dnes je 02.12.2022 a svátek má Blanka

Univerzální módní doplněk: Dioptrické brýle na všechny výjimečné události

Přidat na Seznam.cz
Brýle jsou objekty dvojího vnímání. Jednak jsou spojeny s těmi, kteří je musí nosit, protože mají jasné problémy s rozostřeným viděním, jednak jsou efektním a úhledným doplňkem oblečení. Využijte dioptrické brýle jako univerzální módní doplněk.

 

Jaké dioptrické brýle vybrat?

Dioptrické brýle jsou obvykle spojeny s vážným vzhledem, který tvoří tlustá průhledná skla s drátěnými nebo plastovými obroučkami. Jsou totiž předmětem doporučovaným lékaři zodpovědnými za zlepšení našeho zdraví. Je to však speciální léčebný nástroj, protože jej nosíme na jedné z nejexponovanějších částí našeho těla, tedy na obličeji. Proto je těžké, aby neměly silný dopad na celkové vnímání našeho obrazu. V éře rostoucího povědomí o oblečení se začaly navrhovat dioptrické brýle se stále větší pozorností k měnící se módě.

Tyto evoluce dioptrických brýlí již dospěly do takové fáze, že je těžké je odlišit od slunečních brýlí spojených se svobodou a dovolenou. Velmi oblíbený je samozřejmě i základní vzhled dioptrických brýlí.

Při hledání dobrých dioptrických brýlí se vyplatí porovnat nabídky více výrobců. V první řadě si dejte pozor na rámečky – měly by být pevné a pohodlné. Pokud se obroučky deformují v ruce - nevěstí to nic dobrého pro odolnost brýlí. V tuto chvíli si můžete vybrat mezi kovovými, plastovými a dřevěnými obroučky. Kvalitní brýle poznáte na první pohled. Čočky by měly dokonale zapadnout do rámu. Vyplatí se také brýle zkontrolovat, zda nejsou poškrábané nebo prasklé.

Vybrat správné brýle je výzva

Výběr správných dioptrických brýlí je velkou výzvou. Rámečky jsou prvkem, který nás provází každý den a jejich špatný výběr může znamenat obrazovou katastrofu. Specialisté se shodují – tvar rámu by měl být vždy přizpůsoben tvaru našeho obličeje. Lidé s oválným obličejem budou mít největší výběr - jejich rysy budou vypadat perfektně v téměř každém rámu. Čtvercový obrys obličeje by měl být kombinován s kontrastními kulatými brýlemi. Kulatý a kosočtvercový obličej zase získá výraz v kočičích nebo více čtvercových rámečcích se silně vyznačenými okraji. Chcete-li brýle korespondující s módními trendy, zvolte Ray ban brýle.

Na své si přijdou i příznivci avantgardních řešení. V poslední době nejoblíbenější barevné rámečky dokonale zdůrazní individuální styl a charakter svého majitele. Než se však rozhodnete pro barevný akcent v podobě brýlí, zvažte, zda zvolený model bude pasovat do našeho šatníku. Při výběru vám pomohou barevné analýzy, které pomohou určit barevnou paletu, která je pro nás příznivá. Různé barvy budou používat lidé se snědou pletí a tmavými vlasy a blondýnky se světlou, jemnou pletí by se měly objevit v úplně jiných rámečcích.

Lidé, kteří si jsou svého stylu vědomi, budou mít snazší úkol – jistě rychle vyberou ze široké nabídky brýlí, které se nebudou hodit k jejich způsobu oblékání. Mladší lidé, kteří často experimentují a hledají různé vyjadřovací prostředky, se jen těžko rozhodnou. Je na zvážení, zda vybrané brýle budou plně odrážet vaši osobnost a zda je budete stejně ochotně nosit i v další sezóně. Pokud vás stále lákají módní experimenty, vyplatí se investovat do jednoho univerzálního páru, který se bude hodit k nejrůznějším outfitům bez ohledu na aktuální módní trendy.

 

 

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD DIOPTRICKÉ BRÝLE RAY BAN BRÝLE SLUNEČNÍ BRÝLE EYERIM.CZ

Související články

Podzimní dekorace? Inspiraci hledejte v přírodě

Dnešní děti rozhodně netráví tolik času v přírodě, jako tomu bylo v generaci jejich rodičů. Zatímco ti běhali venku, šplhali po stromech nebo rozbíjeli sousedům okna fotbalovým míčem, dnešní generace dětí se zdržuje spíše doma. Proto by stálo za to připomenout jim, že příroda může být zajímavější, než surfování po internetu. A podzim k pobytu venku vyloženě vybízí.

Celý článek

Nemáte rádi překvapení? Pošlete Ježíškovi nápovědu a najděte pod stromečkem to, co si skutečně přejete

Vánoce klepou na dveře! Vybíráte dárky pro své blízké nebo jste dostali za úkol vybrat třpytivou pozornost pro vás samotné? Poradíme vám, po čem sáhnout. Právě šperky jsou nesmrtelnými dárky, kterými potěšíte malé slečny i ženy.

Celý článek

Staňte se nejúspěšnějším Ježíškem letošních Vánoc!

Vánoce se neodkladně blíží a s nimi i každoroční rozhodování, co komu pod stromeček. Letos pro vás máme řešení v podobě produktů značky WMF, které potěší jak babičky, rodiče, tak i přátele a známé.

Celý článek

Znáte pilíře skandinávského stylu bydlení? Na podzim vsaďte na designové svícny

Podzim nám ubírá světlo i slunce, zároveň je však jedinečným obdobím, kdy si můžete plně vychutnávat teplo a vůni krásných svíček. Právě k tomu perfektně poslouží designové svícny ve skandinávském stylu.

Celý článek

VŽDY PŘIPRAVEN, VŽDY PERFEKTNÍ, VŽDY ČISTÝ & BEZPEČNÝ! 

Značka KRUPS získala certifikaci nezávislé světově uznávané společnosti TÜV Rheinland dokládající vysokou kvalitu a bezpečnost pro všechny plnoautomatické kávovary řady KRUPS INTUITION Preference, Preference+ a KRUPS EVIDENCE.

Celý článek

PANDORA: KOLEKCE INSPIROVANÁ DÍLEM KEITHA HARINGA

Kolekce, která bude představena trhu ve čtvrtek 29. září 2022, byla inspirována průkopnickými zásadami Keitha Haringa, jeho všeobjímající láskou a ikonickým uměním.

Celý článek

Užijte si ještě pohodlnější a udržitelnější nakupování a méně času v obchoďáku

Už nemusíte složitě plánovat, jestli budete mít čas skočit na nákup a už vůbec se nemusíte tlačit ve frontách v obchoďáku! Objevte svět nakupování bez obav za skvělé ceny a užijte si báječný sortiment na jednom místě. Tak hoďte starosti za hlavu a užijte si více času s vašimi blízkými. Jsou tady Rohlik síly!

Celý článek

Usnadněte návrat do školy sobě i svým dětem. Víme, jak na to!

“Těšíte se do školy?” a „Máte už nakoupené všechny věci?“ Podobné věty slýchávají děti i rodiče často, hlavně v druhé půlce prázdnin a zejména pak budoucí prvňáčci, pro které je škola něčím novým.

Celý článek