dnes je 20.10.2020 a svátek má Vendelín

Už jste navštívila House of Fashion?

Přidat na Seznam.cz
House of Fashion vám možná trochu provětrá peněženky, ale bude to stát za to. Pověsit si do skříně kousek z tvorby některého z předních českých nebo slovenských návrhářů, vám prosluní deštivý den až do večera!

Poprvé House of Fashion otevřel své dveře na začátku letních prázdnin. Tato prodejní výstava v Galerii GUD nabízí svým zákazníkům kousky od českých a slovenských módních návrhářů a rozhodně je z čeho vybírat. Každý z nich má zcela jiný rukopis a odlišný styl navrhování.

Lokální tvorbu představuje nebo v průběhu uplynulých dvou měsíců představovalo 16 českých a slovenských módních návrhářů. Patří mezi ně například Kateřina Geislerová, Jiří Kalfar, Iveta Pecuchová, značky ODIVI, WOLFGANG, Sophistic by Veronika, Veršatyl, šperky Hany Koi nebo tašky a kabelky Mum Ray.

Dva měsíce českých a slovenských návrhářů skončí 31. srpna a pokud jste to do House of Fashion ještě nestihla, pospěšte si. Tento poslední srpnový týden nabízí House of Fashion návrhářské kousky se slevou. Pokud tak ještě nemáte vybavený zimní šatník, chybí vám šaty pro speciální příležitost nebo pěkná vestička do práce, tak jsme vám právě představili místo, kde tohle všechno seženete.

Zdroj: Facebook / House of Fashion 

Přidat na Seznam.cz
HOUSE OF FASHION KATEŘINA GEISLEROVÁ JIŘÍ KALFAR VERONIKA BENEŠOVÁ SOPHISTIC BY VERONIKA VERŠATYL ODIVI

Související články

Odivi zavíralo MBPFW ve velkém stylu

Iva Burkertová a značka Odivi vzbudila nemalý zájem veřejnosti minulý rok, kdy poslala modely během své show na fashion weeku na molo nahé. Není tedy divu, že letošní týden módy uzavírala a tato poslední přehlídka přinesla velká očekávání.

Celý článek

MBPFW: Jiří Kalfař ve své kolekci znázornil čistotu a pravdu

Úspěch spojený se zahraničním přesahem a loňskou prezentací na týdnu módy v New Yorku žene českého návrháře Jiřího Kalfaře dál a dál. Tentokrát opět potěšil domácí publikum a zaměřil se na organické a veganské materiály.

Celý článek

Diskuze a přednášky nejenom o udržitelnosti představí během Mercedes-Benz Prague Fashion Week SmetanaQ Talks

Dlouhodobý koncept v podobě mikro konference v rámci oficiálního programu na MBPFW proběhne ve dnech od 9. do 10. září. Těšit se můžeme na diskuzi o udržitelnosti, identitě i hranic v módě.

Celý článek
Jiří Kalfař na Fashion Weeku v Londýně

Jiří Kalfař sklízí po roce ovace. Tentokrát z Londýna

Jiří Kalfař představil na Fashion Weeku v Londýně kolekci inspirovanou panenskou přírodou, ale také silnými emocemi z baletního představení od současně nejvýznamnějšího britského choreografa Wayna McGregora.

Celý článek
Plesové šaty

Zlaté české ručičky aneb 10 večerních rób od tuzemských návrhářů

Chystáte se na ples? Poradíme vám s výběrem těch nejpůvabnějších šatů. Pro inspiraci však nemusíte chodit daleko. Jsou totiž z dílen talentovaných českých návrhářů.

Celý článek

Eva Samková podpořila svou nahotou boj za udržitelnou módu

Upozornit na závažnost ekologických dopadů módního průmyslu se rozhodla česká návrhářka Iva Burkertová, která stojí za značkou Odivi a jejich poměrně šokující přehlídky v rámci MBPFW. Ukázala nám, jak si představuje 100% udržitelnou módu. Že žádnou kolekci není třeba šít a poslala své modely na molo nahé.

Celý článek
MBPFW SS20

MBPFW SS20: historická atmosféra, nejdelší molo, rekordní počet návrhářů a značek, ale také osvěta udržitelné módy

Organizační tým představí v nové podzimní edici pražského týdne módy hned několik svěžích novinek. Tou hlavní bude přehlídkový blok věnovaný udržitelné módě.

Celý článek

Jiří Kalfař převzal jako první Čech ocenění od monacké kněžny Charlene

Obrovský úspěch sklidil v rámci Monte Carlo Fashion Weeku český designér Jiří Kalfař. Ocenění za inovativní a udržitelný přístup k módě provází motto: „Ohleduplnost k přírodě je moderní pojetí šik“.

Celý článek