dnes je 09.12.2021 a svátek má Vratislav

Tory Burch zasadila svou podzimní kampaň do klasického New Yorku

Přidat na Seznam.cz
Černobílé pozadí New Yorku spojené s barevným popředím snímků poukazuje nejenom na podzimní doplňky a oblečení značky Tory Burch.

foto: Mikael Jansson, se svolením Tory Burch

Modelky Malaika Holmen, He Cong a Sacha Quenby, které v kampani nafotil Mikael Jansson, pózují na klasické scéně se zářivými reflektory a známými siluetami mrakodrapů v pozadí. Jedním z výjimečných kousků z kolekce je kabelka T Monogram Barrel. Její výrazný tvar se datuje až k námořníkům ze 16. století.  

Modely v kolekci navrhl Benjamin Bruno, který se zaměřil na uvolněné siluety včetně dlouhých kabátů a úpletů. Ke kampani vznikl i krátký film s uklidňující hudbou a s bližším nahlédnutím do podzimní nálady Tory Burch.

„Americký luxus usměrňován postojem klasického New Yorku představuje podzimní kampaň Tory Burch. Lehké šaty, které přesahují roční období přináší standardní oblečení do práce. Naše podzimní kolekce obsahuje nadčasové kousky, které vycházejí z reality toho, jak se ženy chtějí oblékat,“ uvádí oficiální tisková zpráva Tory Burch.

foto: Mikael Jansson, se svolením Tory Burch

foto: Mikael Jansson, se svolením Tory Burch

foto: Mikael Jansson, se svolením Tory Burch

foto: Mikael Jansson, se svolením Tory Burch

foto: Mikael Jansson, se svolením Tory Burch

 

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA DÁMSKÁ MÓDA TORY BURCH PODZIM 2021 PODZIMNÍ KAMPAŇ MIKAEL JANSSON MAAIKA HOLEMN HE CONG SACHA QUENBY

Související články

Česko si zamilovalo tepláky od holek z advokacie, seznamte se se značkou Jamie Collection!

Jana Potůčková a Michala Smelíková spolu pracují v advokátní kanceláři a jsou zvyklé na vysoké nasazení. Během loňského lockdownu najednou zjistily, že mají trochu více volného času, a tak nelenily a založily vlastní značku volnočasového oblečení Jamie Collection.

Celý článek

Dědictví i inovaci přináší v nové zimní kolekci sportovní značka BOGNER

Klesající teploty a příval prvního sněhu připomínají kouzlo hor a lákají na první letošní lyžování. Připravte se na něj ve stylu BOGNER.

Celý článek

Pletenina vládne aktuálním trendům

Z komfortních kousků se aktuálně díky designérským kolekcím stávají modely, které nejsou jen do třeskutých mrazů, ale hravě v nich zvládnete proplout celým dnem. Jak nosit objemné svetry a dlouhé pletené šaty?

Celý článek

Nová exkluzivní kolekce značky H&M ve spolupráci se stylistou Ib Kamarem přináší udržitelnost, ale zároveň myšlenku dekonstrukce, za kterou stojí například rozpustná nit

Začátkem prosince bude k dostání exkluzivní kolekce značky H&M s názvem Circular Design Story, na které se podílel světoznámý stylista Ib Kamara. Kolekce oslavuje kreativní design a cirkularitu.

Celý článek

Módní dům Bottega Veneta jmenoval novým kreativním ředitelem návrháře Matthieu Blazyho, od kterého očekává pokračování v odkazu značky

Informaci o novém kreativním řediteli oznámil módní dům v pondělí v rámci tiskové konference. Matthieu Blazy má bohatou designérskou historii a značka si tak slibuje velké zítřky.

Celý článek

Punkový nádech přináší kolekce Chanel 2022 v hlavní roli s Annou Ewers a Lolou Nicon

Jižní Francii obklopuje plavba značky Chanel pro rok 2022. Prostředí, kde je kampaň nafocená i výběr modelek, jsou jasným signálem, na co se můžeme v příštím roce těšit.

Celý článek

Hailey Bieber je hlavní hvězdou nové kampaně značky Levi’s

Levi’s vstoupil do zimní sezóny spolu s Hailey Bieber a ukázal, o čem by následující měsíce měly být – o nenucenosti, sofistikovaných střizích a lásce k módě a originálnímu stylu.

Celý článek

Topmodelka Tatiana Gregor Brzobohatá představuje módní capsule kolekci ICONIC

Kolekce spojující eleganci, jednoduchost a kombinovatelnost připravila Miss World 2006 a zakladatelka nadace Krása pomoci Tatiana Gregor Brzobohatá ve spolupráci se společností ABOUT YOU.

Celý článek