dnes je 16.07.2018 a svátek má Luboš

V Pre-fall Brock Collection 2018 dostaly slovo volány a krajky

Pre-fall kolekci oblečení značky Brock Collection nafotila půvabná blondýnka. Předvedla kontrastní krajky, volány a vše ostatní, co je pro značku tolik typické.

Pod značkou Brock Collection tvoří dvojice Kristopher Brock a Laura Vassar, kteří napříč kolekcemi a sezónami pilně pracují na stylu, jež popisují jako syrový či neopracovaný a romantický zároveň. Jejich móda by ideálně posloužila do pohádky princezně Koloběžce, která se potřebuje obléknout neobléknout. Přesně tak působí i Pre-fall 2018 - nabízí spíše modely slavnostní a večerní, přesto nejsou příliš pompézní či strojené. Dominují bílé krajky podložené černým podkladem, který zdůrazní jejich strukturu.   

"Chtěli jsme po sobě, abychom objevili večerní módu v té podobě, v níž by ji ženy rády nosily. Není tak skvostná," vysvětlili návrháři. Částečné ležérnosti ve večerních modelech docílili také tím, že oddělili vrchní a spodní části a nepředstavili pouze celistvé šaty. K dostání tím pádem jsou samostatně korzety, sáčka, květované maxisukně i peplum vršky. 

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA BROCK COLLECTION PRE-FALL 2018 2018 VOLÁNY KRAJKY

Související články

Adam Kost reprezentoval českou módu v Madridu

Mercedes-Benz Fashion Week Madrid navštívil český návrhář Adam Kost, který zde ukázal pánskou kolekci inspirovanou mládím.

Celý článek

Nejnovější kolekce Iris van Herpen je opět hotovým uměleckým dílem

Iris van Herpen je jednou z nekorunovaných královen Haute Couture. Její podzimní couture kolekce je pastvou pro oči.

Celý článek

Krásná Eva Herzigová v podzimní kampani Zadig & Voltaire

Jedna z nejúspěšnějších českých modelek, Eva Herzigová, se stala tváří podzimní kampaně francouzské značky Zadig & Voltaire.

Celý článek

Podzimní Haute Couture Zuhair Murad inspirované ruskou carevnou

Velkolepé Rusko v rukách mocných vládců - tak právě do této doby vás s elegancí zanese nová podzimní kolekce Zuhair Murad Haute Couture 2018.

Celý článek

Do ulic New Yorku s podzimní Coach kampaní

Jak podle značky Coach vypadají podzimní newyorské ulice? Jsou plné vintage, boho a rockově laděných outfitů.

Celý článek

Barvy a netradiční materiály ovládly podzimní couture kolekci Masion Margiela

Couture kolekce Maison Margiela rozhodně nepatří mezi ty, které jsou plné večerních šatů a rób. Připravte se na netradiční materiály a výrazné barvy.

Celý článek

Exkluzivní kolekce Chanel na Podzim 2018

Titul Haute Couture pro své přehlídky smí užívat jen některé značky. Je to totiž nejvyšší forma luxusu. Jedním z nich je i Chanel. Pojďte se s námi podívat na podzimní kolekci roku 2018.

Celý článek

Jarní kolekce české značky Design Dictat

Minimalismus, šněrování, geometrické prvky i variabilita. Nejen tohle, ale daleko více najdete v letní kolekci české mladé značky Design Dictat.

Celý článek