dnes je 05.08.2021 a svátek má Kristián

Úspěch českých designérů - Voyage through Central Europe

Přidat na Seznam.cz
V rámci London Fashion Week bude od 13. do 23. února probíhat výstava s názvem Voyage through Central Europe

Petra Ptáčková
V rámci London Fashion Week bude od 13. do 23. února probíhat výstava s názvem Voyage through Central Europe, na které se představí mladí čeští návrháři, jako např. Petra Ptáčková, Jana Mikešová nebo Pavel Berky. Na akci pořádané organizací British Fashion Council se budou prezentovat společně s kolegy ze Slovenska a Maďarska.
 
Pavel Berky 
 
Hana Frišonsová
K vidění bude 14 kolekcí oděvů, doplňků i šperků. Původní výstavu projektovanou Gasparem Bontou doplňují exkluzivní skleněné objekty značky LASVIT.
Vycházející designérské hvězdy z Čech se akce účastní pod vedením kurátorky, stylistky, múzy a někdejší modelky Olo Křížové. Ta měla nelehký úkol vybrat mezi mladými talenty ty nejlepší, rozhodla se pro Petru Ptáčkovou, Hanu Frišonsovou, Janu Mikešovou, Pavla Berkyho a duo Awkward tvořené Lucií Jelínkovou a Monikou Novákovou. Všichni návrháři budou svoji práci prezentovat v Londýně osobně.

Slavnostní zahájení proběhne v pátek 14. února od 19.30, v jeho rámci se můžeme těšit na módní show Petry Ptáčkové, Dje V!, videomapping a výborné drinky.

V ostatní dny bude výstava otevřena vždy od 10 do 18 hodin.

Zdroj: london.czechcentres.cz
 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI VÝSTAVA PETRA PTÁČKOVÁ JANA MIKEŠOVÁ PAVEL BERKY DOPLŇKY ŠPERKY

Související články

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Nová kolekce Cartier byla představená u italského jezera Como

Francouzský módní dům Cartier, zaměřený na vysoké šperkařství, uvítal svoji novou kolekci Sixième Sens par Cartier na konci června. Kolekce vysokého šperkařství spatřila světlo světa u břehu proslulého italského jezera Como, které je považováno za jedno z nejúchvatnějších alpských jezer. 

Celý článek

Jaké doplňky a šperky si vybrat pro dokonalý letní vzhled?

Jste milovnice všech krásných šperků a doplňků? Pak je tento článek přímo pro vás. Jaké jsou letní trendy a s čím určitě nešlápnete vedle? To vše vám prozradí magazín Móda.

Celý článek

Valentino ve své haute couture kolekci vyjádřil lásku

I když bude ještě chvíli trvat, než se vydáme vstříc módním přehlídkám osobně, i online zážitek může být velkým požitkem. Což rozhodně platí o podzimní kolekci značky Valentino.

Celý článek

Vitra Design Museum v rámci hlavního tématu zkoumá roli žen ve světě designu a představuje ikonické kusy od světových autorek

Vitra v jeho rámci zkoumá role ženy v designu nábytku i přístup muzea k vytváření samotné sbírky. Nové přírůstky můžete vidět od Ingy Sempé, Reiko Tanabe, Matali Crasset a Gunjany Gupty.

Celý článek

Návrhář Demna Gvasalia v nové kolekci Balenciaga předvedl provokativní módní show

Hackingový projekt značek Gucci a Balenciaga pokračuje i v aktuální kolekci. Jarní hra plná provokace a zamyšlení, co je skutečné a co ne, vám zamotá hlavu.

Celý článek

Tiffany představilo novou kolekci zásnubních prstenů pro muže

Poprvé ve své 184leté historii představuje Tiffany & Co unikátní kolekci zásnubních prstenů pro muže. Nový sociální trend totiž velí - o ruku mohou být požádáni i muži.

Celý článek

Perlové týdny Halada jsou zpět a s nimi stovky překrásných perlových šperků

Největší a nejkrásnější přehlídka perlových šperků putuje napříč Českou republikou a Slovenskem, finále bude mít opět v Praze, tentokrát v klenotnictví HALADA Na Příkopě.

Celý článek