dnes je 30.05.2020 a svátek má Ferdinand

V jarní módní kolekci 2013 předvedla Gábina Páralová mistrovskou práci s řasením a střihy!

Přidat na Seznam.cz
Gábina Páralová začala v těchto dnech prodávat svoji kolekci pro jaro a léto 2013
Jarní kolekce Gábiny Páralové

Původem brněnská návrhářka Gábina Páralová začala v těchto dnech prodávat svoji kolekci pro jaro a léto 2013. Butik návrhářky najdete už nejen na brněnské adrese, ale také v Praze. Nová kolekce nabízí neotřelé střihy, které zajímavě formují ženskou siluetu díky použitému řasení. Materiály modelů oblečení v kolekci se honosí tou nejvyšší kvalitou.

Tento svetr od Gábiny Páralové vám dodá styl. Ideální bude k úzkým kalhotám nebo jen k leginám. Info o ceně na prodejně.

Atraktivní střih modelů je pro módní tvorbu Gábiny Páralové charakteristický. I v aktuální kolekci pro jaro a léto 2013 hraje hlavní roli. Zdánlivě obyčejné cigaretové kalhoty se díky peplum volánu u pasu mění v extra moderní kousek šatníku. Sportovně laděné bílé kalhoty mění vizuálně výrazné štepování v asymetrický prvek přetvářející celou kalhotovou siluetu. Stuha, nebo pruh tkaniny, se objevuje na modelech jako zdobné zavazování, ale i jen jako čistě zdobný prvek, který modeluje tvar pleteného šatového svetru nebo sukně. 

Žloutkový jacket z kolekci Gábiny Páralové nabízí romantický i sportovní styl současně. Dokonale bude vypadat s černou sukní z jarní kolekce, kterou zdobí speciální forma řasení z pásků stejné látky. Cena jacketu je 4990 Kč, cena sukně 3990 Kč.

V kolekci jsou zastoupeny černé, bílé i barevné modely. Na vzory je sice v této sezóně Gábina Páralová skoupá, ale nelze přehlédnout módní pruhy, včetně těch v této sezóně nejvyhledávanějších –č erno-bílých, ale ani například pestře vzorovaný květinový vzor na atraktivních živůtkových šatech. Gábina ponechala vzoru vlčích máků prostor a jednoduché šaty zdobí pouze nabíraný živůtek a zavazování níže pod pasem.

 

Mladistvou jarní kolekci Gábiny Páralové mohou obléct mladé dívky, módu milující mladé ženy i ženy zralé. Modely postrádají zbytečnou extravagantnost, ale na druhou stranu jim nechybí poutavost. Zdobení je užíváno s mírou, takže šaty z designérské kolekce od Gábiny Páralové si skutečně s přezdobenou levnou konfekcí nikdo nesplete. Zárukou jsou i kvalitní materiály a kvalitní zpracování oděvů. 
Velký prostor dala Gábina Páralová i šatům. Ty jsou dnes pokládány za základ dámského šatníku skutečně už jen ze zvyku. Je mnoho žen, které je při svém oblékání zcela opomíjejí. To naštěstí Gábinu neodradilo. Ve své jarní kolekci 2013 nabízí šaty koktejlové, vhodné na malé slavnostní příležitosti, koktejly nebo i do divadla, ale také business šaty vhodné do zaměstnání. Těmto se návrhářka nebála vdechnout i kousek neformálního casual stylu a i my v redakci pokládáme právě tuto část jarní prodejní kolekce oblečení Gábiny Páralové za nejlepší. 

Troje šatů z kolekce Gábiny Páralové pro jaro a léto 2013 – oblečete je do práce, do školy nebo kdykoliv zatoužíte vypadat dobře. Cena šatů je něco přes 5000 Kč. Přesnou cenu najdete ve fotogalerii článku.

Svoje módní kolekce nabízí Gábina Páralová ve dvou autorských buticích: v Brně (Solniční 6) a v Praze (Jakubská 11, Praha 1). Modely z kolekce jsou limitované a celkovou nabídku Gábina Páralová rozšiřuje během celého jara a léta o další atraktivní kusy oblečení. Specialitou návrhářky je také navrhování svatebních šatů na míru. 

 

Zdroj obrázků: kolekce Gábiny Páralové, jaro/léto 2013

Přidat na Seznam.cz
GABRIELA PÁRALOVÁ MODELY KOLEKCE ŠATY SAKA ATRAKTIVNÍ STŘIHY MODELU OBLEČENÍ JARO ŽENY STYL STŘIHY GÁBINA PÁRALOVÁ BUTIK MODNI STŘIH

Související články

Vpusťte si jaro do domu

Sluníčko už nabírá na intenzitě a jaro konečně vystrkuje své růžky. Jaro je oslavou začátku nového života, tak pojďme trochu té radosti pustit i do toho svého. Na jaké jarní tipy se můžete těšit? Barvy, květiny a dekorace.

Celý článek

Sladké pečení s jablky a mrkví

Zapomeňte na klasické recepty a pojďte s námi experimentovat. Máte rádi bábovku? Co takhle do přidat trochu šťavnatých jablek pro lepší chuť? Jaro je plné i sladké mrkve, tak toho pojďme využít, aby si pochutnali všichni z rodiny.

Celý článek

Reebok a Victoria Beckham již potřetí

Rok se s rokem sešel a my vám opět oznamujeme, že vznikla další, již třetí kolekce sportovní značky Reebok ve spolupráci s Victorií Beckham. A opět je z čeho vybírat.

Celý článek

Butik české návrhářky Tatiany Kovaříkové v novém kabátě

Proměna butiku české návrhářky Tatiany Kovaříkové kombinuje důraz na propojení barev, materiálů i potřeb žen.

Celý článek

JARNÍ KOLEKCE H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE

Poetická krása a cirkulární inovace. Heslo jarní kolekce H&M Conscious Exclusive. Využití udržitelných procesů a inovativní výroby zabalených do nádherných materiálů a ženských střihů.

Celý článek

Jarní detox šatníku aneb jak vše protřídit

Jaro nám už pomalu klepe na dveře a tím začínají i očistné detoxy. My volíme raději detox šatníku. Jdete do toho s námi? Vyřaďte všechny kousky, které nenosíte a udělejte místo pro ty nové.

Celý článek

Jaro volá po šatech! Pojďte se inspirovat!

Také už se nemůžete dočkat až oprášíte jarní šatník? Jsme na tom podobně, proto jsme pro vás připravili jarní inspiraci v podobě šatů, které by vám v šatníku neměly chybět. Nebo alespoň jedny z nich.

Celý článek

SEDMDESÁTÁ LÉTA V PODÁNÍ CELINE

Hedi Slimane, kreativní ředitel módního domu Celine, představil v pátek večer na pařížském týdnu módy novou kolekci na sezonu podzim–zima 2020/2021.

Celý článek