dnes je 24.11.2020 a svátek má Emílie

V jarní módní kolekci 2013 předvedla Gábina Páralová mistrovskou práci s řasením a střihy!

Přidat na Seznam.cz
Gábina Páralová začala v těchto dnech prodávat svoji kolekci pro jaro a léto 2013
Jarní kolekce Gábiny Páralové

Původem brněnská návrhářka Gábina Páralová začala v těchto dnech prodávat svoji kolekci pro jaro a léto 2013. Butik návrhářky najdete už nejen na brněnské adrese, ale také v Praze. Nová kolekce nabízí neotřelé střihy, které zajímavě formují ženskou siluetu díky použitému řasení. Materiály modelů oblečení v kolekci se honosí tou nejvyšší kvalitou.

Tento svetr od Gábiny Páralové vám dodá styl. Ideální bude k úzkým kalhotám nebo jen k leginám. Info o ceně na prodejně.

Atraktivní střih modelů je pro módní tvorbu Gábiny Páralové charakteristický. I v aktuální kolekci pro jaro a léto 2013 hraje hlavní roli. Zdánlivě obyčejné cigaretové kalhoty se díky peplum volánu u pasu mění v extra moderní kousek šatníku. Sportovně laděné bílé kalhoty mění vizuálně výrazné štepování v asymetrický prvek přetvářející celou kalhotovou siluetu. Stuha, nebo pruh tkaniny, se objevuje na modelech jako zdobné zavazování, ale i jen jako čistě zdobný prvek, který modeluje tvar pleteného šatového svetru nebo sukně. 

Žloutkový jacket z kolekci Gábiny Páralové nabízí romantický i sportovní styl současně. Dokonale bude vypadat s černou sukní z jarní kolekce, kterou zdobí speciální forma řasení z pásků stejné látky. Cena jacketu je 4990 Kč, cena sukně 3990 Kč.

V kolekci jsou zastoupeny černé, bílé i barevné modely. Na vzory je sice v této sezóně Gábina Páralová skoupá, ale nelze přehlédnout módní pruhy, včetně těch v této sezóně nejvyhledávanějších –č erno-bílých, ale ani například pestře vzorovaný květinový vzor na atraktivních živůtkových šatech. Gábina ponechala vzoru vlčích máků prostor a jednoduché šaty zdobí pouze nabíraný živůtek a zavazování níže pod pasem.

 

Mladistvou jarní kolekci Gábiny Páralové mohou obléct mladé dívky, módu milující mladé ženy i ženy zralé. Modely postrádají zbytečnou extravagantnost, ale na druhou stranu jim nechybí poutavost. Zdobení je užíváno s mírou, takže šaty z designérské kolekce od Gábiny Páralové si skutečně s přezdobenou levnou konfekcí nikdo nesplete. Zárukou jsou i kvalitní materiály a kvalitní zpracování oděvů. 
Velký prostor dala Gábina Páralová i šatům. Ty jsou dnes pokládány za základ dámského šatníku skutečně už jen ze zvyku. Je mnoho žen, které je při svém oblékání zcela opomíjejí. To naštěstí Gábinu neodradilo. Ve své jarní kolekci 2013 nabízí šaty koktejlové, vhodné na malé slavnostní příležitosti, koktejly nebo i do divadla, ale také business šaty vhodné do zaměstnání. Těmto se návrhářka nebála vdechnout i kousek neformálního casual stylu a i my v redakci pokládáme právě tuto část jarní prodejní kolekce oblečení Gábiny Páralové za nejlepší. 

Troje šatů z kolekce Gábiny Páralové pro jaro a léto 2013 – oblečete je do práce, do školy nebo kdykoliv zatoužíte vypadat dobře. Cena šatů je něco přes 5000 Kč. Přesnou cenu najdete ve fotogalerii článku.

Svoje módní kolekce nabízí Gábina Páralová ve dvou autorských buticích: v Brně (Solniční 6) a v Praze (Jakubská 11, Praha 1). Modely z kolekce jsou limitované a celkovou nabídku Gábina Páralová rozšiřuje během celého jara a léta o další atraktivní kusy oblečení. Specialitou návrhářky je také navrhování svatebních šatů na míru. 

 

Zdroj obrázků: kolekce Gábiny Páralové, jaro/léto 2013

Přidat na Seznam.cz
GABRIELA PÁRALOVÁ MODELY KOLEKCE ŠATY SAKA ATRAKTIVNÍ STŘIHY MODELU OBLEČENÍ JARO ŽENY STYL STŘIHY GÁBINA PÁRALOVÁ BUTIK MODNI STŘIH

Související články

Každý během života mění své názory, ale i módní trendy, proč tomu tak je?

Móda i názory se během života mění. Člověk se vyvíjí, a tak i jeho vkus a priority s ním. Móda se střídá v našem životě možná více než si uvědomujeme. Začíná to v dětství a končí stářím.

Celý článek

Podzimní čistka oblečení

Tak jako fungují jarní a podzimní detoxy těla, tak je zapotřebí i čistka šatníku. Myslete na úklid oblečení už na podzim nebo se před Vánocemi zblázníte.

Celý článek

Jak váš šatník odhalí vaši osobnost?

Možnosti, jak odhalit osobnost a vlastnosti člověka existuje mnoho, ale podle oblečení to jde jedna báseň. Možná nemáte ani tušení, co vše o sobě prozrazujete.

Celý článek

Nejhorší módní přešlapy

Řekli jsme si o tom, jaké oblečení nám nejvíce sluší a že skrze módu také ukazujeme svoji osobnost. Jak to je, když někdo přestřelí? Na to se můžete podívat v dnešním článku.

Celý článek

Česká návrhářka Gábina Páralová poprvé vyměnila společenské oděvy za sportovnější styl a sklízí úspěch

Nová módní kolekce s názvem KEEP DRY české módní návrhářky Gábiny Páralové úplně poprvé zahrnuje volnočasový oděv, který je určitou odpovědí na dobu strávenou v „domácí izolaci“ během jarní koronavirové krize. Oceňované společenské modely, které na míru šije například Táně Dykové, nyní návrhářka vyměnila za pohodlnější verzi.

Celý článek

Svetry, které budete chtít nosit pořád

S letními kousky se pomalu ale jistě loučíme. Tedy některé nám poslouží i během podzimních měsíců, třeba právě v kombinaci se svetrem. A že není svetr jako svetr, se můžete přesvědčit v dnešním článku. Vybrali jsme totiž pro vás několik z nich, které budou letošní zimu hrát prim.

Celý článek

Jak nosit letní kousky na podzim

Podzim o sobě už pomalu začíná dávat vědět a vy se musíte připravit na chladnější počasí. Nechcete schovávat letní šatník? Ani nemusíte, některé kousky skvěle poslouží i na podzim. Více se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Šárka Strnadová a její nová kolekce: BABY OR LADY

Česká designérka Šárka Strnadová nyní přichází se svou kolekcí BABY OR LADY. Je nabitá tradicí a ženskou silou bez rozdílu věku nebo tělesných proporcí. Za nás se jedná o symbol tohoto léta.

Celý článek