dnes je 26.05.2020 a svátek má Filip

Užijte si Vánoční trhy s Barborou Mottlovou v Drážďanech

Přidat na Seznam.cz
Dokonce i v předvánočním shonu, který je plný stresu a deadlinů, máme čas a chuť vyrazit si na výlet za hranice a navštívit vánoční trhy. Ať už do Vídně nebo třeba do stále oblíbenějších Drážďan. V čem jsou ale ty přespolní atraktivnější?

Je docela vtipné, že vánoční trhy na Staromáku jsou plné cizinců a v Drážďanech je to samý Čech! 

Prostě zase ty nákupy!

Nikdo samozřejmě v těch mrazíkách dlouho venku mezi stánky nevydrží a rozhodně delší dobu prosedíme v autě cestou tam. Myslím, že největším lákadlem jsou stejně zase ty obchody. Jiný druh zboží, kvalitnější potraviny a levnější sortiment. A proč si takhle před Vánoci neskočit rovnou i do outletů, že? Ulovit nějaký ten super kousek pod stromeček pro blízké i sobě. 

Pořád se mi docela daří vyhnout se těm předraženým prasárničkám, které se na trzích prodávají. Vždyť v tý zimě si to ani nejde vychutnat. Ale ta předvánoční atmosféra, srdečné naladění duchem Vánoc, o to se trhy postarají stonásobně. Tak, ještě si pořádně držet kabelku, aby tu náladičku nezkazilo na poslední chvíli blokování karet a policejní papír o odcizené občance.

Šťastné, veselé, přejedené a přepohodičkované vánoce všem!!

 

Přidat na Seznam.cz
BARBORA MOTTLOVÁ VÁNOČNÍ ATMOSFÉRA DRÁŽĎANY VÁNOČNÍ DÁRKY NÁKUPY A OBCHOD ZE SPOLEČNOSTI

Související články

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Vendula Pizingerová a její módní tváře

Česká média zaplavila radostná zpráva. Vendula Pizingerová oznámila, že je se svým manželem Josefem v očekávání. Podívali jsme se, jaké jsou módní tváře prezidentky nadace Kapka naděje a bývalé manželky známého zesnulého českého skladatele Karla Svobody.

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek

Jak nakupovat oblečení online jako profesionál?

Sociální izolace nás staví před nové výzvy a možnosti a směřuje nás více než kdy jindy do virtuálního světa online nákupů. Jak ale nakupovat chytře, bezpečně a ekonomicky?

Celý článek

Oblečení plné oblíbené vůně i neuvěřitelná síla páry

Jednou rukou během několika vteřin zvládnete zničit až 99,9 % bakterií, a ještě své prádlo provonět svým oblíbeným parfémem.

Celý článek

Designová skleněná lízátka, která nekazí zuby, ocení zejména maminky, říká jejich autorka Kateřina Macháčková

Co by to bylo za život, kdybychom si občas nemohli zamlsat. Nejenom cukrová, pečená nebo skleněná lízátka jsou tím, čím se Mgr. Kateřina Macháčková se svou značkou Šumavská skleněnka již třetím rokem zabývá. Připravili jsme pro vás rozhovor se ženou, která dělá cukroví krásnější a zdravější.

Celý článek

Tom Ford a Anna Wintour zachraňují módní průmysl před ekonomickou krizí

Žijeme v době koronavirové. Nikdo nečekal, co přijde. Nikdo neví, co bude. Společně to ale zvládneme. Někteří z nás ale myslí nejen na to, jak zachránit současnou žalostnou situaci ve světě, ale také na to, co přijde. Čeká nás totiž i doba pokoronavirová.

Celý článek

#PillowChallenge vládne v době karantény instagramovým trendům

Sociální média nás mohou i v době karantény spojovat v celosvětovém měřítku. Nesčetně kreativních někdy až šílených způsobů, jak „zabít nudu“ vytvořilo i tzv. #pillowchallenge, tedy polštářová výzva.

Celý článek