dnes je 27.11.2022 a svátek má Xenie

Užijte si ještě pohodlnější a udržitelnější nakupování a méně času v obchoďáku

Přidat na Seznam.cz
Už nemusíte složitě plánovat, jestli budete mít čas skočit na nákup a už vůbec se nemusíte tlačit ve frontách v obchoďáku! Objevte svět nakupování bez obav za skvělé ceny a užijte si báječný sortiment na jednom místě. Tak hoďte starosti za hlavu a užijte si více času s vašimi blízkými. Jsou tady Rohlik síly!

foto: se svolením Rohlik.cz

Rohlik síla #1 | Vše potřebné na jednom místě

Když Rohlík říká „všechno“, myslí to vážně. Věděli jste, že na Rohlíku najdete 3× větší výběr než v běžném supermarketu?

Na Rohlik.cz seženete vše, na co si jen pomyslíte. Od běžných značek přes farmářské produkty až po oblíbené produkty z vašeho města. Kurýr vám doveze nejen jídlo, ale i veškerou drogerii nebo třeba i pomocníky z lékárny, co zatočí (nejen) s dětskou rýmičkou. 

Rohlik síla #2 | Překvapivě snadné nakupování a doručení

Své nákupy na Rohlíku naklikáte doslova raz dva. Pak už stačí jen počkat na kurýra, který vám tašky s úsměvem vynese až k vašim dveřím – ano, klidně i do 13. patra. A pokud se stane, že nějaké zboží chybí nebo má třeba jogurt prasklé víčko, jednoduše vyřídíte reklamaci online. Bez řečí a zbytečných otázek budou připsány kredity na váš účet.

Navíc s mobilní aplikací můžete nakupovat kdykoli si zamanete – třeba v tramvaji cestou z práce nebo klidně na pískovišti s dětmi.

foto: se svolením Rohlik.cz

Rohlik síla #3 | Peníze pod kontrolou

Pod označením Naše značky najdete privátky, které přinášejí 150 různých produktů se společným cílem: nabízet nejlepší kvalitu za co nejnižší ceny. Rohlík navíc denně porovnává stovky položek s konkurenty v kategorii Skvělá cena, abyste na Rohlíku nezaplatili ani o korunu víc než v supermarketu.

Obsah a hodnotu nákupního košíku navíc máte vždy pod kontrolou a svůj nákupní seznam si můžete snadno naplánovat nebo upravit podle svého aktuálního rozpočtu.

Rohlik síla #4 | Udržitelnost

V Rohlíku myslí zeleně a chtějí, aby i naše planeta byla pro naše děti co nejzelenější. Ekologii jde naproti třeba znovupoužitelnými taškami, ve kterých vozí nákup, ekologičtějším rozvozem CNG nebo elektickými vozy, ale také tím, že se snaží neplýtvat. Proto na Rohlik.cz najdete sekci Zachraň jídlo, kde jsou dobroty s blížícím se datem expirace se slevami až 85 %.

foto: se svolením Rohlik.cz

Rohlik síla #5 | Doprava zdarma

Doprava zdarma je něco, za čím si v Rohlíku stojí, proto členům klubu Rohlíček od neděle do čtvrtka mezi 10 a 16 hodinou vozí nákup až ke dveřím zcela bezplatně. A jestli členy nejste, stačí nakoupit alespoň za 1 500 Kč (což odpovídá běžnému nákupu) a ani vy za dopravu nezaplatíte ani korunu. 

Rohlik síla #6 | Klub Rohlíček

Dětský klub Rohlíček je ráj na zemi pro všechny rodiče, kteří chtějí nikdy nekončící nálož exkluzivních slev a výhod. Objevte svět, kde nepotřebujete plastové karty či slevové kupony. Stačí se jen zdarma zaregistrovat a všechny výhody budete mít jako na dlani. Navíc s doručením od neděle do čtvrtka úplně zdarma. 

foto: se svolením Rohlik.cz

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD RADY A TIPY ROHLIK.CZ NÁKUPY ONLINE POTRAVINY ONLINE

Související články

Podzimní dekorace? Inspiraci hledejte v přírodě

Dnešní děti rozhodně netráví tolik času v přírodě, jako tomu bylo v generaci jejich rodičů. Zatímco ti běhali venku, šplhali po stromech nebo rozbíjeli sousedům okna fotbalovým míčem, dnešní generace dětí se zdržuje spíše doma. Proto by stálo za to připomenout jim, že příroda může být zajímavější, než surfování po internetu. A podzim k pobytu venku vyloženě vybízí.

Celý článek

Nemáte rádi překvapení? Pošlete Ježíškovi nápovědu a najděte pod stromečkem to, co si skutečně přejete

Vánoce klepou na dveře! Vybíráte dárky pro své blízké nebo jste dostali za úkol vybrat třpytivou pozornost pro vás samotné? Poradíme vám, po čem sáhnout. Právě šperky jsou nesmrtelnými dárky, kterými potěšíte malé slečny i ženy.

Celý článek

Staňte se nejúspěšnějším Ježíškem letošních Vánoc!

Vánoce se neodkladně blíží a s nimi i každoroční rozhodování, co komu pod stromeček. Letos pro vás máme řešení v podobě produktů značky WMF, které potěší jak babičky, rodiče, tak i přátele a známé.

Celý článek

Znáte pilíře skandinávského stylu bydlení? Na podzim vsaďte na designové svícny

Podzim nám ubírá světlo i slunce, zároveň je však jedinečným obdobím, kdy si můžete plně vychutnávat teplo a vůni krásných svíček. Právě k tomu perfektně poslouží designové svícny ve skandinávském stylu.

Celý článek

VŽDY PŘIPRAVEN, VŽDY PERFEKTNÍ, VŽDY ČISTÝ & BEZPEČNÝ! 

Značka KRUPS získala certifikaci nezávislé světově uznávané společnosti TÜV Rheinland dokládající vysokou kvalitu a bezpečnost pro všechny plnoautomatické kávovary řady KRUPS INTUITION Preference, Preference+ a KRUPS EVIDENCE.

Celý článek

PANDORA: KOLEKCE INSPIROVANÁ DÍLEM KEITHA HARINGA

Kolekce, která bude představena trhu ve čtvrtek 29. září 2022, byla inspirována průkopnickými zásadami Keitha Haringa, jeho všeobjímající láskou a ikonickým uměním.

Celý článek

Usnadněte návrat do školy sobě i svým dětem. Víme, jak na to!

“Těšíte se do školy?” a „Máte už nakoupené všechny věci?“ Podobné věty slýchávají děti i rodiče často, hlavně v druhé půlce prázdnin a zejména pak budoucí prvňáčci, pro které je škola něčím novým.

Celý článek

Jak se obléknout na brunch? Inspirujte se u známých osobností ve Varech

Existuje spousta společenských akcí s jasně daným dress code. Pokud jde o to, co si vzít na brunch, pravidla jsou méně přísná, avšak pokud ještě váháte, podívejte se, jak probíhal brunch v Karlových Varech.

Celý článek