dnes je 23.01.2022 a svátek má Zdeněk

Trendy župany se zvířátky pro vaše děti

Přidat na Seznam.cz
S potiskem zvířátek se bude líbit malým slečnám i malým pánům

Motiv zvířátek láká i ty úplně nejmenší, avšak i větším dětem se tučňáci, žabky, opičky, zajíčkové nebo sloni budou velmi zamlouvat. Společně se zvířátky je důležitý i podklad a jeho barva. Ta by měla být také výrazná, a hlavně ji vybírat podle toho, jaká je vašeho malého prcka nejoblíbenější.

Pro kluky je favoritem většinou zelená, modrá nebo hnědá barva, pro holky pak růžová, červená nebo žlutá. Ale nejoblíbenější barvu u svého dítka musíte vědět nejlépe vy, proto vybírejte hlavně podle tohoto faktu. Z materiálů je nejlepší buďto huňatý froté župan nebo tenčí, flanelový. Župan jako součást šatníku dětí je vhodný už úplně od nejmenšího věku. Oblékat do něj můžete malé batole, ocení ho i žvatlající prcek nebo ten, který už nastupuje do školy. Župan může posloužit místo osušky, kdy se do něj dítko oblékne a zároveň utře ihned po koupání, v kombinaci s ní, kdy se nejprve letmo osuší do osušky a poté oblékne župan, který zbytek zvládne sám. Úplně suchý je vhodný pro zahřátí jako vrchní vrstva přes pyžamo. V kombinaci s teplými ponožkami se může stát skvělým společníkem každého prcka za chladnějších podzimních a zimních večerů.

Velcí zase nosí župan hlavně proto, aby se mohli po vykoupání pohodlně obléknout do pyžama a poté se dále pohybovat po bytě zahaleni v županu, ve kterém se nebudou ostýchat a navíc je i dokáže zahřát. Pokud tedy dítko uvidí župan u svých rodičů, bude ho nepochybně chtít také. A rodičům zase nebrání nic mu tuto důležitou součást šatníku nepořídit. Jedná se totiž o velmi praktickou věc, kterou bude dítko velmi rádo oblékat.

 

Zdroj fotografií: Airportstrike.esmartweb.com

Přidat na Seznam.cz
ŽUPANY

Související články

Probuďte v sobě bohyni vánoční pohody v županech od Ivety Paulerové

Hledáte ideální dárek pro sebe i své blízké, který přinese do vašeho domu sváteční pohodu i vášeň. Návrhářka Iveta Paulerová vyřešila vaše vánoční dilema. Podívejte se na její novou kolekci extra pohodlných župánků a svátky mohou začít než přijde Ježíšek.

Celý článek

Teploučké a pohodlné domácí outfity, na které se budete těšit!

Heboučké župánky, saténové košilky, huňaté svetry, roztomilé hrnečky a volné tepláky... Přesně to je základem pro domácí outfit, ve kterém budete spokojené. 

Celý článek

Nabitá fotokampaň Agent Provocateur v nočním klubu Podzim 2015

Exkluzivní pohled za dveře nočního klubu přináší kampaň Agent Provocatuer s blonďatou kráskou spoře oděnou do korzetů a podvazků.

Celý článek

Vedou české nebo zahraniční postavičky?

Vybíráme-li oblečení pro naše nejmenší, musíme brát v potaz, co momentálně „frčí“. Kdybychom dnes koupili obleček s obrázkem ztracené rybky Nemo, náš capart školkou či školou povinný by neměl radost, protože Nemo se už nenosí. Stejně tak po sezóně má zelený obr Shrek.

Celý článek