dnes je 19.09.2021 a svátek má Zita

Tory Burch zasadila svou podzimní kampaň do klasického New Yorku

Přidat na Seznam.cz
Černobílé pozadí New Yorku spojené s barevným popředím snímků poukazuje nejenom na podzimní doplňky a oblečení značky Tory Burch.

foto: Mikael Jansson, se svolením Tory Burch

Modelky Malaika Holmen, He Cong a Sacha Quenby, které v kampani nafotil Mikael Jansson, pózují na klasické scéně se zářivými reflektory a známými siluetami mrakodrapů v pozadí. Jedním z výjimečných kousků z kolekce je kabelka T Monogram Barrel. Její výrazný tvar se datuje až k námořníkům ze 16. století.  

Modely v kolekci navrhl Benjamin Bruno, který se zaměřil na uvolněné siluety včetně dlouhých kabátů a úpletů. Ke kampani vznikl i krátký film s uklidňující hudbou a s bližším nahlédnutím do podzimní nálady Tory Burch.

„Americký luxus usměrňován postojem klasického New Yorku představuje podzimní kampaň Tory Burch. Lehké šaty, které přesahují roční období přináší standardní oblečení do práce. Naše podzimní kolekce obsahuje nadčasové kousky, které vycházejí z reality toho, jak se ženy chtějí oblékat,“ uvádí oficiální tisková zpráva Tory Burch.

foto: Mikael Jansson, se svolením Tory Burch

foto: Mikael Jansson, se svolením Tory Burch

foto: Mikael Jansson, se svolením Tory Burch

foto: Mikael Jansson, se svolením Tory Burch

foto: Mikael Jansson, se svolením Tory Burch

 

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA DÁMSKÁ MÓDA TORY BURCH PODZIM 2021 PODZIMNÍ KAMPAŇ MIKAEL JANSSON MAAIKA HOLEMN HE CONG SACHA QUENBY

Související články

Rodina Hiltonových a Billie Eilish v novém videu Oscar de la Renta

Laura Kim a Fernando Garcia natočili video ke své nové kolekci Oscar de la Renta. Ve videu vystupují přední světové topmodelky, které se místo klasického mola předvádějí v rušných ulicích New Yorku.

Celý článek

Prosluněný newyorský den Toma Forda - kolekce RTW 2022

Newyorský týden módy je v plném proudu. Tom Ford je každoročně se svou kolekcí pomyslnou třešničkou na dortu. Letošní kolekce ready-to-wear 2022 byla nejen o sportu, ale také barvách i pohledu do minulosti.

Celý článek

Naději pro folklór a jeho přežití odráží kolekce „FOLKSY“

 V 21. století se folklór těší návratu a snaze zachovat řemesla, tradice a tvorbu i pro další generace. Tvůrci i dnes rádi sahají do oblastí folklóru a přetváří je v současná díla.

Celý článek

ZALANDO STARTUJE NOVOU DESIGNER KAMPAŇ „LUXUS PODLE VAŠICH PŘEDSTAV“ ZAMĚŘENOU NA SEBEVYJÁDŘENÍ A INDIVIDUALITU

Nová kampaň je inovativním digitálním zážitkem, který spojuje svět TikToku s interaktivním filmem a zve zákazníky do nového světa luxusu charakterizovaného proměnlivostí, sebevyjádřením a inkluzí.

Celý článek

David Nikolov se značkou Valery již poněkolikáté ohromuje svým pojetím udržitelnosti v oblasti módy

To, co bylo pro mladého návrháře ještě před rokem velkým snem, se v pondělním programu MBPFW přetavilo ve skutečnost. David Nikolov zde totiž dostal možnost odprezentovat svoji novou kolekci, kterou opětovně vystihuje především koncept upcyklace.

Celý článek

Oslnivá přehlídka nových kolekcí značek Naniche by Natalie Dufková, Denisa Dovala a Valérie Jurčíková na pražském týdnu módy

Na pražský týden módy zavítaly hned tři nadané designérky a představily své nové kolekce. O kom je řeč? Natalie Dufková, Denisa Dovala a Valérie Jurčíková. Módní přehlídka se nesla v duchu formování ženské identity, počáteční nevinnosti a bytostí z jiných sfér.

Celý článek

Návrháři Michael Kováčik i Dominika Kozáková pražskému týdnu módy představili dvě diametrálně odlišné kolekce. V obou případech však hlavní roli hrají ženy plně vytížené, silné a přitom citlivé zároveň

Ne zřídka spojí jedna přehlídka dva návrháře. V tomto případě se pražský týden módy na chvíli zahalil do šatníků žen vytížených pracovním i osobním životem stejně jako žen, které inspiruje tradice a osobitý styl.

Celý článek

Kolekce FULL TIME DIVA CLAN slovenské návrhářky Vanda Janda přinesla na prvním dnu pražského týdne módy velký ohlas

Ženy sebevědomé, které chtějí být nejlepší verzí sebe sama i takové, které nejenom svůj vzhled, ale i intelektuální stránku považují za své životní poslání, jsou tím, co v této kolekci můžete najít. První den Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představil více než sílu ženského ducha.

Celý článek