dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

V novém Cloud 9 skybar & lounge se rázem ocitnete jako v nebi

Přidat na Seznam.cz
Cloud 9 skybar & lounge slavnostně otevřel své nové luxusní prostory a to stylovou Nebeskou party, na které jsme nemohli chybět!

Po intenzivní čtrnáctidenní rekonstrukci, která probíhala dvacet čtyři hodin denně, Cloud 9 znovu otvírá své dveře společenskému životu. My jsme si Nebeskou party, která slavnostní znovuotevření Cloud 9 provázela, rozhodně nemohli nechat ujít. Vše bylo dokonalé, nový luxusní design, originální drinky barmanského guru Romana Uhlíře, vynikající menu i nezaměnitelný výhled na večerní Prahu.

Na večírku s mottem „Vítejte v nebi, vítejte v Cloud 9“ se sešlo mnoho známých tváří a jmen především z módní branže. Mezi hosty nechyběli například Miss ČR Jana Doleželová, módní návrhář Osmani Laffita, miss Denisa Domanská, herečka Michaela Maurerová, moderátor Miloš Knor, herec Zdeněk Podhůrský, moderátorky Gabriela Kratochvílová, Monika Leová, Eva Decastelo, Lucie Kovandová, Tereza Skoumalová, Tereza Budková, Andrea Kabická či Veronika Kašáková. A nejen oni se stejně jako my nemohli dočkat nebeských výšin, kde nás po symbolickém vypuštění všech starostí a balónků Cloud 9 čekalo jen hýčkání a rozmazlování našich smyslů.Chuťové pohárky pokoušelo sedm originálních koktejlů a skvělé menu, které pro tuto příležitost kuchaři Cloud 9 připravili. Pozornost byla věnována i našemu hmatu a to ve spojení s vůněmi, které nám představily smyslné masáže rukou novou vůní L’Extase od Nina Ricci. Sluch potěšila skvělá jazzová muzika, která předznamenala další novinku – každý čtvrtek čeká návštěvníky baru Jazz in the Sky. Ale nejvíce si užily naše oči.

Zrak všech hostů si přišel na své hned několikrát. Už samotný výhled na Prahu z baru a teras je výjimečný, o to nevšední podívanou na noční Prahu za prosklenými stěnami skybaru se stal ohňostroj. Skutečnou pastvu pro oči však nabízí nový design baru. Úchvatné interiéry od francouzské architektky Hélène Novák v korporátní fialové barvě vás přes den oslní stylovým pojetím i unikátními detaily, ale až v noci ukážou svou dynamickou tvář. Bar v noci skutečně ožije, a to díky speciálnímu osvětlení, které se odráží ve vzorech nových prvků designu. Co vše se v Cloud 9 změnilo, nám během rozhovoru již prozradila sama architekta Hélène Novák.

A jak proměnu Cloud 9 skybar & lounge hodnotila miss a moderátorka televize Prima Gabriela Kratochvílová, která společně se svojí kolegyní Monikou Leovou vyzpovídala pro hosty Nebeské party mixologa a manažera baru Romana Uhlíře. „Cítím se tu dnes opravdu jako v nebi – starosti jsem vypustila, vysoko nad Prahou si vychutnávám s přáteli úžasný večer. V minulosti jsme tu absolvovaly řadu akcí, můžeme tedy srovnávat a proměna interiéru je úžasná – prostor se prosvětlil, zvětšil a je velmi elegantní. Těším se, až sem s Gabčou znovu zajdeme na drink“, dodává Monika Leová.

Vězte, že kompletní proměna designu interiéru a jazzové čtvrtky nebudou posledními novinkami, které si pro vás vyhlášený pražský skybar připravil. Prozatím si od června můžeme vychutnat nádherný výhled z terasy již v odpoledních hodinách a okusit delikatesy z nového rozšířeného menu.

Zdroj: Cloud 9
Foto archiv: Cloud 9, Herminapress

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI CLOUD 9 BAR HELENE NOVAK DESIGN JANA DOLEŽALOVÁ GABRIELA KRATOCHVÍLOVÁ MONIKA LEOVÁ EVA DECASTELO TEREZA SKOUMALOVÁ VERONIKA KAŠÁKOVÁ

Související články

Jsem vždy ráda, když se potkám s hodnými a pracovitými lidmi, říká senátorka Miluše Horská

Je velmi aktivní, srdce má na pravém místě, cení si základních lidských hodnot a snaží se pomáhat. Zastavit na chvíli senátorku Miluši Horskou není úplně snadný úkol, nám se to však podařilo a zeptali jsme se jí na její cit k módě, k handicapovaným dětem i na to, kde ráda tráví svůj volný čas.

Celý článek

Rádi byste zapomněli na všechny strasti života a nechali vaše tělo řádně zrelaxovat?

V tom případě byste si měli pořídit houpací vak od české značky Hojdavak a dovolit si terapii houpáním. A pozor! Myslí se i na ty nejmenší.

Celý článek

V Británii udává trendy královská rodina a smetánka, u nás chtějí zákazníci svobodu a originalitu, říká modistka Hana Škorpilová

Modistka Hana Škorpilová je bezesporu špičkou ve svém oboru. V Praze vede vlastní modistickou školu, kde se můžete naučit nejen základy výroby klobouků. Hlavní je kreativní duše i chuť naučit se tradiční řemeslo třeba v modernějším pojetí.

Celý článek

Člověk by měl všechno dělat naplno, vědomě a nejlíp jak dovede, říká podnikatel Dalibor Uhlíř

Dlouholetý manažer a podnikatel, sportovní nadšenec a člověk, který žije tady a teď. Dalibor Uhlíř se vydal cestou kandidatury do senátu České republiky, nás však více zajímalo, jak vnímá módu svou i svých dětí a jaká je jeho životní mantra.

Celý článek

Jak královna Alžběta II. definovala svůj vlastní módní odkaz

70 let královny Alžběty II. na trůnu nebylo charakterizováno pouze její působivou vládou a významnou diplomacií. Móda Její Výsosti v průběhu let důsledně upřednostňovala královskou eleganci před módními výstřelky, díky čemuž je nyní nejvíce ikonickým odkazem královské rodiny na světě.

Celý článek

Kalendář Pirelli na rok 2023 nafotilo 14 supermodelek

49. ročník projektu Pirelli bude obsahovat snímky pořízené australskou fotografkou Emmou Summerton a je zaměřený na 14 nejvýznamnějších hvězd z řad modelingu.

Celý článek

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek

Anntracit představuje šperky a doplňky inspirované okolním světem

Design, smysl pro detail i určitý chaos stojí za tvorbou Annemarie Havlíčkové, která postupně zhmotňuje svou lásku a představu k originálním šperkům a doplňkům. Barvy ručně vyráběných broží i náušnic budou jedny z těch, které vás osloví na první dobrou.

Celý článek