dnes je 18.01.2021 a svátek má Vladislav

Užijte si pyžamovou party ve stylovém pyžamku

Přidat na Seznam.cz
Mrknout na oblíbený film, zahrát si karetní hru, nebo si u skleničky povídat o tom, jaké to bylo, když jste chodila na střední? Pyžamová party je skvělý nápad ať je vám patnáct nebo pětatřicet, a pokud na takovou akci jdete, nebo ji dokonce pořádáte, nezapomeňte si vybrat stylové pyžamko!

zdroj: Marks & Spencer

Program byste na takové akci neměla podcenit, přeci jen se chcete s kamarádkami bavit. Ano, je to tak, pánové mají vstup zakázán. Připravte kvalitní pití, chutné občerstvení a hurá na věc. A co si na takovou událost obléknout?

V první řadě pohodlí

Myslete na to, že se dámská jízda může pěkně rozjet, pak vás bude čekat například polštářová bitva, nebo aktivity jako pantomima a u toho se můžete i lehce zapotit. Proto zvolte pohodlí na prvním místě. Bavlněné či flísové pyžamo vám padne jako ulité a nebude bránit v pohybu.


zdroj: Marks & Spencer

Elegance a styl

Spadáte-li do té druhé jmenované věkové kategorie, pravděpodobně pro vás bude důležitý i určitý styl, což pyžama jednoznačně mohou mít. Saténové soupravy jsou toho perfektním důkazem, a pokud chcete udělat parádu, pak rozhodně v takovémto pyžamku!


zdroj: Marks & Spencer

Potisky vás budou bavit

Neutrální hvězdy, dětské motivy, nebo sladké kočičky, ve výsledku je to jedno, potisky frčí na všechny směry a právě na pyžamech jsou chic a vtipné. Na pyžamové party s netradičním vzorem zazáříte.


zdroj: Marks & Spencer

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PYŽAMO PYŽAMA DÁMSKÁ PYŽAMA PYŽAMOVÁ PARTY SATÉNOVÉ PYŽAMO BAVLNĚNÉ PYŽAMO MARKS & SPENCER

Související články

Nový seriál verze Gossip Girl mění módní trendy

Je to už více než deset let, co Blair a Serena ovlivnily nejen módní pohled spousty teenagerů. Seriál z Upper East Side vykresluje místní smetánku, kterou na každém kroku sleduje Gossip Girl.

Celý článek

H&M odhaluje svou další designerskou spolupráci. Tentokrát s oblíbenou irskou návrhářkou SIMONE ROCHA

Již tradičně se společnost H&M pouští do oblíbených kolekcí ve spolupráci s největšími světovými designéry. Jinak tomu není ani tentokrát, za letošní kolekcí stojí uznávaná irská návrhářka působící v Londýně, Simone ROCHA.

Celý článek

Online móda jde opět vpřed, jaké internetové obchody vedou?

V dnešní nelehké době nemůžeme vědět, co očekávat, jedno je ale jisté, bez online světa se neobejdeme! Samá opatření, zavírání a bankroty. Jaká je cesta ven? Jedině online prostředí.

Celý článek

Pohodová domácí móda

Mnozí z nás si užili více domácího pohodlí, než by možná chtěli. K tomu neodmyslitelně patří i pohodlné domácí oblečky. Jaké si vybírat a se kterými můžete i do města? To se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Maximalistický luxus s kapkou vášně pro hory. To je spolupráce Gucci a The North Face

Extravagantní outdoorový piknik. Přesně tak si představte novou kolekci, která vznikla ve spolupráci značky Gucci a The North Face. 

Celý článek

Džínový speciál: 8 typů džín, ze kterých si vybere každá žena

Mom jeans, boyfriend, slouchy, skinny. Také se ve všech těch střizích a pojmenování nevyznáte? Stále tápete, jaký střih je pro vás ten pravý a jak ho nejlépe kombinovat, aby vynikly vaše přednosti, a naopak o nedostatcích jste věděla jen vy?

Celý článek

Výbava na hory, co si nezapomenout vzít s sebou aneb 7 nejdůležitějších věcí

Zimní sezóna je už v plném proudu, tak snad se brzy dostaneme na hory. Co je důležité vzít si s sebou? To se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Módní padělky aneb trh s falešným zbožím

Nejen v České republice se rozmohl takový nešvar. Módní padělky, tzv. fake fashion se rozjíždí především během Vánoc. Proč lidé vůbec kupují a nosí padělky a jaké problémy to přináší módnímu průmyslu?

Celý článek