dnes je 21.02.2019 a svátek má Lenka

Trendy pánské účesy, které milují i ženy

Pánové, váháte co s vlasy, co by vám slušelo a co se bude tento rok nosit? Máme pro vás trendy pánské účesy, které na vás budou milovat i ženy.
pánský účes 2019

Vítr ve vlasech

Pánové, jestli máte delší vlasy a hledáte účes, který bude sexy a zároveň bezstarostný, co se úpravy týče, jste na správném místě. Tento střih působí velice uvolněně a nedbale, takže pokud ve vás dřímá bohémská duše, toto bude sázka na jistotu.

Svázáno

Proč by i muži nemohli nosit drdol? Mohli. A my jim dáváme zelenou. Nenáročné na úpravu, a přesto dokonalé v každé situaci. Tohle se bude líbit nejen vám, ale také ženskému okolí.

Ulíznuto

Hollywoodská klasika. Tradiční účes pro muže s obchodním duchem. Působí čistě, ostře a sofistikovaně. Abyste dosáhli podobného účesu, postačí vám trocha vlasové pomády či gelu.

 

Sečteno podtrženo

Pokud budeme mluvit o nejvíce trendy účesech, tento bude bezesporu tím nejpopulárnějším. Střih je poměrně univerzální, což znamená, že se s ním bude skvěle pracovat, a to i v případě, že máte rovné nebo vlnité vlasy. Druhá úžasná věc na tomto účesu je jeho variabilita. Dlouhé vlasy lze libovolně přehazovat ze strany na stranu.

Pompadour

Trocha tradice, trocha moderny. Historický původ tohoto účesu získal díky zkušeným kadeřníkům moderní nádech. Tato jeho podoba vyhovuje současným trendům. Střih je charakteristický pro stylizování vlasů vysoko nahoru, mimo čelo, což je zároveň velmi praktické. 

thetrendspotter.net; pinterest.com

 

PÁNSKÉ ÚČESY TRENDY PÁNSKÉ ÚČESY ÚČESY INSPIRACE PÁNSKÝ STŘIH VLASY DAVID BECKHAM

Související články

Top trendy v barvení vlasů

Přemýšlíte o změně barvy vlasů nebo jen lehkém oživení? S jarem totiž míváme větší chuť experimentovat. 

Celý článek

Ranní rituály, díky kterým budete ráda vstávat z postele

Několik malých změn a vaše nálada bude již od probuzení na té správně vlně. Po celý den budete plní elánu a v dobré náladě. A jak na to?

Celý článek

Nová kolekce Reebok v rukách Victorie Beckham

Dlouho očekávaná, a především vydařená spolupráce. Sportovní značka Reebok se spojila s Victorií Beckham a věděli proč. 

Celý článek

Učitel stylu: Filip Vaněk

Všemi stále vnímán jako stylista celebrit. Opak je pravdou. Filip Vaněk má ve svém portfoliu hlavně obyčejné smrtelníky. Takže dámy, jak že dlouhá je čekací doba k nejvyhledávanějšímu stylistovi u nás?

Celý článek

Zaměřeno na oční linky

Jedno z nejoblíbenějších líčení, které když dostanete do ruky, nebudete chtít už jiné. Pár jednoduchých tahů. Jen s těmi nejlepšími pomocníky docílíte perfektní linky.

Celý článek

Rtěnka podle znamení zvěrokruhu

S novým rokem přicházejí také nové začátky a nepopsaná kapitola s číslem 2019. Jak je začít co nejstylověji? Máme pro vás několik tipů na rtěnky podle znamení zvěrokruhu. Hvězdy jsou mocné!

Celý článek

Nejstylovější účes: Drdol

Ať už máte krátké, střední nebo dlouhé vlasy, stačí pár šikovných pohybů a je jisté, že budete vypadat skvěle. Máme pro vás několik jednoduchých tipů, jak dosáhnout perfektního účesu.

Celý článek

Péče o pleť během zimy

Také bojujete během zimy se suchou pokožkou a stále hledáte toho pravého pomocníka pro maximální hydrataci? Máme pro vás několik tipů, které zaručeně fungují.

Celý článek