dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Valentýn 2016 u H&M v něžné růžové a elegantní černé

Přidat na Seznam.cz
Valentýn je tady do čtrnácti dnů, a pokud hledáte obchod, ve kterém si uděláte radost nákupem nového spodního prádla, možná by to mohlo být právě H&M. 

H&M uvedlo svou letošní valentýnskou nabídku právě včas. Zazářila v ní Andeea Diaconu, pro kterou to zdaleka není první příležitost, kdy pro H&M pózovala. Příznivce decentního stylu řetězec letos potěší. Byť je v kolekci zahrnuta i provokativní a pro Valentýna tradiční červená barva, převažují jemné tóny pastelové růžové. Stejně tak byl omezen i přeceňovaný push-up efekt a nahrazen podprsenkami bez kostic i košíčků, které jdou cestou přírodního stylu inspirovaného Pařížankami.

Valentýnská kolekce H&M je skvělou příležitostí, jak doplnit svou sbírku spodního prádla ať už u příležitosti 14. února nebo jen tak. Stejně tak je vhodná i pro muže, kteří si nevědí rady s měkkým dárkem pro svou partnerku. hm.com 

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÉ OBLEČENÍ H&M DÁMSKÉ SPODNÍ PRÁDLO VALENTÝN KRAJKA

Související články

HM kolekce

H&M STUDIO PŘICHÁZÍ S FUTURISTICKOU KOLEKCÍ

Přichází kolekce plná moderních až futuristických prvků nabitých optimismem, které oživí váš každodenní šatník. Nadčasovost a minimalismus jsou jen další přívlastky, které můžeme této kolekci připnout k dobru.

Celý článek

Stvořena pro ženu

Jemná krajka a smyslná výšivka nás zdobí už pár staletí. Krajky a výšivky jsou obrazy snů, fantazie a touhy.

Celý článek

Jane Fonda a JaQuel Knight vyzívají s novou sportovní značkou H&M MOVE celý svět k pohybu!

Společnost H&M si dala nový cíl, rozhýbat celý svět. Proto dnes celosvětově uvádí na trh svou novou značku H&M MOVE. Po jejím boku stojí i dvě americké hvězdy Jane Fonda a JaQuel Knight.

Celý článek

Perfektně sedící a ručně šité české prádlo Corpus Lingerie jako základ šatníku

Spodní prádlo, které nezavírá oči před ničivým kolosem módního průmyslu, a navíc se v něm každá žena bude cítit skvěle. To je Corpus Lingerie vyráběné ručně, za férových podmínek v Brněnských dílnách. Poznejte jejich příběh.

Celý článek

Vítejte v Hotelu Hennes! Gigi Hadid jako majitelka hotelu ve filmu od režiséra Bardia Zeinaliho

Únik od reality všedních dní pro všechny - i tak by se dal popsat originální a zábavný Hotel Hennes v novém kampaňovém filmu značky H&M

Celý článek

Sexy, pohodlné i eco-friendly. Tohle prádlo vzniká pod rukama českých značek

Možnosti spodního prádlo v posledních letech v České republice příjemně vzkvétají. Vysoký komfort, krásný design i zodpovědnost v rámci procesu výroby je tím, na co jsme se dnes zaměřili.

Celý článek

H&M odhalilo krátký film s hlavní hvězdou Gigi Hadid v popředí

Hôtel Hennes je fiktivní destinace plná míst, kde se realizují sny a kde móda nemá žádná pravidla. Gigi Hadid v něm hraje stylovou majitelku hotelu a zároveň představuje jarní i letní kousky značky H&M.

Celý článek

IRIS APFEL x H&M – EXKLUZIVNÍ KOLEKCE PLNÁ BAREV A ENERGIE NA OSLAVU 100 LET ORIGINÁLNÍHO STYLU MÓDNÍ IKONY

Kolekce oslavující 100 let života světoznámé ikonické osobnosti, Iris Apfel, vychází ze spolupráce s oblíbenou značkou H&M.

Celý článek