dnes je 29.11.2020 a svátek má Zina

Trend holých kotníků

Přidat na Seznam.cz
Od jara do podzimu je velmi oblíbený výstřelek módy „nahých kotníků“. Zkrácené nebo ohrnuté kalhoty, krátké ponožky a odhalená kůže. Většinou ženy, ale i muži vyráží do ulic s kratšími kalhotami. Jde o trend, kde platí, že kratší je vždy lepší. 

Už nějaký ten pátek jsou hitem odhalené kotníky. Sluší opravdu všem a svým nositelkám / nositelům tak opticky prodlouží nohy. Krásně vypadají k lodičkám, teniskám ale i ke kotníčkovým botám. Ve velkém se nakupují nízké ponožky, aby nevyčuhovaly z bot.

Kdy je ta správná doba

Nejlepší čas přichází začátkem jara, kdy cítíte jemný a teplý vánek. Léto je pro tento nový hit ideálním řešením, ale také začátek podzimu. V zimě to už tak dokonalé není, ale kombinace zimních kožichů a holých kotníků vypadá opravdu sexy. Nicméně musíte myslet na své zdraví…

Existují i rizika

Pokud jsou mezi vámi tací, ať už muži či ženy, kteří mají odvahu mrznout i v zimě, pak musí vědět možné následky. Rýma a nachlazení jsou hlavním problémem, jelikož nohy musí být vždy v teple. I když odhalené kotníky nepředstavují vážné riziko, tak ve velkých mrazech se mohou poškodit vazy či svaly. Hrozí i omrzliny, ale to si snad každý rozumný člověk včas rozmyslí, když teploměr hlásí pod nulou. Ženy by si měly dávat pozor na záněty močových cest, které mohou být způsobeny prochladnutím od noh. Nechte si tento krásný trend na trochu rozumnější počasí a vaše nohy nebudou tolik trpět.

Skvělé benefity

Když si to celé shrneme, tak díky holým kotníkům budete mít alespoň opticky delší nohy, a pokud zvolíte kalhoty do pasu, pak je budete mít jako gazela. Působí to vše velmi moderně a dodává to celkově mladistvý vzhled. Jen pouhou změnou obuvi může váš outfit vypadat jinak – elegantně i sportovně. Co na tento trend říkáte vy?

Zdroj foto: Pinterest.com, Pixbay.com, thestyleograph.com

Přidat na Seznam.cz
HOLÉ KOTNÍKY KOTNÍČKOVÉ BOTY NOVÝ TREND TREND HOLÝCH KOTNÍKŮ INSPIRACE JAK SE OBLÉKAT MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA

Související články

ROZHOVOR SE SLÁVKOU BARNOVOU o nové kolekci Conscious Exclusive, která přináší do módy nové udržitelné materiály

Zimní kolekce značky H&M přináší více než jen další krok k udržitelné módě. Férové platové podmínky, zodpovědnost v rámci recyklace materiálů i pánská část kolekce jsou tím, na co jsme se v upřímném rozhovoru se Slávkou Barnovou Head of PR H&M ČR zeptali.

Celý článek

ZIMNÍ KOLEKCE H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE - EXKLUZIVNÍ MÓDA Z ODPADU

Zimní kolekce H&M Conscious Exclusive je doslova o vytvoření pokladu z odpadu. Každý kousek je vyroben z materiálu získaného z odpadu, a to udržitelným způsobem. Tato kolekce umožňuje ocenit potenciál odpadu a inspirovat se kreativitou, která vychází z nutnosti opětovného použití věcí.

Celý článek

ZALANDO VE SVÉ SVÁTEČNÍ KAMPANI „BRZY SE ZNOVU OBEJMEME“ HLÁSÁ OPTIMISMUS A POZITIVNÍ BUDOUCNOST

Zalando, přední evropská módní platforma, se letos o svátcích zaměřuje na projev lidské pospolitosti a solidarity: objetí. Na sklonku roku plného nejistoty a odloučení se lidská pouta zdají být důležitější než kdy dřív a nová sváteční kampaň „Brzy se znovu obejmeme“ se snaží napříč Evropou probudit pocit optimismu a naděje.

Celý článek

Užijte si pyžamovou party ve stylovém pyžamku

Mrknout na oblíbený film, zahrát si karetní hru, nebo si u skleničky povídat o tom, jaké to bylo, když jste chodila na střední? Pyžamová party je skvělý nápad ať je vám patnáct nebo pětatřicet, a pokud na takovou akci jdete, nebo ji dokonce pořádáte, nezapomeňte si vybrat stylové pyžamko!

Celý článek

Zimní trendy pro rok 2021

Trendy se každý rok mění. Občas přijdou trendy nové, někdy dojde k recyklaci. Co si pro nás chystá rok 2021? To jsme pro vás sepsali v tomto článku. Pokud se vám některý trend líbí, nebojte se a noste ho již nyní. Nikdy není brzy nebo pozdě. Móda je proměnlivá, a to je na ní to nejlepší.

Celý článek

Historie časopisu Elle

Jeden z nejoblíbenějších módních magazínů, jehož původ začínal ve Francii. Název Elle znamená z francouzštiny „ona“. Dnes už časopis vychází v několik jazycích a je známý po celém světě.

Celý článek

Módní filmy a seriály, které musíte vidět

Ten, kdo miluje módu, miluje i filmy o ní. Jaký je oblíbený ten váš? Jelikož večery jsou stále delší, je potřeba si užít řádné podívané. Je libo film nebo rovnou seriál?

Celý článek

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT SI VYBRALA JAKO TVÁŘ KAMPANĚ KAROLÍNU BOSÁKOVOU

Ne náhodou si známá módní návrhářka Jitka Klett vybrala pro představení své nové kolekce významný den 17. listopadu. V kolekci tak mimo jiné najdete propojení symbolů české i slovenské vlajky, stejně jako to, co nás spojuje v těchto časech.

Celý článek