dnes je 29.11.2020 a svátek má Zina

Trendy náušnice pro léto 2020

Přidat na Seznam.cz
Trendy se mění každým rokem, ale vkusné náušnice z módy nikdy nevyjdou. Začíná léto a v parném počasí mohutné šperky většinou jen překáží. Na jaké trendy náušnice se můžete toto léto těšit?

zdroj: pexels.com

Nejen z přehlídkových mol vidíme inspiraci, ale i z ulic nebo z módních časopisů. Říká se, že nic se nemá přehánět, a to platí i o doplňcích. Pokud nevíte, jaké šperky zvolit, pak se podívejte na nové trendy roku 2020.

Záplava perel

Nestárnoucí klasika, díky které působí každá žena jako dáma. Letošním trendem jsou nejvíce žádány perlové náušnice s neotřelým tvarem. Je libo více boho stylu? Pak si propíchněte další dírku a můžete mít i několik perel za sebou.

zdroj: pinterest.com

Kruhy

Kdo by to řekl, ale právě kruhy nikdy nevyjdou z módy. Jemné, zlaté nebo stříbrné kruhy krásně doplní váš outfit a hodí se skvěle do teplých dnů. Na diskotéku můžete volit větší kruhy, které působí svůdně.

zdroj: pinterest.com

Jedna náušnice

Ano, čtete správně, jedna náušnice je nejnovějším letním hitem. Působí výrazně a dominantně. Náušnice by měla být větší, aby upoutala pozornost a nevypadalo to jen jako omyl, že jste si druhou zapomněly nasadit. Troufáte si na to?

zdroj: pinterest.com

Barevné kameny

V tomto roce se opět probouzejí zářivé barvy kamenů, čím zářivější a barevnější, tím lépe. Pestrobarevné náušnice působí odvážně a určitě vás v nich nikdo nepřehlédne.

zdroj: pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
ŠPERKY KRÁSNÉ NÁUŠNICE TRENDY NÁUŠNICE PERLY KRUHOVÉ NAUŠNICE KAMENY

Související články

Kouzlo nadčasovosti: Trendy, které nestárnou

Někdy je malé poohlédnutí do minulosti příjemnou záležitostí. A v módním průmyslu to platí obzvlášť! Vybrali jsme pro vás jen hrstku trendů, které byly vytvořeny v 70. letech a spousta z nich obstojí i dnes.

Celý článek

Fashion must have: V září zazáříte s doplňky od českých značek a návrhářů

A samozřejmě nejenom od nich! Takový stylový pásek, kožená kabelka či ledvinka, originální náhrdelník nebo nadčasový svetřík unosíte nejenom tento měsíc nebo tuto sezónu. Poslouží vám totiž i na podzim, v zimě během jara či léta. A to už stojí za zvážení!

Celý článek

Těsný náhrdelník, který vzbuzuje sexappeal? Choker!

Jak jej nosit a proč je stále žhavým trendem každého léta? Tlusté, tenké, kožené, krajkové, látkové nebo perlové. Kombinací je mnoho a muži je milují. Těsný náhrdelník kolem krku, který vzbuzuje sexappeal, ale také odhalí i zajímavou historii.

Celý článek

Jsou krásné, zdobí naše těla a ukazují víc než jen osobní styl. Kam až sahá historie šperků

Šperky jsou součástí našeho života mnohem déle, než by se mohlo zdát. Jsou krásné, zdobí naše těla, a navíc jejich pomocí můžeme ukázat náš styl, vyznání i postoj k životu. Do kdy až sahá doba prvních šperků a jak jsou na tom dnes?

Celý článek

Cara Delevingne a šťastná kouzla v podání Dior

Nová kolekce šperků značky Dior nese jméno „Lucky Charms“. A kouzla rozhodně předvádí i známá modelka Cara Delevingne se svými výrazy pro fotografa Mario Sorrenti.

Celý článek

Kolekce náramků ALOve Iluze by Bára Nesvadbová pomáhá pětileté Leonce

Známá spisovatelka Bára Nesvadbová se spojila prostřednictvím svého nadačního fondu Be Charity s klenotnickou značkou ALOve a vytvořila kolekci náramků, které pomohou statečné Leonce, která se snaží vyhrát svůj boj za svobodnými krůčky.

Celý článek

Piercingy v uších jako módní trend

Zdobení těla není v dnešní době nic neobvyklého a k tomu patří i propichování uší. Klasickou náušnici má asi každá žena, ale co pár děr přidat? Existuje několik možností a my vám je představíme.

Celý článek

Co o vás prozradí šperky?

Výběr šperků a vaše preference nevypovídají jen o vašem osobním stylu, ale mohou ukázat mnohé o vaší osobnosti. Šperky přitahují pozornost a krásně doplňují celkový vzhled, ale co dalšího na vás prozradí?

Celý článek