dnes je 07.05.2021 a svátek má Stanislav

V „českém Aspenu“ se mimo jiné ukázalo, že letos budou IN chlupaté boty

Přidat na Seznam.cz
Zahájení nové lyžařské sezony ve Špindlerově mlýně, známe pod názvem „Český Aspen“

Při zahájení nové lyžařské sezony ve Špindlerově mlýně, známém také pod názvem „Český Aspen“, ukázaly české krásky řadu zajímavých a luxusních outfitů.

V čem vyrazí na svah předvedly mimo jiné i divy přehlídkových mol, vicemiss Veronika Procházková, Miss Earth Tereza Fajkovská nebo Eliška Bučková.

Mezi celebritami nechyběla ani Simona Krainová se svým manželem, která se stala kmotrou nového obchodu s oblečením na lyže. Zboží z tohoto obchodu není cenou pro běžné smrtelníky, ale i tak disponují širokou nabídkou skutečně krásného, luxusního a lákavého zboží.

V „Českém Aspenu“ se mimo jiné ukázalo, že tuto zimu budou IN chlupaté boty a je jen na Vás přátelé, jestli budete i letos na svahu za hvězdy…?

 

Zdroj: Moda.cz

Přidat na Seznam.cz
CHLUPATÉ BOTY ŠPINDLERŮV MLÝN SIMONA KRAINOVÁ MISS ČR ELIŠKA BUČKOVÁ BOTY

Související články

Ugg boty: módní výstřel do tmy nebo trend roku 2021?

I loňská zima zaznamenala nevídaný nárůst prodejů sněhových bot značky Ugg. Dnes se podíváme na jejich historii a také na to, jak populární budou v roce 2021.

Celý článek

Začíná předprodej skipasů na zimu 2020/21

Špindlerův Mlýn připravil pro svoje fanoušky nejen nabídku skipasů za nejvýhodnější ceny, ale i celou řadu novinek, které zatraktivní lyžování a pobyty v těchto resortech. Věrnostní program GOPASS přichází zároveň s horkou novinkou – v jeho nabídce nově přibyla další zajímavé střediska v Rakousku a v Itálii!

Celý článek

Jaké podzimní boty jsou nejvíce trendy?

Podzim přišel dříve, než jsme se všichni nadáli a je potřeba se připravovat do chladných dnů. Jaké trendy zvítězí tento rok a jaké boty jsou žhavým hitem?

Celý článek

Instanews: jak tráví svůj čas české celebrity

Zůstat pár dní doma a odpočinout si od zajetého stereotypu může být fajn pro naše tělo i mysl, ale opravdu jen pár dní, protože jestli stejně jako my nedokážete sedět jen doma, začnete vymýšlet, jak svůj čas vyplnit. Výjimkou nejsou ani české celebrity.

Celý článek

Anna K. nabírá síly ve Špindlu. Hojně si užívá lyžování i dobrého jídla

Skiareál Špindlerův mlýn je vyhledávaným místem pro zimní radovánky a aktivní relax. Svou zaslouženou dovolenou si zde vychutnává i Anna K., která však prozradila, že i aktivní odpočinek nese svou daň.

Celý článek

3 nejznámější módní ikony Česka

Představujeme vám tři české slavné dámy, které to s módou skutečně umí. Inspirují mnohé módní návrháře a mají svůj osobitý styl. O jaké ženy z Česka se jedná?

Celý článek

Doplňky, které vám nesmí chybět v novém roce

Někdy za minulostí není potřeba udělat tlustou čáru. V roce 2019 totiž v módním světě zazářila spousta věcí, které budete potřebovat i v novém roce. Řeč bude o doplňcích. Vybrali jsme pro vás ty, které i letos budou na výsluní.

Celý článek

Simona Krainová a Karolína Kurková se potkaly v supermarketu v Miami

Jak se říká, svět je malý. To si potvrdily i dvě TOP modelky Simona Krainová a Karolína Kurková, když se potkaly při nákupu pečiva na dovolené v Miami. Jsou to dva dny, kdy se vrátily, ale zážitky si ponesou celý život.

Celý článek