dnes je 02.04.2020 a svátek má Erika

Účesy pod čepice, které vás budou bavit

Přidat na Seznam.cz
S obdobím zimy je třeba kromě šály a rukavic přidat také čepice. Ale co si budeme povídat, elektrizují vlasy a většinu pracně tvořených účesů poničí. Co s tím?

Prostě se tomu budeme muset přizpůsobit. Vysoké culíky a drdoly na pár týdnů vynechte a nahraďte je jemnějšími variantami. Účesem číslo jedna, který rozhodně doporučujeme, je ležérní cop na stranu. Při nandavání čepice mu neublížíte a budete stále učesaná.

Jeho o mnoho snazší obdobou je culík, zavázaný stejně jako copan po straně hlavy. Můžete si ho vylepšit o mašli nebo poutavou gumičku. Pokud by to na vás byla příliš velká nuda, zkuste zkombinovat copan s culíkem dohromady a zapleťte si z poloviny délky vlasů zajímavý cop a zbytek nechte volně. Co je na tomto účesu nejlepší, je jeho nespočet alegorií. 

Stejně tak můžete pojmout i drdol, který v podobě lehce rozcuchaného účesu bude pod pletenou čepicí vypadat v zimě prostě bezchybně. Pamatujte ale, že lépe pod čepicí vždy bude vypadat varianta s povolenými pramínky okolo tváří než drdol precizně uhlazený. 

pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY ČEPICE PODZIM/ZIMA 2015-2016 DRDOLY COPÁNKY TIPY INSPIRACE

Související články

Udržitelná móda: značky o kterých musíte vědět

Šatník bez viny díky zdánlivě malým detailům, které jsou ovšem velkými kroky pro svět. Udržitelnost již není pro spoustu značek cizím slovem. Vybrali jsme jich několik, pro které je toto téma zásadní. 

Celý článek

JARNÍ KOLEKCE H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE

Poetická krása a cirkulární inovace. Heslo jarní kolekce H&M Conscious Exclusive. Využití udržitelných procesů a inovativní výroby zabalených do nádherných materiálů a ženských střihů.

Celý článek

Jak si udělat krásné lokny hned dvěma způsoby

Udělat si krásné romantické kudrliny není jen tak, a my vám poradíme, jak je vykouzlit s kulmou nebo žehličkou. Provedeme vás krok za krokem, jediné, co potřebujete je trocha zručnosti, času a odhodlání.

Celý článek

Kosmetické novinky a nezbytnosti na jaro

Kosmetické novinky a nezbytnosti, které potřebujete vyzkoušet, než to opravdové jaro dorazí. Jen ať jsme připravené!

Celý článek

Trend holých kotníků

Od jara do podzimu je velmi oblíbený výstřelek módy „nahých kotníků“. Zkrácené nebo ohrnuté kalhoty, krátké ponožky a odhalená kůže. Většinou ženy, ale i muži vyráží do ulic s kratšími kalhotami. Jde o trend, kde platí, že kratší je vždy lepší. 

Celý článek

SEDMDESÁTÁ LÉTA V PODÁNÍ CELINE

Hedi Slimane, kreativní ředitel módního domu Celine, představil v pátek večer na pařížském týdnu módy novou kolekci na sezonu podzim–zima 2020/2021.

Celý článek

Jak být fit a sexy s jógou

Jóga už dávno není jen záliba vybraných nadšenců, je to styl života a určitá filozofie. Chcete se cítit v kondici a zároveň v harmonii? Pak zkuste jógu. Stačí jen pohodlné oblečení a odhodlání pro věc.

Celý článek

Katka Říhová a Karel Kašák: Jaký vztah mají k módě

Říkají nám, jak se máme oblékat, ale návrháři to nejsou. Říkáme, jaké bude počasí, ale meteorologové nejsme. Vyzpovídali jsme dva nejoblíbenější moderátory počasí. Jaký vztah mají k meteorologii a jaký k módě? A že si tyto obory nejsou až tak cizí. Na to nám odpovídala Katka Říhová a Karel Kašák.

 

Celý článek