dnes je 08.04.2020 a svátek má Ema

Tři tipy, kam v interiéru umístit designové křeslo

Přidat na Seznam.cz
Proč si zamilovat designová křesla BONNIE & CLYDE už víme z předchozího článku. Pojďte s námi objevit způsoby, jak takovým kouskům vybrat ideální místo ve vašem interiéru.

Již pár týdnů můžete v prodejnách PHASE okukovat, ale také nakupovat křesla BONNIE & CLYDE, která vytvořil módní designer Fero Mikloško. Tahle práce má náš neskonalý obdiv a vůbec se nedivíme, že si křesla neustále někdo fotí a zkouší. A také je nám jasné, že na ně mají ženy i muži odlišné názory, nakonec právě křeslo BONNIE je ztělesněním něžnosti a ženské krásy, zatímco CLYDE přináší neotřelý vzhled v černo-bílé klasice, která je mužům bližší. A když už se rozhodnete, že si křeslo koupíte, možná vás na malý moment zastaví myšlenka, kam s ním?

Všeobecně máme ve zvyku vše se vším ladit tak, aby to působilo čistě a propracovaně. Každá místnost si však zaslouží svou dominantu, která bude vyčnívat. Můžou to být barevné polštářky na vaší sedačce, nebo právě neotřelé křeslo, kterého si každá návštěva hned všimne. Věřte nám, že tato výrazná křesla nebudou rušivým elementem, právě naopak!

Křeslo budou toužit vyzkoušet všichni vaši kamarádi i rodina. Porozumět tomu, zda je natolik originální nejenom svým vzhledem, ale i pohodlné svým vypracováním. Tím si můžete být naprosto jistí už teď. Designer Fero Mikloško vytvořil křesla ve spolupráci se značkou PHASE, která jsou zastoupením krásy i pohodlí v jednom.

BONNIE & CLYDE své místo najdou i na méně tradičních místech, kde byste si možná představili jiný kousek nábytku. Ideálním koutkem pro ně bude zimní zahrada, kde vám umožní čas klidu a relaxu jen pro vás. Pohodlné křeslo, které se vám navíc opravdu líbí, vám bude skvělým společníkem při odpočinku, čtení knížky nebo jen koukání na krásy kolem vás.

A co třeba vaše pracovna? Nabídnete hostům extravagantní křeslo a k tomu šálek dobré kávy? Jistě si své obchodní partnery získáte už tím, že máte vytříbený vkus. Černou, koženou klasiku najdete totiž všude, zatímco BONNIE & CLYDE jsou vyrobeny jen v omezeném počtu kusů, a proto na ně jen tak nenarazíte.

Do třetice máme ještě jeden tip, co byste řekli na to, vyhodit starou podnožku, kterou máte v chodbě, aby se návštěva mohla při obouvání posadit a místo ní tam postavili toto designové křesílko? Nezbytností je samozřejmě dostatek místa, ale pokud ho máte, pak už dál neváhejte! BONNIE & CLYDE vám do domu přinesou víc, než si teď dokážete představit. Otevřou vám brány do širšího povědomí o bytovém designu i to, jaké to je, když nakupujete srdcem.

Rada na závěr, neváhejte, dokud je v prodejnách značky PHASE ještě mají!

sedackyphase.cz

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DESIGN SEDAČKY SEDAČKY PHASE BONNIE & CLYDE DESIGNOVÁ KŘESLA EXTRAVAGANTNÍ KŘESLA KŘESLA POHOVKY

Související články

Nová kampaň na kolekci brýlí Gucci byla zasazena do osmdesátých let

Kreativní ředitel Alessandro Michele se opět nebál odvázat. Celá kampaň značky Gucci je zasazena do losangeleské prodejny desek Amoeba Music Hollywood, která svým interiérem i exteriérem připomíná skutečné osmdesátky. 

Celý článek

Ruční napařovač prádlo dezinfikuje, zbaví ho pachů a perfektně upraví za pár vteřin

Už žádné nežádoucí záhyby na oblečení! Je tu snadné řešení, jak si za 15 vteřin upravit pomačkanou halenku, košili nebo třeba vlněný kabát!

Celý článek

Designérka šije korzety z historických gobelínů

Designérka Kirstin Mallison se rozhodla chytit celosvětového návratu retro korzetů do módy. Její design je speciální v tom, že k němu využívá inspiraci z opravdu dávné historie. Pro někoho trochu moc, pro někoho úžasný originál, a co na historické korzety řeknete vy?

Celý článek

Roušky jako byznys aneb zbláznili jste se?

Že je dnešní situace nelehká, o tom není pochyb. V množství informací ohledně COVID-19 nám nezbývá než důvěřovat vládě a odborníkům. Hlavně bychom se měli pokusit neztěžovat situaci profesionálům, kteří jsou tomuto virovému onemocnění vystaveni nejvíce a jsou na ně kladeny největší nároky, tedy lékařům, zdravotníkům a vědcům.

Celý článek

Blanka Matragi: Luxusní povlečení od světoznámé návrhářky se stane klenotem vaší ložnice

Také milujete ten pocit, zachumlat se do čerstvě povlečené peřiny? S limitovanou edicí povlečení módní návrhářky Blanky Matragi se vám bude usínat o to lépe. Povlečení navíc odráží čtyři elementy – vodu, oheň, zemi a vzduch.  

Celý článek

Barevná akce plná stylu a zábavy INSTAX

Barevný dress code na každém kroku, zábava v podobě tvoření fotoalba, skvělá společnost, nápaditá výzdoba, tak v takové parádě proběhl křest nového Instax Mini 11, který z vás udělá selfie královnu! Vyzkoušet si ho na vlastní kůži, přišel Ben Cristovao či Sharlota.

Celý článek

Jarní detox šatníku aneb jak vše protřídit

Jaro nám už pomalu klepe na dveře a tím začínají i očistné detoxy. My volíme raději detox šatníku. Jdete do toho s námi? Vyřaďte všechny kousky, které nenosíte a udělejte místo pro ty nové.

Celý článek

Jak být fit a sexy s jógou

Jóga už dávno není jen záliba vybraných nadšenců, je to styl života a určitá filozofie. Chcete se cítit v kondici a zároveň v harmonii? Pak zkuste jógu. Stačí jen pohodlné oblečení a odhodlání pro věc.

Celý článek