dnes je 28.05.2022 a svátek má Vilém

Toužíte po sexy pohledu? Pak vyzkoušejte permanentní řasy!

Přidat na Seznam.cz
Dlouhodobé prodlužování řas se objevilo relativně nedávno

Novou techniku prodlužování a zahušťování řas lze označit za revoluční. Pryč jsou doby, kdy ženy mučily svá víčka nalepováním jednorázových umělých řas, které často ještě navíc provázely pěkně zarudlé a podrážděné oči. S touto technikou se vám nestane ani to, že vám řasy „upadnou“ do sklenky vína.

Nová technika přináší metodu „řasa na řasu“. Řasy vám nebudou nijak vadit, působí naprosto přirozeným dojmem, jsou odolné vůči vodě a můžete si je libovolně natočit. Existuje množství různých délek i šířek, záleží pouze na vašem vkusu a požadovaném výsledném efektu. Takto speciálně upevněné řasy nejsou náročné na údržbu. Umělé řasy jsou v podstatě tenká syntetická vlákna, vyrobená zantialergenního materiálu. Řasy se nalepují pomocí speciálního medikálního lepidla, a to jednotlivě, již zmíněným postupem „řasa na řasu“. Pravým řasám tento postup nijak neuškodí, nezabrání ani nezpomalí jejich přirozený růst, za pár dní se tedy můžete kochat zještě delších řas, protože uměle nalepené porostou rovnoměrně s vašimi přirozenými řasami. Standardní délky permanentních řas se pohybují v rozmezí od sedmi do sedmnácti milimetrů. Skvěle se tedy přizpůsobí tvaru oka a podle nálady si můžete nechat velmi přirozené a nenápadné anebo až velmi extravagantní. Řasy jsou navíc již nalíčené, takže se každé ráno nemusíte obtěžovat s řasenkou. Aplikace řas trvá dvě až tři hodiny, doba je přímo úměrná počtu. Pokud si chcete řasy udržet dlouhé, husté a okouzlující, je nutné je pravidelně doplňovat, tento proces bohatě stačí opakovat jednou za měsíc.

Kromě prvních osmačtyřiceti hodin po prodloužení, kdy je nutné se vyhnout kontaktu s vodou, nemusíte o permanentní řasy nijak zvlášť pečovat. Důležité je pořídit si odličovadlo na bázi vody, ne alkoholu. Dobré je také vyvarovat se tření očí nebo tahání za řasy. Není vhodné používat řasenku, a pokud ano, tak pouze nevoděodolnou, kterou je nutné každodenně smývat. Umělé řasy by se jinak mohly poškodit tím, že na sebe navážou vrstvu řasenky, která se pak velmi těžko smývá.

Jaké jsou ceny permanentních řas? Postup prodloužení a zahuštění řas je nutno rozdělit na první aplikaci a následné doplňování, které postačí provádět ideálně jednou za tři až čtyři týdny. Ceny za první aplikaci řas se v renomovaných salónech pohybují od 2000 korun, na jedno oko se pak průměrně aplikuje čtyřicet až osmdesát kusů umělých řas. Pakliže požadujete větší hustotu, je samozřejmě možné provést, ovšem zde se opět musí počítat s kalkulací ceny. Některá studia nabízejí v ceně první aplikace také první doplnění, což je velmi výhodné, protože cena pravidelného doplňování se standardně pohybuje okolo 500,- Kč, což opět záleží na salónu a počtu aplikovaných řas. Díky tomuto postupu a pravidelné péči se můžete těšit z permanentně krásných, přirozených, dlouhých a hustých řas, které se stanou vaší pýchou.

Nejen délka a hustota řas, ale také jejich barva může skvěle doplnit vaši image. Permanentní řasy se nevyrábějí pouze v základních barvách, což jsou odstíny černé a hnědé, ale setkáte se zde s širokou škálou nejrůznějších odstínů, nevyjímaje například růžovou nebo červenou. A protože se vlákna aplikují na vaše přirozené řasy, výsledný efekt vytvoří přechodové barvy, které si na první pohled zamilujete! Ne nadarmo tato novinka doslova otřásla světem. Prodloužení řas je neviditelné zblízka, ale značené na první pohled již z dálky! Vyzkoušejte také tento trend, který vás promění v sexy dračici!

 

Zdroj fotografií: Fotolia.com

Přidat na Seznam.cz
KOSMETIKA IMAGE ŘASY ŽENY LEPIDLO UMĚLÉ ŘASY ŘASENKA MÓDA

Související články

501®: Číslo, které vše změnilo

Příští rok oslaví Levi’s® 150. výročí ikonických 501® džínů. Tento kus oblečení symbolizuje trvalou módní stálici, ze které se stala globální ikona s velmi bohatou historií.

Celý článek

Tenisová kolekce Michael Kors x Ellesse nemá chybu

Tentokrát se módní velikán rozhodl spojit se sportovní značkou a vytvořit kolekci plnou aktivního oblečení, doplňků, plavek a dalšího. Mrkněte, jak to vypadá, když se spojí vintage a sport.

Celý článek

Černé legíny nejen do posilovny

Černé legíny jsou již delší dobu módním světem vyzdvihovány. Pokud jde o jejich nošení, jako součást skutečného outfitu (ne, nemluvíme zde o cvičení jógy), buď je milujete, nebo ne. 

Celý článek

Česká značka LADA představuje módní refresh, který padne vám i této planetě

Módní značka LADA není žádným začátečníkem na trhu. Právě naopak. Pomalé módě se věnuje již pěknou řádku let a nyní se zaměřila i na funkční modely, které jsou antibakteriální.

Celý článek

Monique Lhuillier povýšila svatební šaty na nadpozemské

Svatební kolekce inspirovaná romantickou Sicílií je plná objemu, textury i barevných detailů. Užijte si La Dolce Vita, neboli sladký život společně s pohledem na tyto krásné svatební kousky.

Celý článek

Louis Vuitton přivolává jaro prostřednictvím energické městské kolekce

Kolekce Spring in the City je prosycená energií kalifornského jara. Přináší dokonalé sezónní modely, které se hodí do města i na výlet na pobřeží. 

Celý článek

Vítejte v Hotelu Hennes! Gigi Hadid jako majitelka hotelu ve filmu od režiséra Bardia Zeinaliho

Únik od reality všedních dní pro všechny - i tak by se dal popsat originální a zábavný Hotel Hennes v novém kampaňovém filmu značky H&M

Celý článek

ČESKÁ KOSMETIKA PO ROCE OPĚT VE SVĚTOVÉM FINÁLE

Česká přírodní kosmetika Ego Harmony je na trhu poměrně krátce. Přesto již poněkolikáté zaujala mezinárodní odborné poroty. Po loňském dvojnásobném úspěchu na světové soutěži Global Green Beauty Awards si společnost dvojnásobné zastoupení ve velkém finále vydobyla i letos v rámci patrně největší soutěže přírodní kosmetiky na světě, Pure Beauty Global Awards.

Celý článek