dnes je 21.01.2018 a svátek má Běla

V Pre-fall Brock Collection 2018 dostaly slovo volány a krajky

Pre-fall kolekci oblečení značky Brock Collection nafotila půvabná blondýnka. Předvedla kontrastní krajky, volány a vše ostatní, co je pro značku tolik typické.

Pod značkou Brock Collection tvoří dvojice Kristopher Brock a Laura Vassar, kteří napříč kolekcemi a sezónami pilně pracují na stylu, jež popisují jako syrový či neopracovaný a romantický zároveň. Jejich móda by ideálně posloužila do pohádky princezně Koloběžce, která se potřebuje obléknout neobléknout. Přesně tak působí i Pre-fall 2018 - nabízí spíše modely slavnostní a večerní, přesto nejsou příliš pompézní či strojené. Dominují bílé krajky podložené černým podkladem, který zdůrazní jejich strukturu.   

"Chtěli jsme po sobě, abychom objevili večerní módu v té podobě, v níž by ji ženy rády nosily. Není tak skvostná," vysvětlili návrháři. Částečné ležérnosti ve večerních modelech docílili také tím, že oddělili vrchní a spodní části a nepředstavili pouze celistvé šaty. K dostání tím pádem jsou samostatně korzety, sáčka, květované maxisukně i peplum vršky. 

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA BROCK COLLECTION PRE-FALL 2018 2018 VOLÁNY KRAJKY

Související články

Podzimní kolekce Giorgio Armani pro muže ve videu!

Ne často zůstávají z přehlídek záznamy. Giorgio Armani to tentokrát umožnil a tak si jeho pánskou podzimní kolekci 2018 můžete prohlédnout na videu.

Celý článek

Christian Dior přichází s velmi nositelnou Pre-fall kolekcí 2018

Pre-fall série sedmdesáti modelů Dior přeje každodennímu oblékání stejně jako večerním událostem. Kolekce preferuje jednoduchost a my ji vítáme. 

Celý článek

Zimní kolekce Kláry Nademlýnské zdůrazňuje rozdílnost materiálů

Kolekce Podzim/Zima Kláry Nademlýnské 2017-2018 zaujme na první pohled. Jedinečnou kolekci přední české návrhářky podpořily fotografie Terezy Maxové objektivem Gorana Tačevskiho.

Celý článek

Pre-fall kolekce Dundas 2018 jako dělaná na večírky a plesy

Některé pózy modelek sice vypadají, že jsou z večírku už pěkně utahané, podle jiných se však dá očekávat, že párty je stále v plném proudu.

Celý článek

Pantone zveřejnilo barvu roku 2018!

Barvou roku 2018 se podle Pantone stala Ultra Violet.

Celý článek

Zimní kolekce Zuzany Veselé představuje silnou ženu

Své kolekce Zuzana Veselá tvoří pro skutečné ženy, které chtějí vypadat elegantně, nebojí se vyjádřit svůj názor a zároveň se chtějí cítit ve svém oblečení dobře celý den.

Celý článek

Připravte se na kovbojku - Pre-fall Temperley London 2018

Britská značka si v rámci kolekce předcházející podzimní Ready-to-wear nachystala kovbojské klobouky, volány a přírodní barvy. Něčím to však později narušila. 

Celý článek

Módní přehlídka Natali Ruden v duchu alchymie

Komorní přehlídka v luxusních prostorách pražského hotelu se návrhářce Natali Ruden povedla na maximum. V roli modelky kromě Veroniky Kašákové zazářila i Dana Morávková.

Celý článek