dnes je 22.02.2019 a svátek má Petr

Valentino vzývá své římské kořeny

Aktuální módní kampaň, kterou přináší módní velikán Valentino, je zachycena v Římě, v letovisku plném skutečných, ničím přikrášlených ulic.

Římské kořeny zachytil fotograf Juergen Teller v rozmanitém prostředí městských ulic, které ukazují skutečnou tvář těchto míst. Posprejované i obouchané zdi, zrezivělé zábradlí, polepené popelnice nebo také potulující se štěně. I zvědaví lidé nahlížející na realizaci kampaně z oken nebo kolemjdoucí. Nic přehnaně připraveného, vše přirozeně z života římských obyvatel.

Teller na snímcích zachycuje modelky v barevných overalech, šatech, lehkých kabátcích nebo také pány v jarních mikinách a bundách s ledvinkami přes hrudník. Nechybí ani cross bag, nebo naopak maxi kabelky. Spousta barev, geometrických tvarů, grafických potisků i různorodých materiálů nabízí široký výběr všem.

Na fotkách můžete vidět jména, jako jsou Mariacarla Boscono, Adut Akech, Chiara Pino, Oyku Bastas, Rachel Marx, Tamsir Thiam a Yacine Keita. Za make-upem, účesy a celkovým stylingem stojí trio Dick Page, Jimmy Paul a Joe McKenna. Vydařená kampaň má i poutavé video, které si můžete pustit níže…

 

 

fashiongonerogue.com

MÓDA PÁNSKÁ MÓDA DÁMSKÁ MÓDA VALENTINO RESORT 2019

Související články

Stylové ulice newyorského týdne módy

Období týdnů módy neznamená inspiraci pouze na přehlídkových molech, ba naopak. Pro mnohé módní nadšence se ta pravá fashion show odehrává mimo hlavní stanoviště, a to v přilehlých ulicích. A nejinak tomu bylo v posledních dnech i na Manhattanu.

Celý článek

Co oblékly česko-slovenské krásky na ples sezóny?

6. ročník Česko – Slovenského plesu se konal v Obecním domě za účasti známých osobností. Hlavní ozdobou večera byly české a slovenské krásky. Jaké róby oblékly na tento vrchol plesové sezóny?

Celý článek

Navždy odešla legenda v rukavičkách a tmavých brýlích, Karl Lagerfeld

Dnes, tedy 19. února, se Paříž a celý módní svět halí do černého hávu. V nemocnici na pařížském předměstí dnes naposledy vydechla legenda nejen oděvního průmyslu, nezapomenutelný a nenahraditelný Karl Lagerfeld. Zemřel ve věku 85 let.

 

Celý článek

Legendární outfity Rachel z Přátel

Rachel a americký sitcom Přátelé zná asi každý. Jeden z nejoblíbenějších seriálů všech dob stále žije v našich srdcích a my se k příběhům šesti přátel rádi vracíme. Pojďme se tedy podívat na legendární outfity Rachel Green.

Celý článek

Na valentýnskou limitovanou kolekci baretů Tonak si můžete nechat vyšít pusinku, srdíčko nebo xoxo

Uvažujete o rozšíření své sbírky kloboučků, baretů či čepic? Zavítejte bez odkladu ke značce Tonak! Nebudete litovat.

Celý článek

Zimní móda českých maminek

České maminky se vydávají se svými ratolestmi do zimního počasí stylově oblečené. Ani chladné dny nebo zaneprázdněnost mateřstvím jim nezabrání vypadat skvěle!

Celý článek

Převratná kampaň Louis Vuitton mění pohled na módu

Kreativní ředitel Virgil Abloh představil svou první kampaň pro pánskou kolekci ve své funkci. Dojemná, promyšlená a převratná kampaň hýbe světem.

Celý článek

Alexander Wang oslavuje nový Lunární rok s kampaní Drop 3

Nový čínský rok ve znamení zemského prasete právě začíná. Návrhář Alexander Wang mu svou kampaní vzdává hold.

Celý článek