dnes je 09.04.2020 a svátek má Dušan

Trend holých kotníků

Přidat na Seznam.cz
Od jara do podzimu je velmi oblíbený výstřelek módy „nahých kotníků“. Zkrácené nebo ohrnuté kalhoty, krátké ponožky a odhalená kůže. Většinou ženy, ale i muži vyráží do ulic s kratšími kalhotami. Jde o trend, kde platí, že kratší je vždy lepší. 

Už nějaký ten pátek jsou hitem odhalené kotníky. Sluší opravdu všem a svým nositelkám / nositelům tak opticky prodlouží nohy. Krásně vypadají k lodičkám, teniskám ale i ke kotníčkovým botám. Ve velkém se nakupují nízké ponožky, aby nevyčuhovaly z bot.

Kdy je ta správná doba

Nejlepší čas přichází začátkem jara, kdy cítíte jemný a teplý vánek. Léto je pro tento nový hit ideálním řešením, ale také začátek podzimu. V zimě to už tak dokonalé není, ale kombinace zimních kožichů a holých kotníků vypadá opravdu sexy. Nicméně musíte myslet na své zdraví…

Existují i rizika

Pokud jsou mezi vámi tací, ať už muži či ženy, kteří mají odvahu mrznout i v zimě, pak musí vědět možné následky. Rýma a nachlazení jsou hlavním problémem, jelikož nohy musí být vždy v teple. I když odhalené kotníky nepředstavují vážné riziko, tak ve velkých mrazech se mohou poškodit vazy či svaly. Hrozí i omrzliny, ale to si snad každý rozumný člověk včas rozmyslí, když teploměr hlásí pod nulou. Ženy by si měly dávat pozor na záněty močových cest, které mohou být způsobeny prochladnutím od noh. Nechte si tento krásný trend na trochu rozumnější počasí a vaše nohy nebudou tolik trpět.

Skvělé benefity

Když si to celé shrneme, tak díky holým kotníkům budete mít alespoň opticky delší nohy, a pokud zvolíte kalhoty do pasu, pak je budete mít jako gazela. Působí to vše velmi moderně a dodává to celkově mladistvý vzhled. Jen pouhou změnou obuvi může váš outfit vypadat jinak – elegantně i sportovně. Co na tento trend říkáte vy?

Zdroj foto: Pinterest.com, Pixbay.com, thestyleograph.com

Přidat na Seznam.cz
HOLÉ KOTNÍKY KOTNÍČKOVÉ BOTY NOVÝ TREND TREND HOLÝCH KOTNÍKŮ INSPIRACE JAK SE OBLÉKAT MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA

Související články

Reebok a Victoria Beckham již potřetí

Rok se s rokem sešel a my vám opět oznamujeme, že vznikla další, již třetí kolekce sportovní značky Reebok ve spolupráci s Victorií Beckham. A opět je z čeho vybírat.

Celý článek

Pyžamo jako součást vašeho outfitu

Pyžamo je vhodné nejen na večerní relax a přípravu ke spánku, ale také může skvěle posloužit jako pohodlná součást vašeho každodenního outfitu. Že nevěříte?

Celý článek

Butik české návrhářky Tatiany Kovaříkové v novém kabátě

Proměna butiku české návrhářky Tatiany Kovaříkové kombinuje důraz na propojení barev, materiálů i potřeb žen.

Celý článek

Dubnová must haves v pohodlí domova

Jestli jste s tím ještě nezačali, je nejvyšší čas alespoň část „nouzového stavu“ věnovat sami sobě. Nevíte odkud začít? Udělejte si pohodlí, jdeme na to!

Celý článek

Kožené rukavice nebo kápě aneb největší podzimní trendy z přehlídkových mol

Je sice teprve jaro, ale návrháři před nedávnem představili své kolekce na podzim a zimu 2020/2021. Je tedy načase zrekapitulovat si, jaké módní trendy designéři nastolili. 

Celý článek

Módní inspirace: Denimová sukně v hlavní roli

Možná vás překvapí na kolik způsobů lze denimovou sukni nosit. Hodí se na formální denní schůzky, jako super street stylový kousek, ale také poslouží jako čistá elegance.

Celý článek

Jak se obléknout na video meeting

I když je situace u nás i ve světě velmi vážná, jsou chvíle, kdy musíme pracovat na plné obrátky, a dnes rozhodně více než kdy dříve pomocí videohovorů. Víte, jak se na takový online meeting obléknout? My jsme se zeptali osobní stylistky Alžběty Mátyásové.

Celý článek

Udržitelná móda: značky o kterých musíte vědět

Šatník bez viny díky zdánlivě malým detailům, které jsou ovšem velkými kroky pro svět. Udržitelnost již není pro spoustu značek cizím slovem. Vybrali jsme jich několik, pro které je toto téma zásadní. 

Celý článek