dnes je 25.04.2019 a svátek má Marek

Valentino vzývá své římské kořeny

Přidat na Seznam.cz
Aktuální módní kampaň, kterou přináší módní velikán Valentino, je zachycena v Římě, v letovisku plném skutečných, ničím přikrášlených ulic.

Římské kořeny zachytil fotograf Juergen Teller v rozmanitém prostředí městských ulic, které ukazují skutečnou tvář těchto míst. Posprejované i obouchané zdi, zrezivělé zábradlí, polepené popelnice nebo také potulující se štěně. I zvědaví lidé nahlížející na realizaci kampaně z oken nebo kolemjdoucí. Nic přehnaně připraveného, vše přirozeně z života římských obyvatel.

Teller na snímcích zachycuje modelky v barevných overalech, šatech, lehkých kabátcích nebo také pány v jarních mikinách a bundách s ledvinkami přes hrudník. Nechybí ani cross bag, nebo naopak maxi kabelky. Spousta barev, geometrických tvarů, grafických potisků i různorodých materiálů nabízí široký výběr všem.

Na fotkách můžete vidět jména, jako jsou Mariacarla Boscono, Adut Akech, Chiara Pino, Oyku Bastas, Rachel Marx, Tamsir Thiam a Yacine Keita. Za make-upem, účesy a celkovým stylingem stojí trio Dick Page, Jimmy Paul a Joe McKenna. Vydařená kampaň má i poutavé video, které si můžete pustit níže…

 

 

fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA PÁNSKÁ MÓDA DÁMSKÁ MÓDA VALENTINO RESORT 2019

Související články

Návrat batiky nabral nový směr. Jak ji nosit?

Batika si prošla dlouhou cestu od dob hippies. Dnešní zastaralá technika barvení látky dostala novou podobu. Kontrolované barevné motivy jsou políbením duhy, ale důsledně promyšlené.

Celý článek

Jak se nosí vesta, aby byla šik

Vesta se stává jedním z nejoblíbenějších kousků v šatníku pro jaro a léto 2019. Díky tomu se řadí mezi chic módní outfity. Jak se správně nosí, aby nevypadala stroze nebo jako součást uniformy? 

Celý článek

Objevte dánskou značku Rains

Skandidávský minimalismus, nadčasovost a zároveň funkčnost definuje oblečení a doplňky, které nám nabízí dánská značka Rains. Pokud rádi chodíte deštěm, a i přesto chcete zůstat v suchu a teple nebo často jezdíte na kole, věnujte Rains zvýšenou pozornost.

Celý článek

Jak se neobléknout na festival aneb co se nepovedlo na Coachelle

Jeden z nejznámějších festivalů světa ročně přiláká přes sto tisíc lidí. Prestižní Coachella festival v Kalifornii je proslulý nejen hudbou, ale i módou, která diktuje trendy pro letní festivalovou sezónu. Co bylo to nejbizarnější?

Celý článek

Pánská móda: které kousky jsou v nadcházející sezóně IN?

Slunečných dní je čím dál více a to znamená jediné. Je čas na jarní kolekce! Především definitivně obměnit zimní šatník za nový. Co je letos pro pány IN?

Celý článek

Staré kousky ve vašem novém jarním šatníku

Za pár dní vypukne mezinárodní Fashion Revolution Week, který každoročně upozorňuje na problémy módního průmyslu a podporuje uvědomělé nakupování.

Celý článek

Jennifer Lopez obdrží nejprestižnější módní cenu za své ikonické outfity

Americký módní panel odmění Jennifer Lopez oceněním za její osobitý přínos módě a veřejnosti. Přes 450 návrhářů a dalších módních expertů v panelu se shodlo, že Jennifer si zaslouží obdržet významnou cenu v roce 2019.

Celý článek

Jak se nosí lacláče

S jarem nepřišlo jen krásné bujaré počasí, ale i nové trendy. Jedním z nich jsou i “lacláče” všeho druhu. Oprašte své staré nebo se nechte inspirovat těmi novými. Viva la lacl!

Celý článek