dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Vanda Janda opakovaně ohromila módní publikum na Mercedes-Benz Prague fashion weeku

Přidat na Seznam.cz
RethinkFashion přístup je iniciativa, která spojila Vandu Jandu společně se značkou Perwoll. Láska k módě, udržitelnost materiálů i po několik generací a více rozmyslu v oblékání dalo vzniknout kolekci SS23, kterou návrhářka včera představila v rámci MBPFW.

foto: se svolením Perwoll a Vanda Janda

Kolekce plná krásných materiálů včetně ručně vyšívané krajky přinesla potěchu oka nejenom klasickým princeznám, ale také pravým dámám a tělem i duší uvolněným skejťačkám. V této kolekci si zkrátka každá žena najde kousek sebe.

Z větší části velmi klasické a líbivé střihy v odstníech černé a růžové, z té menší pak perfektní detaily v podobě mašlí, šátků ve vlasech, peříček i vrstvení přinesly dokonalý zážitek spojený s perfektně připravenou hudbou i osvětlením. Tohle je přesně ten pocit, který si z Mercedes-Benz Prague fashion weeku chcete odnést.

Kromě přehlídky si návrhářka Vanda Janda připravila i stylový foto koutek, pop-up a také Perwoll Talks, kde si užila povídání s hosty módního týdne ohledně RethinkFashion přístupu. Základní myšlenka tkví v prodloužení životnosti oblečení tím, že jej budete šetrně prát a pomůžete tak zachovat barvy i vlákna na oblečení po delší čas, jako by byly nové.

foto: se svolením MBPFW

„Když si koupím výjimečný kousek do šatníku, který nějak vystihuje mou osobnost, mluví sám za sebe a musela jsem do něj investovat, sama cítím, že mám tendenci se k němu chovat šetrněji a víc si ho vážit. A tak by to podle mě mělo být s co nejvíce oděvy, které ve skříni máme,“ prozradila návrhářka ještě před přehlídkou v rozhovoru pro časopis Harper’s Bazaar.

Podtrženo, sečteno opět jsme se mohli těšit z kolekce mladé česko-slovenské návrhářky Vandy Jandy, která pozitivně vnímá navracející se kousky z jiných dekád, což i nás upřímně baví.

Na celou kolekci mrkněte tady v galerii.

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI VANDA JANDA MBPFW 2023 MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK 2023 PERWOLL

Související články

PUMA představila v rámci newyorského týdne módy strhující přehlídku s názvem FUTROGRADE

Módní přehlídka značky PUMA propojila svou minulost, současnost i budoucnost. Brand představil v metaverzu také unikátní módní přehlídku nazvanou Black Station.

Celý článek

Radost, lehkost a velkorysost vyobrazila v rámci své nové kolekce Liběna Rochová na MBPFW

Liběna Rochová během tradiční podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou novou kolekci s názvem Inside 23. Inspirovala se obrazem Petra Kvíčaly.

Celý článek

Jakub Polanka předvedl na pražském fashion weeku pořádnou bouři

STORM COMES je velmi úderný a přesný název kolekce, která byla včera k vidění v rámci Mercedes-Benz Prague fashion weeku. Jako vždy nám návrhář Jakub Polanka naložil velkou dávku elegantně extravagantní módy.

Celý článek

Jitka Klett prezentovala svoji tvorbu na prestižní módní události v Marrakéši

Na originálním mole luxusního hotelu Mandarin Oriental v Marrakéši se již podruhé konal jedinečný módní projekt MOROCCO FASHION WEEK 2022. Mezi vybranými návrháři z celého světa reprezentovala Českou republiku Jitka Klett.

Celý článek

projekt TRADICE NA ŠTENDRU napříč Českou republikou i zahraničím

Kapslová kolekce oděvů sestavená na míru konkrétnímu prostoru je nový projekt značky Tradice, která chce svým zákazníkům přiblížit své střihy s možností koupit si je na jedinečném místě.

Celý článek

Lilia Khousnoutdinova představila kolekci inspirovanou cestami slovanskou mytologií

Značka Ecstatic Fashion v popředí s kreativní historičkou, dulou a mámou Lilií Khousnoutdinovou představila kolekci šatů a šperků z bhútánských látek.

Celý článek

Temnota barev i lehkost materiálů se prolíná novou kolekcí značky LEEDA

Temná barevnost šifonů se střídá s lehkostí lnů pastelových barev. Česká značka LEEDA opět zasahuje srdce svých módní fanoušků díky variabilitě nové kolekce.

Celý článek

Spojení věhlasných módních domů dalo vzniknout něčemu neopakovatelnému

Fendace je pro módu neopakovatelným okamžikem. Nejde o spolupráci, ale spíš o výměnu rolí a charakteristických prvků značek Versace a Fendi.

Celý článek