dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Užijte si Vánoční trhy s Barborou Mottlovou v Drážďanech

Přidat na Seznam.cz
Dokonce i v předvánočním shonu, který je plný stresu a deadlinů, máme čas a chuť vyrazit si na výlet za hranice a navštívit vánoční trhy. Ať už do Vídně nebo třeba do stále oblíbenějších Drážďan. V čem jsou ale ty přespolní atraktivnější?

Je docela vtipné, že vánoční trhy na Staromáku jsou plné cizinců a v Drážďanech je to samý Čech! 

Prostě zase ty nákupy!

Nikdo samozřejmě v těch mrazíkách dlouho venku mezi stánky nevydrží a rozhodně delší dobu prosedíme v autě cestou tam. Myslím, že největším lákadlem jsou stejně zase ty obchody. Jiný druh zboží, kvalitnější potraviny a levnější sortiment. A proč si takhle před Vánoci neskočit rovnou i do outletů, že? Ulovit nějaký ten super kousek pod stromeček pro blízké i sobě. 

Pořád se mi docela daří vyhnout se těm předraženým prasárničkám, které se na trzích prodávají. Vždyť v tý zimě si to ani nejde vychutnat. Ale ta předvánoční atmosféra, srdečné naladění duchem Vánoc, o to se trhy postarají stonásobně. Tak, ještě si pořádně držet kabelku, aby tu náladičku nezkazilo na poslední chvíli blokování karet a policejní papír o odcizené občance.

Šťastné, veselé, přejedené a přepohodičkované vánoce všem!!

 

Přidat na Seznam.cz
BARBORA MOTTLOVÁ VÁNOČNÍ ATMOSFÉRA DRÁŽĎANY VÁNOČNÍ DÁRKY NÁKUPY A OBCHOD ZE SPOLEČNOSTI

Související články

Móda ve sportovním stylu, srovnání Puma a New Balance

Modelky, milovnice módy, blogerky, udávající trendy a nadšenkyně sportovního životního stylu sdílejí vášeň pro sportovní obuv. A nejen ony. Pohodlné tenisky jsou již několik sezón největším módním hitem. Také sníte o pohodlném oblečení pro každou příležitost? Investujte do módní sportovní obuvi New Balance nebo Puma.

Celý článek

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Nákupní tip pro dámy i pány: dopřejte si nadstandardní péči

Perfektní péče o vlasy i vousy je tím, co nám často připadá jako základní standard. Ne s každým výrobkem však můžeme dosáhnout skvělých výsledků. S řadou Rowenta Ultimate Experience dosáhnete maxima!

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

TRACE COLLECTIVE JE ZÁŘNÝM PŘÍKLADEM LUXUSNÍ UDRŽITELNÉ MÓDY

Trace Collective je značka, která se do posledního detailu snaží být co nejvíc šetrná k přírodě, aniž by utrpěla estetická funkce oblečení.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek