dnes je 09.05.2021 a svátek má Ctibor

V listopadu se redakce těší na Vánoce

Přidat na Seznam.cz
A už jsme v tom. Vánoce jsou tu. Ale musíte uznat, že jsme to vydrželi docela dlouho! Dva týdny do prosince už na to přece máme nárok. 

Péťa (šéfredaktorka)

"Předvánoční čas mě táhne do knihoven. Miluji vůni knih a všechny si je potřebuji osahat. Dvě knihy jsem si nedávno odnesla. Jaké? Tady jsou: Šik jako Francouzka a šik jako Francouz. Co je onen "French touch", který okouzlil celý svět? Jsou malé černé povinnou součástí šatníku? Je třeba pravidelně sledovat současnou módu, abychom měli styl? Jak poznat laciné kousky? Na tuto knihu se nesmírně těším. A když není čas, koukám na netu na knižní klub. Tam vybírám novinky, ale pak letím do knihovny a musím si knihu osahat. Také jsme teď s dcerou dočetly Obra Dobra (film jsme neviděly) a řekly jsme si, že si nejprve přečteme knihu a pak zajdeme do kina. Kniha byla napínavá a i vtipná. Spisovatele Roalda Dahla jsme si oblíbily."

Verča

"Listopad se stal přelomovým měsícem. Z podzimní výzdoby, spadaných listů a posledních dozvuků babího léta ke mně přišly Vánoce. A ne, není zbytečně brzo. Přijde mi, že čím starší jsem, tím se na ně těším více. Tím více miluji jejich atmosféru, a čím dřív do ní mohu vklouznout, tím lépe. Zatím tedy nepřišla vánoční výzdoba, ale už ji pečlivě vybírám a nakupuji a přitom poslouchám vánoční písničky. Jisté je, že v tom nejedu sama. Přesvědčila mě o tom kouzelná Vídeň, která už v polovině listopadu otevírá stánky vánočních trhů a po tmě celá svítí. V listopadu jsem si zamilovala tlumenou růžovou - absolutně nevím, kde se to ve mně vzalo, ale sprchový gel od Lushe s vánoční vůní Snow Fairy a lak na nehty v té kouzelné tajemné růžové mě prostě baví!"

Janča

"Listopad přinesl ukázkové dušičkové počasí. S ním i doplnění zimní obuvi, pořízení kvalitních vitamínů a přípravu dalšího non toxic speciálu, kdy jsem se vrhla na výrobu přírodních mýdel. A že mě to opravdu bavilo, se brzy dočtete v novém článku. Podezřele brzy mě letos bere vánoční nálada a nákupy dárků (že bych opravdu stárla?!). Na co nedám dopustit v tomto měsíci, jsou pečené čaje! Prostě jedno velké mňam! Všem přeji, ať se nenechají pohltit mlhou ani deštěm a ať si i zbytek tohoto měsíce užijí s úsměvem na rtech."

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE ZE SPOLEČNOSTI RADY REDAKCE #REDAKCEMODACZ MODA.CZ LISTOPAD PODZIM 2016 VÁNOCE 2016 NON TOXIC

Související články

Zakladatel společnosti VANS zemřel ve věku 90 let

Paul Van Doren byl jedním z bratrů a spoluzakladatelů ikonických tenisek značky VANS. Zemřel v pátek 7. května 2021 ve věku 90 let.

Celý článek

Michaela Bakala: Ženskost není o značce ani o ceně, ale o osobnosti

Michaela Bakala - česká podnikatelka, zakladatelka České Miss, patronka mnoha významných projektů a v neposlední řadě také manželka jednoho z nejbohatších mužů Česka Zdeňka Bakaly.

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Jane Fonda v módní mini sukni

Americká herečka, módní influencerka i politická aktivistka ve svém věku 83 let stále udává módní trendy. Který z nich je nezapomenutelný?

Celý článek

Andrea Stujová ve své knize Psaní se nečervená popisuje peprné chvíle svého života

Kdo z nás by nezažil trapnou situaci? Chvilku, na kterou bychom raději hned zapomněli a doufáme, že si nás v danou dobu nikdo nevšiml. Andrea Stujová je přímo magnetem na smůlu a své příběhy přenáší v humorné podobě do své knížky.

Celý článek

Calvin Klein má novou designérskou posilu

V naprosté tichosti se koncem února do módního domu Calvin Klein přidal nový designer, Willy Chavarria.

Celý článek

Značka Valentino se omluvila za svou kampaň, která urazila tradiční japonskou šerpu na kimono

Italský módní dům se omluvil poté, co zveřejnil kampaň v hlavní roli s modelkou Mitsuki Kimurou, známou jako Kōki. Na kampaň se strhla kritika z japonských platforem sociálních médií.

Celý článek

Námořnický styl podle princezny Diany

Princezna Diana je světová módní ikona. A tenhle titul jí už nikdo neodpáře. I dnes můžeme čerpat z jejího šatníku. Přichází totiž jaro a s ním i trend námořnických outfitů. Tipy přímo od Lady D jsou tu pro vás!

Celý článek

Hongkong trpí uzavřením obchodů luxusních značek

Hongkong trpí prudkým poklesem ekonomiky. Svůj podíl nese i uzavření obchodů luxusních značek, které často využívají Hongkong jako vstupenku na asijské trhy. Situace začíná být pro spoustu obchodů kritická.

Celý článek