dnes je 24.11.2020 a svátek má Emílie

U této kampaně nejspíš na chvíli zatajíte dech

Přidat na Seznam.cz
A nezáleží na tom, jestli jste žena nebo muž. Elsa Hosk i její krásná kolegyně Georgia Fowler nabízí perfektní představu, jak bude vypadat letošní plavková sezóna. Pojďte s námi nakouknout blíž…

Jak co nejlépe prodat plavky na letošní sezónu? Pozvat si dvě top modelky, nafotit s nimi vlastně poměrně obyčejnou kampaň, na které však obě ženy vyhlíží až sexy dojmem a máte vyhráno. Pokud tedy máte eshop s bikinami, právě jsme vám prozradili super prodejní tah. Neděkujte, pojďte si s námi na oplátku prohlédnout letošní trendy mezi plavkami...

Bílá písečná pláž, paprsky slunce, výrazné grafické potisky od gingham, přes zvířecí vzory až po denim jsou středem kampaně. Perfektně však vypadají i jednodílné plavky komplet v zářivě bílé barvě, nebo geometrické čárance na všechny strany.  

Vykrojené košíčky, vysoký sed, symetrické průřezy, bikiny s rukávy i plavková sukně jsou vším, co by vás mohlo pro letošní rok napadnout. A vlastně v této kampani najdete i něco navíc. Oficiální prodejce plavek Solid & Striped zasílá i do České republiky. Tak neváhejte, léto se pomalu ale jistě blíží…

Solid&Striped.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA DÁMSKÉ PLAVKY BIKINY JARO/LÉTO 2019 ELSA HOSK GEORGIA FOWLER

Související články

Zimní trendy pro rok 2021

Trendy se každý rok mění. Občas přijdou trendy nové, někdy dojde k recyklaci. Co si pro nás chystá rok 2021? To jsme pro vás sepsali v tomto článku. Pokud se vám některý trend líbí, nebojte se a noste ho již nyní. Nikdy není brzy nebo pozdě. Móda je proměnlivá, a to je na ní to nejlepší.

Celý článek

Historie časopisu Elle

Jeden z nejoblíbenějších módních magazínů, jehož původ začínal ve Francii. Název Elle znamená z francouzštiny „ona“. Dnes už časopis vychází v několik jazycích a je známý po celém světě.

Celý článek

Módní filmy a seriály, které musíte vidět

Ten, kdo miluje módu, miluje i filmy o ní. Jaký je oblíbený ten váš? Jelikož večery jsou stále delší, je potřeba si užít řádné podívané. Je libo film nebo rovnou seriál?

Celý článek

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT SI VYBRALA JAKO TVÁŘ KAMPANĚ KAROLÍNU BOSÁKOVOU

Ne náhodou si známá módní návrhářka Jitka Klett vybrala pro představení své nové kolekce významný den 17. listopadu. V kolekci tak mimo jiné najdete propojení symbolů české i slovenské vlajky, stejně jako to, co nás spojuje v těchto časech.

Celý článek

Co je módní deziluze a jak funguje svět módy?

Celý svět se zrychluje a my s ním. Móda už není, co bývala a rychlost, kterou se mění je neuvěřitelná. Víte, co je módní deziluze? A jak opravdu funguje svět módy?

Celý článek

Módní inspirace: Se zimní parkou do města i do přírody

Parka nás provází po spoustu let, ne jinak je tomu i letos. Mluvíme o těch zimních, které jsou nejenom perfektním módním kouskem, ale také nás dokážou krásně zahřát. Vybrali jsme pro vás tři takové, které se jednoduše kombinují a vypadají skvěle.

Celý článek

10 nejčastějších módních chyb

Móda je hra. Hra, která má ovšem také svá pravidla. Jak si ji užívat i bez přešlapů? Máme pro vás několik tipů, kterých je dobré se vyvarovat.

Celý článek

Každý během života mění své názory, ale i módní trendy, proč tomu tak je?

Móda i názory se během života mění. Člověk se vyvíjí, a tak i jeho vkus a priority s ním. Móda se střídá v našem životě možná více než si uvědomujeme. Začíná to v dětství a končí stářím.

Celý článek