dnes je 27.10.2020 a svátek má Šarlota/Zoe

Událost plesové sezony roku 2014: Česko-Slovenský ples

Přidat na Seznam.cz
  Česko-Slovenký ples se sloganem „Ve dvou se lépe tančí“
Kotvalova, Kerestešová, Ruden, Kostková, Mátlová. Které to slušelo nejvíc?
 
Krásné ženy jsou vždy ozdobou každé společenské události. Ne jinak tomu bylo i na letošním Česko-Slovenském plese v pražském Obecním domě.
Jednou z těch, co ten večer přišla „vyvětrat“svou robu, byla podnikatelka Tamara Kotvalová s pří telem Romanem Hajabáčem.
„Připravovala jsem se velmi rychle, protože jsem byla obchodně v zahraničí a ještě dobírám penicilin, takže jestli půjdeme nebo ne, bylo rozhodnutím okamžiku. Já sama se považuji jak za Češku, tak za Slovenku. Rodiče mám slovenské, ale žijí v Čechách, takže tento ples podpořit zkrátka musím,“ říká Tamara, která se trochu obávala, aby se nedostala do řečí kvůli svým šatům, které má již několik let, a jejichž lesk jen lehce podtrhla šperky značky Dior.
 
Herečka Andrea Kerestešová měla šaty půjčené od Vladimíra Staňka a její přítel na ní mohl oči nechat. Tanečníci prý nejsou velcí, ale ploužáky si ujít rozhodně nenechají. Oba vypadali, že si večer plný tance užívají, ale párkrát do roka jim to prý stačí. „ Každá žena se ráda hodí do gala, ale má to i své nepříjemné stránky. Musíte si pořád dávat pozor, hezky se tvářit, hezky stát, všechno to dlouho trvá, a navíc dávat pozor, aby se nezničily šaty.
 
Taková Natali Ruden byla na honosném plese vyloženě ve svém živlu. Módní návrhářka dorazila v modrých - flitrových šatech, překvapivě bez mužského doprovodu. „Dnes jsem zde s kamarádkou, která dělá design šperků a spolupracujeme spolu,“ řekla Natali a dodala, že bez svého partnera tancovat nebude, ale o to víc bude sledovat dění v sále. „Ples si moc užívám. Hlavně jsem čekala na vystoupení Karla Gotta, protože pro mě je tady nejvzácnější on. Ale samozřejmě koukám na dámy, které tady jsou, a musím říct, že některé jsou oblečené skutečně pěkně.“
 
Tereza Kostková letos Česko-Slovenský ples společně s Marošem Kramárem moderovala. A kdo byl autorem její večerní toalety? „Šaty jsou od Jiřinky Tauchmanové. Šila mi šaty na mnoho řad Stardance i na Duety. Většinou moderuji v šatech od ní nebo od Táničky Kovaříkové. A protože Jiřinka dělá šaty hodně zdobné, tak na akce, jako je právě Obecní dům nebo Žofín, si většinou beru věci od ní,“ řekla Tereza a přiznala se, že na plesech mnohem raději pracuje než jen tak sedí a popíjí. 
V doprovodu svého tureckého přítele Yohana dorazila také zpěvačka Kateřina Mátlová. A jelikož její přítel v Turecku podniká se šperky, svou drahou polovičku na ples náležitě vybavil. Kateřina na sobě měla kolekci Lapis Diamond (kombinace zlata, diamantů a stříbra) v hodnotě přes dva miliony korun a patrně se tak stala nejdražší ženou plesu. Šaty, které si Kateřina na ples vzala, byly značky Windsors, se kterou zpěvačka spolupracuje. 
 
Zdroj:Herminapress.cz
 
Přidat na Seznam.cz
ČESKO-SLOVENSKÝ PLES ZE SPOLEČNOSTI NATALI RUDEN MÓDNÍ NÁVRHÁŘI PLESOVÉ ŠATY SMOKING KAREL GOTT ONDŘEJ RUML TAMARA KOTVALOVÁ ŠATY NA PLES

Související články

Lucie Vondráčková nafotila kalendář s vlky

Pes křížený s vlkem po boku dvanácti českých a slovenských osobností je hlavním tématem dobročinného kalendáře. Letos se do něj zapojili například Vladimír Polívka, Petra Hřebíčková, Bára Mottlová, Milan Peroutka, Monika Absolonová, Pepa Kůrka nebo také herci Jiří Dvořák a Igor Orozovič.

Celý článek

Plus size modelové jako hvězdy módních kampaní

Trend vyhublých modelek pomalu ale jistě ustupuje. Nahrazují je lidé s realistickými proporcemi, kteří mají blíž k běžnému zákazníkovi. Sami modelové se teprve probírají z šoku, že i oni, kteří nikdy nevěřili, že by se ve světě modelingu mohli prosadit, jsou nyní hvězdami. 

Celý článek

Outfity na pracovní pohovor: první dojem je nejdůležitější

První dojem je bezesporu velmi důležitý. Zvláště pak pokud se jedná o potenciální budoucí práci. Poradíme, jak zaujmout svým outfitem na pracovním pohovoru. Na módních trendech může záviset i váš dojem!

Celý článek

Vnučka Lamborghiniho se vdala

Potomek slavného výrobce aut Elettra Lamborghini se vdala. Vnučka zakladatele slavné automobilky Ferruccia Lamborghiniho se provdala za holandského producenta Nicka van de Walla. Svatba plná luxusu se konala v Itálii.

Celý článek

Pavel Berky spojil své vášně a vytvořil kolekci kuchyňských zástěr, utěrek a kvalitních prkének

Móda a vaření jsou paralelně velkými koníčky návrháře Pavla Berky, o čemž nás přesvědčuje nejenom povedenými kolekcemi s nadčasovou módou, ale také svou účastí v MasterChef, kde si vaření naprosto užívá. Nyní si pro své fanoušky připravil kolekci kuchyňských doplňků.

Celý článek

Čeští i slovenští designéři znovu šijí šaty na malé panenky v rámci charitativního projektu Helping Dolls

Charitativní projekt Pink Carpet: Helping Dolls přichází s pátým ročníkem. Na podzim se tak můžeme těšit na šaty českých i zahraničních návrhářů vyrobených na malé panenky.

Celý článek

Cardi B je tváří zimní kampaně Balenciaga

Minulý týden otřásla Twitterem úžasná novinka, kterou na svém účtu zveřejnila známá raperka Cardi B. Bude spolupracovat se značkou Balenciaga. A první grafické vlaštovky upozorňují, že se máme na co těšit.

Celý článek

Tour de France: Legenda o žlutém trikotu

I letošní ročník slavného cyklistického závodu Tour de France se pomalu chýlí ke konečné etapě, kdy závodníci projedou hlavním městem Francie - Paříží. Francouzské cyklistické žně nejsou pouze o sportu, ale také překvapivě o módě. Podívali jsme se proto na historii legendárních trikotů.

Celý článek