dnes je 23.05.2019 a svátek má Vladimír

Urban Decay a Hra o trůny

Přidat na Seznam.cz
Kultovní seriál Hra o trůny již brzo uvede svou závěrečnou řadu. Urban Decay se ovšem postará o to, aby jen tak nezmizel z našich pamětí.

Jeden z nejoblíbenějších seriálů, troufáme si říct na celém světě, uvede poslední řadu tento rok v dubnu. Není se tedy čemu divit, že Hra o trůny pobláznila i kosmetické odvětví. Na co se můžeme těšit a kým bude řada Urban Decay / Game of Thrones inspirována?

Americká značka Urban Decay se spojila s HBO a vytvořila kolekci Urban Decay / Game of Thrones, která je inspirována ženami ze Sedmi Království. Urban Decay jako menší ochutnávku na svém instagramu zveřejnil video k této kolekci, které se nese z části v ledových tónech, nechybí ani ohnivé barvy a bronzový make-up. V dalším příspěvku je dokonalé líčení v třpytivě tyrkysové barvě. Můžeme se tedy jistě těšit na vysoce pigmentované oční stíny s matným a kovovým efektem. Urban Decay ovšem stále mlží. Takže se můžeme pouze jen domnívat, zda půjde o několik paletek očních stínů, jako tomu bylo například u zatím nejúspěšnější řady Naked.

Je tedy více než jasné, že s touto řadou budete moci vykouzlit vzhled inspirovaný Cersei Lannister, Sansa Stark nebo Daenerys Targaryen. Tak se necháme překvapit, která nám bude největší inspirací.

Tato nová řada bude v prodeji během měsíce dubna.

pinterest.com, urbandecay.com

Přidat na Seznam.cz
URBAN DECAY HRA O TRŮNY GAMES OF THRONES LÍČENÍ EXKLUZIVNÍ KOLEKCE MAKE UP

Související články

Nesmí se to nikdy vzdát, říká úspěšná vizážistka Michelle Flores Mua

Pokud někdo rozumí líčení, tak je to sympatická Michelle Flores Mua. Patří k vycházejícím talentům mezi českými vizážisty. Její příběh je inspirativní stejně jako ona sama. 

Celý článek

Victoria Beckham plánuje tento rok vlastní kosmetickou značku

Známá návrhářka a ex zpěvačka chce pro ženy vytvořit skvělé kosmetické produkty za rozumnou cenu. Luxus podle ní nemusí stát celé jmění. 

Celý článek

Newyorský týden módy: 5 největších trendů v kráse

Překvapivé, zajímavé a částečně nositelné byly trendy v líčení i účesech na přehlídkách ve velkém jablku. Několik návrhářů se dokonce shodlo v podobných nápadech!

Celý článek

Bizarní i půvabné trendy v kráse z Londýnského týdne módy

Zvláštní trendy ve vlasech i líčení se jako vždy objevovaly na Londýnském týdnu módy. Mastné vlasy, drdol jako ufo, zlatá víčka i rty a předlouhé oční linky jsou jen okrajový výčet.

Celý článek

Zaměřeno na oční linky

Jedno z nejoblíbenějších líčení, které když dostanete do ruky, nebudete chtít už jiné. Pár jednoduchých tahů. Jen s těmi nejlepšími pomocníky docílíte perfektní linky.

Celý článek

Zlaté glóby: Jaké líčení zvolily známé hvězdy

Zlaté glóby byly přehlídkou dechberoucích šatů a krásných dam. Všechny ovšem víme, že doplňky a líčení jsou neméně důležitou věcí pro vytvoření celkového looku. Jaký make-up zvolily známé tváře?

Celý článek

Naomi Campbell je novou tváří kosmetické značky NARS

Pokud budeme mluvit o supermodelkách 90. let, jistě se i vám mezi prvními vybaví právě Naomi Campbell. Nová tvář jarní kampaně kosmetické značky Nars.

Celý článek

6 kroků k dokonale přirozenému vzhledu make-upu

I nanášení make-upu vyžaduje promyšlený postup. Vyzkoušejte osvědčené tipy předních maskérů. 

Celý článek