dnes je 18.04.2021 a svátek má Valérie

Urban Decay a Hra o trůny

Přidat na Seznam.cz
Kultovní seriál Hra o trůny již brzo uvede svou závěrečnou řadu. Urban Decay se ovšem postará o to, aby jen tak nezmizel z našich pamětí.

Jeden z nejoblíbenějších seriálů, troufáme si říct na celém světě, uvede poslední řadu tento rok v dubnu. Není se tedy čemu divit, že Hra o trůny pobláznila i kosmetické odvětví. Na co se můžeme těšit a kým bude řada Urban Decay / Game of Thrones inspirována?

Americká značka Urban Decay se spojila s HBO a vytvořila kolekci Urban Decay / Game of Thrones, která je inspirována ženami ze Sedmi Království. Urban Decay jako menší ochutnávku na svém instagramu zveřejnil video k této kolekci, které se nese z části v ledových tónech, nechybí ani ohnivé barvy a bronzový make-up. V dalším příspěvku je dokonalé líčení v třpytivě tyrkysové barvě. Můžeme se tedy jistě těšit na vysoce pigmentované oční stíny s matným a kovovým efektem. Urban Decay ovšem stále mlží. Takže se můžeme pouze jen domnívat, zda půjde o několik paletek očních stínů, jako tomu bylo například u zatím nejúspěšnější řady Naked.

Je tedy více než jasné, že s touto řadou budete moci vykouzlit vzhled inspirovaný Cersei Lannister, Sansa Stark nebo Daenerys Targaryen. Tak se necháme překvapit, která nám bude největší inspirací.

Tato nová řada bude v prodeji během měsíce dubna.

pinterest.com, urbandecay.com

Přidat na Seznam.cz
URBAN DECAY HRA O TRŮNY GAMES OF THRONES LÍČENÍ EXKLUZIVNÍ KOLEKCE MAKE UP

Související články

Festka a CHATTY představili kolekci triček a mikin nejen pro cyklisty

Cyklistika a móda. Český výrobce prémiových kol Festka se spojil s přední českou módní značkou CHATTY a představili tak limitovanou kolekci v podobě triček a mikin nejen pro vášnivé cyklisty. Vskutku nevšední, ale zajímavá kombinace.

Celý článek

Jak na podzimní líčení? Široká paleta barev, přirozené obočí a karamelová rtěnka jako třešnička na dortu

Dnešní doba dovoluje podstatně více, než tomu bylo zvykem. Podzimní líčení už se dávno netočí jenom kolem barev spadaného listí. Radovat se budou čisté romantické duše stejně jako ženy s vyzývajícím stylem.

Celý článek

Halloweenské líčení na domácí party

Halloween je svátkem všech svatých, který ovšem není úplně typickým svátkem pro nás. Proč si ale nezpestřit čas strávený doma a neuspořádat malou rodinnou party. 

Celý článek

Líčení v podzimních tónech

Létu vládly pastelové barvy, a to jak v podobě stínů, minimalistických linek nebo manikúry. Nyní je čas na malou změnu. Jak přivítat chladná rána podzimu stylově?

Celý článek

Jak docílit přirozeného obočí

Obočí. Jedno velké téma, které rozdělí ženy minimálně na dvě skupiny. Ty, které ho řeší a ty, které se o jeho úpravu vůbec nezajímají. My vám ukážeme několik jednoduchých triků, a hlavně skvělé produkty, se kterými budete chtít vaše obočí upravovat každý den. Dokonalé obočí totiž dokáže divy.

Celý článek

Tipy na rychlé líčení i v domácí karanténě

Lehký, rychlý a přesto efektní make-up dokáže divy, a proto pro vás máme několik tipů, jak hravě a během několika málo minut vykouzlit jednoduché líčení, které pozvedne vaše sebevědomí. 

Celý článek

Nechte se zlákat novou luxusní kolekcí šperků Tiffany & Co.

Americká značka Tiffany & Co. představila nevšední kolekci luxusních šperků. Nechte se zlákat třpytivým pozlátkem zabaleným do ikonické tyrkysové krabičky a objevte kouzlo diamantů.

Celý článek

Kosmetické novinky a nezbytnosti na jaro

Kosmetické novinky a nezbytnosti, které potřebujete vyzkoušet, než to opravdové jaro dorazí. Jen ať jsme připravené!

Celý článek