dnes je 25.01.2021 a svátek má Miloš

V listopadu se redakce těší na Vánoce

Přidat na Seznam.cz
A už jsme v tom. Vánoce jsou tu. Ale musíte uznat, že jsme to vydrželi docela dlouho! Dva týdny do prosince už na to přece máme nárok. 

Péťa (šéfredaktorka)

"Předvánoční čas mě táhne do knihoven. Miluji vůni knih a všechny si je potřebuji osahat. Dvě knihy jsem si nedávno odnesla. Jaké? Tady jsou: Šik jako Francouzka a šik jako Francouz. Co je onen "French touch", který okouzlil celý svět? Jsou malé černé povinnou součástí šatníku? Je třeba pravidelně sledovat současnou módu, abychom měli styl? Jak poznat laciné kousky? Na tuto knihu se nesmírně těším. A když není čas, koukám na netu na knižní klub. Tam vybírám novinky, ale pak letím do knihovny a musím si knihu osahat. Také jsme teď s dcerou dočetly Obra Dobra (film jsme neviděly) a řekly jsme si, že si nejprve přečteme knihu a pak zajdeme do kina. Kniha byla napínavá a i vtipná. Spisovatele Roalda Dahla jsme si oblíbily."

Verča

"Listopad se stal přelomovým měsícem. Z podzimní výzdoby, spadaných listů a posledních dozvuků babího léta ke mně přišly Vánoce. A ne, není zbytečně brzo. Přijde mi, že čím starší jsem, tím se na ně těším více. Tím více miluji jejich atmosféru, a čím dřív do ní mohu vklouznout, tím lépe. Zatím tedy nepřišla vánoční výzdoba, ale už ji pečlivě vybírám a nakupuji a přitom poslouchám vánoční písničky. Jisté je, že v tom nejedu sama. Přesvědčila mě o tom kouzelná Vídeň, která už v polovině listopadu otevírá stánky vánočních trhů a po tmě celá svítí. V listopadu jsem si zamilovala tlumenou růžovou - absolutně nevím, kde se to ve mně vzalo, ale sprchový gel od Lushe s vánoční vůní Snow Fairy a lak na nehty v té kouzelné tajemné růžové mě prostě baví!"

Janča

"Listopad přinesl ukázkové dušičkové počasí. S ním i doplnění zimní obuvi, pořízení kvalitních vitamínů a přípravu dalšího non toxic speciálu, kdy jsem se vrhla na výrobu přírodních mýdel. A že mě to opravdu bavilo, se brzy dočtete v novém článku. Podezřele brzy mě letos bere vánoční nálada a nákupy dárků (že bych opravdu stárla?!). Na co nedám dopustit v tomto měsíci, jsou pečené čaje! Prostě jedno velké mňam! Všem přeji, ať se nenechají pohltit mlhou ani deštěm a ať si i zbytek tohoto měsíce užijí s úsměvem na rtech."

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE ZE SPOLEČNOSTI RADY REDAKCE #REDAKCEMODACZ MODA.CZ LISTOPAD PODZIM 2016 VÁNOCE 2016 NON TOXIC

Související články

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek

Díky zdravé snídani nastartujete svůj den správným směrem

Se zdravou snídaní si zajistíte velké množství potřebných živin, vitamínů i minerálů. Pokud také patříte mezi ty, kteří snídani nemohou nebo nechtějí věnovat dostatek pozornosti, bude pro vás tohle řešení naprosto ideální.

Celý článek

Z ostudy kabát aneb ne všechny švy mají zůstat zašité

Koupili jste si právě nový kabát, oblek nebo třeba pouzdrovou sukni? Nemůžete se dočkat, až si tu nádheru poprvé oblečete a půjdete se v ní ukázat ven? Nezapomeňte na to, že některé střihově náročnější kusy oblečení mají kvůli ochraně spojené určité části k sobě a je na zákazníkovi, aby si je sám rozstřihl. Nechcete se přece připojit k té bohužel poměrně veliké populaci lidí, kteří už svým oblečením dávají najevo, jak jsou hloupí.

Celý článek

Výbava na hory, co si nezapomenout vzít s sebou aneb 7 nejdůležitějších věcí

Zimní sezóna je už v plném proudu, tak snad se brzy dostaneme na hory. Co je důležité vzít si s sebou? To se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Veganská kůže aneb další krok k udržitelnosti

Možná jste se už s pojmem veganská kůže setkali, možná je pro vás úplnou novinkou. Nebudeme si povídat o levné kožence z PVC nebo o čemkoliv, co by neobstálo v udržitelném šatníku. Řeč bude o materiálu, kvůli kterému neumírají žádná zvířata, má skvělé vlastnosti a je stále oblíbenější nejen mezi ekologickými aktivisty.

Celý článek

Vzpomínka na Pierre Cardina a jeho nejlepší módní návrhy 60. a 70. let

Návrhář neuvěřitelného věku, milovník unisex vzhledu, vášnivý obchodník i zastánce konfekce, Pierre Cardin, před pár dny zemřel. Zavzpomínejme na jeho nejlepší módní tvorbu z šedesátých a sedmdesátých let.

Celý článek