dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Vaness na Mercedes - Benz Prague Fashion Week

Přidat na Seznam.cz
Všechno se seběhlo na poslední chvíli. Byl pátek večer a já začala přemýšlet, co si s sebou sbalím. Dostala se mi příležitost jet na Mercedes- Benz Prague Fashion Week. 

Módní akce jako právě Fashion Week si přeje navštívit snad každý člověk, který se trochu zajímá o módu. Nechci ze sebe dělat nějakého „fashion freak“. Jsem prostě holka, co miluje módu a vše co je s ní spojené.

Nechtěla jsem tam však jít v něčem přehnaně extravagantním a jelikož to byl můj první týden módy, chtěla jsem si vzít kousky, které v běžném životě nosím, pouze kombinace bývají jiné. Nejsou to tedy outfity, které bych vytáhla jednou v roce na fashion week a zbytek roku by mi stály ve skříni! 

  

MBPFW byl pro mě krapet náročnější akce, už jen kvůli tomu, že žiji v Brně. Jela jsem tam také s tím, že tam musím odvést i určitou práci do školy. Příjemnější vědomí bylo, že se budu moct podělit s fotkami na blogu!

Těšila jsem se ale také na lidi, které tam potkám. Na přehlídky a kolekce, které uvidím. Především mě velmi těší, že i takovou krásnou událost, jakou byl MBPFW, můžu s vámi sdílet (prozatím ve formě fotografii).

 

Nebyla to tak úplně malá událost a objektů k fotografování bylo opravdu dost. Fascinoval mě Streetstyle mnohých lidí. Obdivovala jsem kreativitu a šikovné ruce návrhářů. Nápaditý koncept přehlídky i choreografii modelek. 

 

 

Tak tedy, z Fashion Weeku mám materiálů mnoho a proto jsem se rozhodla mé články rozdělit trochu na více částí. Mimo jiné jsem tam točila i VLOG, na který se taky můžete do budoucna těšit… ale nebudu předbíhat. 

 

Tak tedy, v první sérii vám přináším outfit z prvního dne. 

Přidat na Seznam.cz
MBPFW16 MBPFW VANESSLOVESYOU VANESSA ŠUNDERJUK MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI

Související články

PUMA představila v rámci newyorského týdne módy strhující přehlídku s názvem FUTROGRADE

Módní přehlídka značky PUMA propojila svou minulost, současnost i budoucnost. Brand představil v metaverzu také unikátní módní přehlídku nazvanou Black Station.

Celý článek

Radost, lehkost a velkorysost vyobrazila v rámci své nové kolekce Liběna Rochová na MBPFW

Liběna Rochová během tradiční podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou novou kolekci s názvem Inside 23. Inspirovala se obrazem Petra Kvíčaly.

Celý článek

Vanda Janda opakovaně ohromila módní publikum na Mercedes-Benz Prague fashion weeku

RethinkFashion přístup je iniciativa, která spojila Vandu Jandu společně se značkou Perwoll. Láska k módě, udržitelnost materiálů i po několik generací a více rozmyslu v oblékání dalo vzniknout kolekci SS23, kterou návrhářka včera představila v rámci MBPFW.

Celý článek

Jakub Polanka předvedl na pražském fashion weeku pořádnou bouři

STORM COMES je velmi úderný a přesný název kolekce, která byla včera k vidění v rámci Mercedes-Benz Prague fashion weeku. Jako vždy nám návrhář Jakub Polanka naložil velkou dávku elegantně extravagantní módy.

Celý článek

Spojení věhlasných módních domů dalo vzniknout něčemu neopakovatelnému

Fendace je pro módu neopakovatelným okamžikem. Nejde o spolupráci, ale spíš o výměnu rolí a charakteristických prvků značek Versace a Fendi.

Celý článek

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

Celý článek

Mi Fashion label představuje novou kolekci inspirovanou z cest na Sicílii

Designérka Lenka Mulabegovič se na svých cestách Sicílií zamilovala do místního ornamentu, barev, kombinacích a vzorů, které přenesla do nové kolekce plné minimalistických forem oděvů.

Celý článek

Módní návrhářka Jitka Klett aktivně reprezentuje českou módní scénu v zahraničí, tentokrát v Miláně

Je to pár dní od chvíle, kdy Jitka Klett představila milánské módě tu českou. A stále je to pro nás neuvěřitelné. Letošní Milan Fashion Week tak získal něco navíc.

Celý článek