dnes je 18.04.2021 a svátek má Valérie

Trendy účesy, se kterými letos zazáříte

Přidat na Seznam.cz
Blíží se jaro, a to je vždy skvělým časem na změnu účesu. Pomůžeme vám s vaším rozhodováním, abyste měly jasno, až se otevřou kadeřnictví. Našli jsme ty, které budou v letošním roce nejvíc trendy! Se správnými pomocníky je navíc snadno upravíte i doma.

Rovné a vzdušné mikádo

Mikádo neboli bob je a bude vždy trendy účesem ve všech svých podobách. Letošní rok bude, co se týče mikád, velmi různorodý. V kurzu jsou totiž jak uhlazená, tak i vzdušná mikáda. Dokonale rovné mikádo pak vykouzlíte jedině s použitím žehličky. Profesionální žehlička Rowenta Ultimate Experience s 3D žehlícími pláty vyžehlí vaše vlasy do dokonalosti, a přitom v nich zanechá hebkost a lesk.

Pokud chcete docílit, že vaše mikádo bude mít krásný objem a bude na pohled vzdušné, kulmofén od Rowenty vaše vlasy nejen dokonale vysuší, ale dodá jim i lehkost a vytvoří tak nadýchaný účes jako od kadeřníka. 


zdroj: IG Kim Kardashian

Jen růžová to může být

Růžová barva je už jarní stálicí, ale je pořád stejně trendy. Její výhodou je, že vlasy neuvěřitelně osvěží a dodá jim šmrnc. Zároveň ale jemné růžové až broskvové odstíny vydrží maximálně deset umytí, takže je ideální i pro ty z vás, které se změny bojí. Těm, které si růžovou chtějí užít déle, pomohou například barevné kondicionéry. 

Vlny jako z Instagramu

Mít dlouhé vlasy neznamená nudu! Pro ty z vás, které mají delší vlasy a do žádných změn se vrhat nehodlají, je tu skvělé řešení. I tak základní a známý účes jako jsou vlny, může být pokaždé jiný. S inovativní kulmou Rowenta Waves Addict si můžete dokonce navolit velikost vlnek. Můžete zvolit volné lokny, plážové vlny anebo si vymyslet svůj vlastní styl. Stačí jen popustit uzdu fantazii!

 

 

Rowenta přináší první vlnkovač na vlasy pro neomezené množství druhů vln. Díky své všestrannosti se přizpůsobí všem typům vlasů a poskytuje luxusní vzhled. S tímto vlnkovačem na vlasy můžete popustit uzdu fantazii a vytvářet si účesy podle nálady.

 

Záměrné odrosty a přírodní barva vlasů

Ať už to může znít jakkoli, odrosty tento rok letí! Možná nás to naučila karanténa a pandemie, ale odrosty jsou naprosto v pořádku. Můžete jich samozřejmě docílit přirozeně tím, že si necháte barvu postupně odrůst nebo kadeřníka požádejte o velmi přirozenou a jemnou baleáž. Navíc odrosty dodají účesům ledabylejší vzhled. 


zdroj: IG Margot Robbie

Nejlepší a také nejjednodušší úpravou vlasů je pak obyčejné foukání. Zkuste například ultramoderní vysoušeč vlasů Rowenta Ultimate Experience. Ten při foukání vlasům dodává díky jedinečné technologii Air-to-Care pozitivní a negativní ionty, které zabraňují lámání a ničení vlasů. Výsledkem jsou hladké a lesklé vlasy a přirozený vzhled.

TIP REDAKCE:  Nadýchá, vysuší, vytvaruje

Fén Rowenta Ultimate Experience využívá sílu kladných a záporně nabitých iontů k zajištění nadstandardní péče při dodržení nekompromisních výkonnostních standardů. Technologie Air-to-Care pomáhá chránit vlasy před znečištěním a prachem a zároveň podtrhuje jejich přirozenou krásu. 

 

 

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY ROWENTA VLASOVÝ STYLING

Související články

Trendy krátké sestřihy na rok 2021 inspirované vaší oblíbenou celebritou

Taky se už těšíte na návštěvu svého kadeřníka? Abychom vám to nekonečné čekání zkrátili, připravili jsme tipy na trendy krátké sestřihy na jaro 2021. A inspiraci bereme od těch nejpovolanějších - celebrit.

Celý článek

Orámujte svoji krásu ofinou, je pořád v kurzu!

Ano, je to tu zase! Ofina je opět v kurzu. Ženy ofinu buď milují nebo nesnáší. Je pravdou, že ofina dokáže pěkně potrápit, ale může každé ženě vytvořit krásný vzhled. I když jsou kadeřnictví teď zavřená, tak to zvládnete i vy doma.

Celý článek

Zavřená kadeřnictví aneb první pomoc pro vaše vlasy

Zavřená kadeřnictví většinu žen trápí už několik měsíců. Máte nehezké odrosty, roztřepené konečky nebo zplihlé vlasy? Víme, jak tento problém vyřešit nebo alespoň částečně zamaskovat. Vše se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Nejlepší účesy z letošních Zlatých glóbů aneb v jednoduchosti je krása

Zlaté glóby se letos kvůli pandemii uskutečnily za zcela jiných podmínek, než jsme zvyklí. Největší herecké hvězdy se neprošly po červeném koberci, ale přenos sledovaly z domova a byly do něj zapojeny pouze virtuálně.

Celý článek

Nákupní tip pro dámy i pány: dopřejte si nadstandardní péči

Perfektní péče o vlasy i vousy je tím, co nám často připadá jako základní standard. Ne s každým výrobkem však můžeme dosáhnout skvělých výsledků. S řadou Rowenta Ultimate Experience dosáhnete maxima!

Celý článek

5 trendy účesů, které ovládly Instagram

Řekněme si narovinu, že život v karanténě není úplná výhra. Ale na všem se dají najít pozitiva! Máme více času samy na sebe, a to můžeme skvěle využít v náš prospěch. Sociální sítě a zejména pak Instagram se začaly plnit novými trendy účesy, kterými se může inspirovat každá z nás. Díky nim po lockdownu zazáříte! 

Celý článek

3 skvělé způsoby, jak si navlnit a zároveň nezničit vlasy

Která žena by nechtěla krásné přirozené lokny přímo po probuzení? Pokud vás příroda neobdarovala dokonale kudrnatou kšticí, tak nezoufejte. Nádherné vlnky si můžete udělat i bez použití kulmy.

Celý článek

Vánocemi to rozhodně nekončí!

Mysleli jste si, že máte vyhráno a společně s Vánocemi skončilo i intenzivní uklízení? Úklid nikdy nekončí. Naštěstí s novým tyčovým vysavačem Rowenta X-Force Flex 11.60 AQUA se budete divit, jak jde úklid pěkně od ruky a mnohem snáz. Užijte si každou chvilku!

Celý článek