dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Usnadněte návrat do školy sobě i svým dětem. Víme, jak na to!

Přidat na Seznam.cz
“Těšíte se do školy?” a „Máte už nakoupené všechny věci?“ Podobné věty slýchávají děti i rodiče často, hlavně v druhé půlce prázdnin a zejména pak budoucí prvňáčci, pro které je škola něčím novým.

foto: se svolením Rohlik.cz

Návrat do školy však přináší spoustu starostí, plánování a nakupování. Usnadněte si ho a nakupte vše potřebné od papírenských potřeb po zdravé svačinky na Rohlik.cz. Vše pro ten nejskvělejší návrat do školy vám kurýr doručí domů už do 90 minut. Pokud se navíc stanete členem klubu Rohlíček, máte nárok na nejrůznější slevy na dětský sortiment.   

První, poslední do školy

Kromě toho, že jsou pomůcky nezbytné pro každého školáka, lze jimi dítěti návrat a  pobyt ve škole zpříjemnit. Řekněte své ratolesti, ať vám pomůže s výběrem a z pohodlí domova si vyberte třeba gumovací pera Pilot v nejrůznějších barvách, sešity s pestrými vzory, pastelky a tužky Koh-i-noor nebo láhve a svačinové krabičky.

foto: se svolením Rohlik.cz

Svačina do školy - hlavně chutně a zdravě

S návratem do školy se vrací i pravidelná příprava svačin pro děti. Není pochyb o tom, že dobrá svačina školákovi zpříjemní den a zároveň dodá energii mysli i tělu. Chybí vám inspirace? Podívejte se na Rohlik.cz na nejrůznější tipy a recepty. A pokud nestíháte, zkuste už hotové svačinky od značky Pappudia. Pod touto privátní značkou Rohlíku seženete třeba výborné bagely, bagetky a sendviče nebo zdravé zeleninové a ovocné mixy v krabičce.

foto: se svolením Rohlik.cz

Tip - do výbavy pro prvňáčka nezapomeňte na:

* Penál 

* Kvalitní pero - ideálně gumovací, na Rohlik.cz seženete různé barvy třeba od značky Pilot

* Další psací potřeby - pastelky, obyčejné tužky různých tvrdostí, guma, ořezávátko, nůžky s kulatou špičkou, pravítko

* Obaly na sešity a učebnice

* Desky na sešity 

* Desky na čísla a písmenka 

* Vybavení na výtvarnou výchovu - ta začíná kufříkem, který je třeba vybavit. Patří do něj vodové barvy, štětce, kelímek, voskovky, hadřík, zástěra, lepidlo. 

foto: se svolením Rohlik.cz

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD RADY REDAKCE LIFESTYLE BACK TO SCHOOL ZPÁTKY DO ŠKOLY ROHLIK.CZ ROHLÍK

Související články

Užijte si ještě pohodlnější a udržitelnější nakupování a méně času v obchoďáku

Už nemusíte složitě plánovat, jestli budete mít čas skočit na nákup a už vůbec se nemusíte tlačit ve frontách v obchoďáku! Objevte svět nakupování bez obav za skvělé ceny a užijte si báječný sortiment na jednom místě. Tak hoďte starosti za hlavu a užijte si více času s vašimi blízkými. Jsou tady Rohlik síly!

Celý článek

Jak se obléknout na brunch? Inspirujte se u známých osobností ve Varech

Existuje spousta společenských akcí s jasně daným dress code. Pokud jde o to, co si vzít na brunch, pravidla jsou méně přísná, avšak pokud ještě váháte, podívejte se, jak probíhal brunch v Karlových Varech.

Celý článek

V italském stylu. Zažijte čistou přírodu, aktivní vyžití, relax i komfort

Oblíbená turistická destinace v Jižním Tyrolsku má mnohé co nabídnout. V létě si zde užijete horské túry, jízdu na kole, na koni i procházky nedotčenou přírodou. V zimě vás budou lákat Dolomity a místní lyžařská střediska.

Celý článek

Skiareál Ještěd oficiálně zahájí první červnovou sobotu letní sezónu

Letní Ještěd Opening v sobotu 4. června 2022 oficiálně zahájí letní sezónu ve Skiareálu Ještěd. Těšit se můžete na celodenní program a spoustu aktivit pro dospělé i děti.

Celý článek
restaurace Praha

Dokonalá volba pro pracovní schůzky i příjemné posezení s kolegy

Hledáte zajímavé místo pro pracovní oběd s kolegy či klienty a chcete vyzkoušet něco nového? Pak by vaší pozornosti neměla uniknout nová pražská restaurace ZEM, která se nachází na Senovážném náměstí v objektu luxusního lifestylového hotelu Andaz Prague.

Celý článek

Sebevědomá jako Christina Aguilera

Vždy byla svá a přesně věděla, co chce. Christina Aguilera nahrála ve čtrnácti letech svůj první singl, v devatenácti vydala první, veleúspěšné album a v sedmadvaceti uvedla na trh svůj první parfém. 

Celý článek

Destinace Sušicko - brána Šumavy nabitá zážitky

Šumava je bezesporu perlou Čech. Turisté ji milují a sjíždějí se za jejím přírodním bohatstvím z celé republiky i z ciziny. Opomíjet by ale neměli ani  bránu Šumavy, Sušicko.

Celý článek

Nakupujte lokální potraviny od českých farmářů. Nikdy to nebylo tak snadné jako dnes

Ekonomické i ekologické dopady při nákupu lokálních potravin od českých farmářů jsou v porovnání nákupů běžných potravin nesrovnatelné. Rohlík.cz navíc dokazuje, že nemusí jít vždy o výrazně dražší potraviny. Nyní je čas zamyslet se nad tím, co svému tělu dopřáváte a za jakou cenu.

Celý článek