dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Užijte si ještě pohodlnější a udržitelnější nakupování a méně času v obchoďáku

Přidat na Seznam.cz
Už nemusíte složitě plánovat, jestli budete mít čas skočit na nákup a už vůbec se nemusíte tlačit ve frontách v obchoďáku! Objevte svět nakupování bez obav za skvělé ceny a užijte si báječný sortiment na jednom místě. Tak hoďte starosti za hlavu a užijte si více času s vašimi blízkými. Jsou tady Rohlik síly!

foto: se svolením Rohlik.cz

Rohlik síla #1 | Vše potřebné na jednom místě

Když Rohlík říká „všechno“, myslí to vážně. Věděli jste, že na Rohlíku najdete 3× větší výběr než v běžném supermarketu?

Na Rohlik.cz seženete vše, na co si jen pomyslíte. Od běžných značek přes farmářské produkty až po oblíbené produkty z vašeho města. Kurýr vám doveze nejen jídlo, ale i veškerou drogerii nebo třeba i pomocníky z lékárny, co zatočí (nejen) s dětskou rýmičkou. 

Rohlik síla #2 | Překvapivě snadné nakupování a doručení

Své nákupy na Rohlíku naklikáte doslova raz dva. Pak už stačí jen počkat na kurýra, který vám tašky s úsměvem vynese až k vašim dveřím – ano, klidně i do 13. patra. A pokud se stane, že nějaké zboží chybí nebo má třeba jogurt prasklé víčko, jednoduše vyřídíte reklamaci online. Bez řečí a zbytečných otázek budou připsány kredity na váš účet.

Navíc s mobilní aplikací můžete nakupovat kdykoli si zamanete – třeba v tramvaji cestou z práce nebo klidně na pískovišti s dětmi.

foto: se svolením Rohlik.cz

Rohlik síla #3 | Peníze pod kontrolou

Pod označením Naše značky najdete privátky, které přinášejí 150 různých produktů se společným cílem: nabízet nejlepší kvalitu za co nejnižší ceny. Rohlík navíc denně porovnává stovky položek s konkurenty v kategorii Skvělá cena, abyste na Rohlíku nezaplatili ani o korunu víc než v supermarketu.

Obsah a hodnotu nákupního košíku navíc máte vždy pod kontrolou a svůj nákupní seznam si můžete snadno naplánovat nebo upravit podle svého aktuálního rozpočtu.

Rohlik síla #4 | Udržitelnost

V Rohlíku myslí zeleně a chtějí, aby i naše planeta byla pro naše děti co nejzelenější. Ekologii jde naproti třeba znovupoužitelnými taškami, ve kterých vozí nákup, ekologičtějším rozvozem CNG nebo elektickými vozy, ale také tím, že se snaží neplýtvat. Proto na Rohlik.cz najdete sekci Zachraň jídlo, kde jsou dobroty s blížícím se datem expirace se slevami až 85 %.

foto: se svolením Rohlik.cz

Rohlik síla #5 | Doprava zdarma

Doprava zdarma je něco, za čím si v Rohlíku stojí, proto členům klubu Rohlíček od neděle do čtvrtka mezi 10 a 16 hodinou vozí nákup až ke dveřím zcela bezplatně. A jestli členy nejste, stačí nakoupit alespoň za 1 500 Kč (což odpovídá běžnému nákupu) a ani vy za dopravu nezaplatíte ani korunu. 

Rohlik síla #6 | Klub Rohlíček

Dětský klub Rohlíček je ráj na zemi pro všechny rodiče, kteří chtějí nikdy nekončící nálož exkluzivních slev a výhod. Objevte svět, kde nepotřebujete plastové karty či slevové kupony. Stačí se jen zdarma zaregistrovat a všechny výhody budete mít jako na dlani. Navíc s doručením od neděle do čtvrtka úplně zdarma. 

foto: se svolením Rohlik.cz

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD RADY A TIPY ROHLIK.CZ NÁKUPY ONLINE POTRAVINY ONLINE

Související články

Usnadněte návrat do školy sobě i svým dětem. Víme, jak na to!

“Těšíte se do školy?” a „Máte už nakoupené všechny věci?“ Podobné věty slýchávají děti i rodiče často, hlavně v druhé půlce prázdnin a zejména pak budoucí prvňáčci, pro které je škola něčím novým.

Celý článek

Jak se obléknout na brunch? Inspirujte se u známých osobností ve Varech

Existuje spousta společenských akcí s jasně daným dress code. Pokud jde o to, co si vzít na brunch, pravidla jsou méně přísná, avšak pokud ještě váháte, podívejte se, jak probíhal brunch v Karlových Varech.

Celý článek

Sebevědomá jako Christina Aguilera

Vždy byla svá a přesně věděla, co chce. Christina Aguilera nahrála ve čtrnácti letech svůj první singl, v devatenácti vydala první, veleúspěšné album a v sedmadvaceti uvedla na trh svůj první parfém. 

Celý článek

Nakupujte lokální potraviny od českých farmářů. Nikdy to nebylo tak snadné jako dnes

Ekonomické i ekologické dopady při nákupu lokálních potravin od českých farmářů jsou v porovnání nákupů běžných potravin nesrovnatelné. Rohlík.cz navíc dokazuje, že nemusí jít vždy o výrazně dražší potraviny. Nyní je čas zamyslet se nad tím, co svému tělu dopřáváte a za jakou cenu.

Celý článek

LÉK NA JARNÍ ÚNAVU? ROZHODNĚ DOBRÁ KÁVA!

Jaro má spoustu krás, kterými nás láká po dlouhé zimě ven, rozehrává paletu barev a vůní, ze kterých čerpáme novou dávku čerstvé energie. K jaru ale také neodmyslitelně patří únava – poradíme vám, jak nad ní letos vyzrát.

Celý článek

Univerzální módní doplněk: Dioptrické brýle na všechny výjimečné události

Brýle jsou objekty dvojího vnímání. Jednak jsou spojeny s těmi, kteří je musí nosit, protože mají jasné problémy s rozostřeným viděním, jednak jsou efektním a úhledným doplňkem oblečení. Využijte dioptrické brýle jako univerzální módní doplněk.

Celý článek

Rohlík představuje vlastní značku kávy s kompostovatelnými kávovými kapslemi

Vůbec první kompostovatelné kávové kapsle, které jsou šetrné k životnímu prostředí, již nejsou sci-fi. Přichází s nimi Rohlik.cz díky své privátní značce kávy UBOMI.

Celý článek

Pandora věří v hrdiny a představuje první Marvelovskou kolekci Marvel x Pandora 

Milujete všechny Avengery a nesmí vám uniknout ani jedna Marvelovka? Pak je nová a originální kolekce Marvel x Pandora přesně pro vás – nastal čas ztvárnit vaše hrdiny do podoby šperků.

Celý článek