dnes je 16.01.2022 a svátek má Ctirad

Vánoční dárky vám zabalí celebrity. Lucie Benešová, Jitka Boho, Petra Špindlerová a Dva tátové se vystřídají na charitativní akci v Centru Černý Most

Přidat na Seznam.cz
Těsně před svátky si zákazníci Centra Černý Most mohou nechat zabalit vánoční dárky od ambasadorů centra Michala a Davida Vaníčkových, známých jako Dva tátové, zpěvačky Jitky Boho nebo hereček Lucie Benešové a Petry Špindlerové.

Dobrovolným příspěvkem za balení dárků můžete přispět nadačnímu fondu YogaHelp Petry Špindlerové, se kterým Centrum spolupracuje už řadu let.

Nechce si zabalit dárek a získejte autogram nebo společnou fotku

Službu balení dárků nabízí Centrum Černý Most v předvánočním období pravidelně. Letos se do této charitativní akce ale poprvé zapojí i všichni ambasadoři Centra, se kterými se tak ve dnech od 20. do 23. prosince budete moct potkat osobně. Zkrátka nepřijdou ani zájemci o autogram nebo společnou fotku.

V pondělí 20. prosince se v čase od 16. do 18. hodin zákaznici mohou hlásit u zpěvačky Jitky Boho. Ve stejném čase bude následující den s balením dárků lidem asistovat oblíbená herečka Lucie Benešová, kterou ve středu 22. prosince vystřídají tvůrci Dva tátové – Michal a David Vaníčkovi. Den před štědrým dnem se zákazníkům bude věnovat herečka a lektorka jógy Petra Špindlerová, která zároveň převezme vybraný obnos na podporu chodu svého nadačního fondu YogaHelp. 

Balení dárků je na programu vždy v čase od 16.00 do 18.00 na náměstíčku před Marks & Spencer:

20. 12. – Jitka Boho

21. 12. – Lucie Benešová 

22. 12. – Dva tátové

23. 12. – Petra Špindlerová

 

Vánoce bez stresu? Závěrečný tip na dárek pro každého

Nejen že vám v Centru Černý Most dárek zabalí, ale ještě pro vás máme i jeden dobrý tip: Lámete si ještě hlavu s dárkem pro některého ze svých blízkých? Už nemusíte – dárková karta do Centra Černý Most v Praze totiž potěší skutečně každého. Kartu v limitované vánoční edici je možné nabít na hodnotu od 500 až do 6 000 Kč. Nakoupíte s ní skoro ve všech z více než 200 obchodů a restaurací Centra Černý Most. Nově navíc dárkovou kartu pořídíte přímo na webových stránkách centra.

 


Centrum Černý Most

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD DÁRKOVÉ KARTY CENTRUM ČERNÝ MOST JITKA BOHO DVA TÁTOVÉ VÁNOCE 2021

Související články

Mýty o vánočních tradicích: Kde se vzaly naše typické české Vánoce?

Blíží se nejkrásnější svátky v roce a všechny ulice září ozdobami a voní dobrou náladou. Zároveň si ovšem nejde nevšimnout, že se zejména v posledních letech míchají dohromady různé tradice, některé zvyky se zapomínají, a zároveň je nahrazují ty nové.

Celý článek

NOVÁ PRODEJNA VERMONT VZNIKALA VE VIRTUÁLNÍ REALITĚ

Když se spojí nové technologie a prémiová móda, je zážitek zaručen. Módní skupina Vermont již brzy otevře svoji zbrusu novou multibrandovou prodejnu v pražském Westfield Chodov a v plzeňské Olympii.

Celý článek

Jak na úklid šatníku, aniž by to příliš bolelo?

Nemáte co na sebe, a přitom ze skříně po každém otevření oblečení vypadává? Naordinujte si 100% očistu. Bude to sice brutální, ale výsledek potěší. Jak na to? Čtěte dál.

Celý článek

Originální i praktické dárky pro ženy

Chcete svou partnerku, dceru, sestru nebo maminku letos obdarovat něčím originálním či alespoň skutečně praktickým? Vybrali jsme pro vás pár dárků pro ženy, které se v žádné domácnosti rozhodně neztratí.

Celý článek

Dokonalý make-up? Takový, který je jako druhá vrstva pokožky, radí Oriflame make-up artistka 

Pro každou ženu, která se ráda cítí upravená, je zkrášlování každodenní a nepostradatelnou součástí beauty rutiny. Problém však nastává ve chvíli, kdy na dosažení okouzlujícího efektu není moc času. Inspirujte se radami od Lussi, Oriflame make-up artistky, která radí, jak si každé ráno snadno a rychle nalíčit euforickou pleť.

Celý článek

Miss Lucie Šlégrová doslova září

Miss Lucie Šlégrová doslova září. A má své důvody. Se svým mužem Jiřím Šlégrem užívají předvánoční dny v novém domě, který stihli za tři čtvrtě roku z hrubé stavby předělat v zařízený domov.

Celý článek

Nákupy bez dlouhých front a stresu? Užijte si Vánoce v klidu

Nakoupit dárky, cukroví i běžné potraviny bez zbytečného čekání, a hlavně bezpečně, je snadnější než kdy dříve. V Globusu na vás čeká pestrá nabídka i efektivní a bezpečné služby.  

Celý článek

Režisér a spisovatel Rudolf Havlík bere čtenáře do zákulisí světa „fast fashion“

Jak vypadá špinavá práce pro textilní průmysl v zemích třetího světa? Dobrodružné vyprávění plné humoru nabízí odpovědi, které možná překvapí.

Celý článek