dnes je 19.12.2018 a svátek má Ester

Valentino vzývá své římské kořeny

Aktuální módní kampaň, kterou přináší módní velikán Valentino, je zachycena v Římě, v letovisku plném skutečných, ničím přikrášlených ulic.

Římské kořeny zachytil fotograf Juergen Teller v rozmanitém prostředí městských ulic, které ukazují skutečnou tvář těchto míst. Posprejované i obouchané zdi, zrezivělé zábradlí, polepené popelnice nebo také potulující se štěně. I zvědaví lidé nahlížející na realizaci kampaně z oken nebo kolemjdoucí. Nic přehnaně připraveného, vše přirozeně z života římských obyvatel.

Teller na snímcích zachycuje modelky v barevných overalech, šatech, lehkých kabátcích nebo také pány v jarních mikinách a bundách s ledvinkami přes hrudník. Nechybí ani cross bag, nebo naopak maxi kabelky. Spousta barev, geometrických tvarů, grafických potisků i různorodých materiálů nabízí široký výběr všem.

Na fotkách můžete vidět jména, jako jsou Mariacarla Boscono, Adut Akech, Chiara Pino, Oyku Bastas, Rachel Marx, Tamsir Thiam a Yacine Keita. Za make-upem, účesy a celkovým stylingem stojí trio Dick Page, Jimmy Paul a Joe McKenna. Vydařená kampaň má i poutavé video, které si můžete pustit níže…

 

 

fashiongonerogue.com

MÓDA PÁNSKÁ MÓDA DÁMSKÁ MÓDA VALENTINO RESORT 2019

Související články

Umělecký módní počin značky Moschino má šmrnc

Musíme se vám přiznat, značku Moschino jednoduše milujeme. Barvy, tvary, vzory a nikdy se neunavující nápady jsou přesně tím, co móda potřebuje.

Celý článek

Eva Herzigová ve vánoční kampani na spodní prádlo Yamamay

Eva Herzigová nestárne. Svého mladého ducha ukázala ve vánoční kampani na spodní prádlo. A že jí to opravdu sluší, není třeba zdůrazňovat.

Celý článek

Dostupný luxus pro nadměrné velikosti v kolekci od Sereny Williams

Poslední trendy, kvalitní materiály a komfort nabízí až do velikostí 3XL tenisová legenda a maminka Serena Williams. Dnes je i úspěšnou návrhářkou!

Celý článek

Modelka Elle Fanning v roztomilých svetrech Miu Miu

Resort kolekce značky Miu Miu pro rok 2019 nezapomíná na roztomilost, kterou v našich šatních skříních alespoň částečně potřebujeme.

Celý článek

Fashion Awards 2018: přehlídka nejhezčích šatů

Kdo a v jaké kategorii zvítězil na udílení cen The Fashion Awards 2018 už jsme vám psali, takže dnes je na řadě to nejlepší a tím jsou šaty. 

Celý článek

Fashion Awards 2018: kdo letos zvítězil?

Velkolepé udílení cen Fashion Awards 2018 plné zvučných jmen, ale i spousty začínajících a talentovaných návrhářů. Kdo překvapil, kdo vyhrál, komu patřil největší potlesk a komu to u přebírání ocenění nejvíc slušelo?

Celý článek

Milý Ježíšku... Aneb, jaké dárky si přejí redaktorky Móda.cz

Ještě pořád bádáte, co koupit své drahé polovičce k Vánocům? Možná vám bude ideální inspirací to, co by si přály ženy z redakce Móda.cz.

Celý článek

Mercedes-Benz Prague Fashion Week v březnu 2019 oslní nejenom novými prostory

Jarní týden módy vlije novou energii do žil všem milovníkům osobitého krejčovského umění již za tři měsíce. A čeká nás toho mnohem více než jen módní přehlídky...

Celý článek