dnes je 26.07.2021 a svátek má Anna

Umělecké černobílé pojetí kampaně svatebních šatů Carolina Herrera 2018

Přidat na Seznam.cz
Více než důraz na modely samotné vložila značka svou důvěru v umělecké zpracování fotografií upozorňující na detaily jako vlečka a mašle, které dělají nevěstu nevěstou.

"Pro mě svatba představuje nejdůležitější den v životě ženy a proto musí být romantická, zasněná, plná ženskosti, nadpozemská, ale rozhodně nemusí být sexy," vysvětlila návrhářka Carolina Herrera. Nezůstala ale jen u klasické áčkové linie šatů, kterou si pro každou nevěstu představíme. Došlo i na kalhoty a halenky k tomu: "Vidím smysl ve dvou kusech tvořících svatební oblečení nevěsty. To je moderní způsob, jak dnes obléknout nevěstu!" Co z toho vzešlo? Naprosto božská tylová sukně spárovaná s jemnou pleteninou. Bomba!

Kolekce pro jaro 2018 ale nespočívala jen v moderním stylu nevěsty. Nechybělo ani zastoupení tradičních svatebních šatů prošitých krajkou, s korzetovým vrškem a plastickými ozdobami. Ve většině každopádně návrhářka spoléhala na prezentaci formou uměleckých fotek, které sice kolikrát nezabírají celý model, ale spíše detail, atmosféru a ikoničnost její značky. Zřejmě ví, že to na klientky platí.

vogue.com

Přidat na Seznam.cz
SVATBY CAROLINA HERRERA SVATEBNÍ ŠATY JARO 2018 BRIDAL #moda

Související články

Krátké svatební šaty jsou hitem sezóny

Svatba patří k nejkrásnějším zážitkům v životě. I když pandemie koronaviru ovlivnila svatby neblahým způsobem. Nezkracuje se jen počet hostů, ale i svatební šaty nevěsty! Inspirujte se krásnými kousky v dnešním článku.

Celý článek

Petra Brzková: Má aktuální svatební kolekce odráží jednoduchost, lehkost a volnost

Krajka, lehký hedvábný taft a satén odráží ve svatební kolekci Petry Brzkové čistotu sněhově bílého odstínu společně s ivory.

Celý článek

Projekt TVORBOU odráží potřebu smysluplně vracet oblečení zpět mezi lidi

Projekt Veroniky Matějkové vznikl jako reakce na fenomén fast fashion. Původně zamýšlená upcyklační platforma ve své současné podobě vintage shopu odráží potřebu smysluplně vracet oblečení zpět mezi lidi.

Celý článek

Svatební trendy 2021 ze salonu tvuj-honeymoon.cz

Svatební trendy pro rok 2021. Jednoduché elegantní linie nabízí svatební salon TVŮJ HONEY MOON. "Svatební šaty jako z pohádky".   

Celý článek

Návrhářka Iveta Paulerová: svatební sezóně vládne jednoduchost střihu i materiálu

Svatební šaty z aktuální kolekce návrhářky Ivety Paulerové jsou lehké, svěží a pohodlné, aby v nich nevěsta mohla strávit celý svůj velký den a užila si ho naplno.

Celý článek

TRACE COLLECTIVE JE ZÁŘNÝM PŘÍKLADEM LUXUSNÍ UDRŽITELNÉ MÓDY

Trace Collective je značka, která se do posledního detailu snaží být co nejvíc šetrná k přírodě, aniž by utrpěla estetická funkce oblečení.

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Variace možností ukazuje česká značka Petiteé v kolekci pro rok 2021

Kolekce, která tentokrát není zaměřena pouze na svatební šaty, zahrnuje i luxusní kousky na slavnostní příležitosti. Návrhářka Petra Pitelková se ohlíží i na životní prostředí, například metodou upcyclingu.

Celý článek