dnes je 14.04.2021 a svátek má Vincenc/Vincent

V Pre-Fall kampani 2015 Chanel vystupuje Cara Delevingne s Pharrellem Williamsem

Přidat na Seznam.cz
Francouzská značka Chanel přichází jako jedna z prvních s kampaní pro svou Pre-fall kolekci. Její styl zůstává stejný. Její tváře taktéž. A přesto je něčím nová.

Jako již několikrát předtím, jako hlavní tvář byla opět zvolena dvojice Pharrell Williams společně s Carou Delevingne. Ostatně Cara je již se Chanelem téměř neodmyslitelně spjatá, tak není důvod to měnit. Vždyť Karl Lagerfeld ji chce mít na všech svých přehlídkách! Navíc fotografie, které vznikly, fotil on sám. Stejně jako film Reincarnation, který režíroval na konci roku 2014.

 

Kampaň pro Pre-fall kolekci roku 2015 je založena na dědictví značky a především na odstínech zelené. Cara a Pharrell jsou oblečeni do klasických tvídových modelů a výborně se doplňují.

Zdroj: teenvogue.com 

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA CHANEL CARA DELEVINGNE PHARRELL WILLIAMS PRE-FALL 2015 KAMPAŇ TVÍD

Související články

Stylové a měkoučké oblečení s vášní pro design si na jaře i v létě zamilujete

Designérka Zuzana Bačkádyová přináší novou kolekci slovenské značky LULL pro každodenní nošení. Tyhle kousky jsou pohodlné, stylové a zároveň s respektem k udržitelné módě.

Celý článek

Gucci škádlí novou kampaní v hlavní roli s Harry Stylesem, Serenou Williams a Awkwafinou

Možná jste tento týden zaslechli heslo #HarryForGucci, který vysílá jasný signál: zaznamenejte si do svého kalendáře datum 22. dubna 2021.

Celý článek

Denimová kolekce australské módní značky Zimmermann

Síla denimu v podání australské značky Zimmermann vás nadchne natolik, že nebudete chtít nosit nic jiného. Nadčasové modely, které budou stylové nejednu sezónu.

Celý článek

Propracovaný střih a základní barvy. Tak vypadá nová kolekce značky Högl.

Jaro je ve vzduchu a s ním i snění o nových botách. Tohle my ženy umíme. S novou sezónou si přejeme i nové střevíčky. Jaké by nám letos rozhodně neměly chybět?

Celý článek

Návrhářka Hana Zelenková: Letošními trendy jsou geometrie, bílá barva a košilové šaty

Módní návrhářka Hana Zelenková využívá aktuální dobu velmi prakticky. Šije šaty svým nejbližším, čte knížky a v dnešním rozhovoru radí, jaké jsou aktuální trendy.

Celý článek

VANS UVÁDÍ KAMPAŇ S NÁZVEM THESE PROJECTS ARE ADS FOR CREATIVITY, KTERÁ DÁVÁ PROSTOR VŠESTRANNÝM UMĚLKYNÍM ZHMOTNIT SVÉ KREATIVNÍ VIZE

Na oslavu Mezinárodního měsíce žen Vans umožnil ženám jako Rewina Beshue, Annabell Lee, Eloise Door, Lalese Stamps či Gaudmother vdechnout život svým kreativním představám.

Celý článek

MUST HAVE: V březnu se rozmazlujte, máte na to čas!

Hned poté, co najdete přesné hranice katastru vaší obce, můžete si obléknout oblíbené legíny a připravit si první jarní piknik.

Celý článek

Česká značka CityZen přináší chytrá trika, která neušpiníte ani nepropotíte

Tyhle trička nadchnou každého praktického člověka. Pot na nich neuvidíte, neušpiníte je, nemačkají se a nemění barvu ani tvar, navíc snižují tělesný zápach.

Celý článek