dnes je 16.08.2022 a svátek má Jáchym

Vánoční dárky vám zabalí celebrity. Lucie Benešová, Jitka Boho, Petra Špindlerová a Dva tátové se vystřídají na charitativní akci v Centru Černý Most

Přidat na Seznam.cz
Těsně před svátky si zákazníci Centra Černý Most mohou nechat zabalit vánoční dárky od ambasadorů centra Michala a Davida Vaníčkových, známých jako Dva tátové, zpěvačky Jitky Boho nebo hereček Lucie Benešové a Petry Špindlerové.

Dobrovolným příspěvkem za balení dárků můžete přispět nadačnímu fondu YogaHelp Petry Špindlerové, se kterým Centrum spolupracuje už řadu let.

Nechce si zabalit dárek a získejte autogram nebo společnou fotku

Službu balení dárků nabízí Centrum Černý Most v předvánočním období pravidelně. Letos se do této charitativní akce ale poprvé zapojí i všichni ambasadoři Centra, se kterými se tak ve dnech od 20. do 23. prosince budete moct potkat osobně. Zkrátka nepřijdou ani zájemci o autogram nebo společnou fotku.

V pondělí 20. prosince se v čase od 16. do 18. hodin zákaznici mohou hlásit u zpěvačky Jitky Boho. Ve stejném čase bude následující den s balením dárků lidem asistovat oblíbená herečka Lucie Benešová, kterou ve středu 22. prosince vystřídají tvůrci Dva tátové – Michal a David Vaníčkovi. Den před štědrým dnem se zákazníkům bude věnovat herečka a lektorka jógy Petra Špindlerová, která zároveň převezme vybraný obnos na podporu chodu svého nadačního fondu YogaHelp. 

Balení dárků je na programu vždy v čase od 16.00 do 18.00 na náměstíčku před Marks & Spencer:

20. 12. – Jitka Boho

21. 12. – Lucie Benešová 

22. 12. – Dva tátové

23. 12. – Petra Špindlerová

 

Vánoce bez stresu? Závěrečný tip na dárek pro každého

Nejen že vám v Centru Černý Most dárek zabalí, ale ještě pro vás máme i jeden dobrý tip: Lámete si ještě hlavu s dárkem pro některého ze svých blízkých? Už nemusíte – dárková karta do Centra Černý Most v Praze totiž potěší skutečně každého. Kartu v limitované vánoční edici je možné nabít na hodnotu od 500 až do 6 000 Kč. Nakoupíte s ní skoro ve všech z více než 200 obchodů a restaurací Centra Černý Most. Nově navíc dárkovou kartu pořídíte přímo na webových stránkách centra.

 


Centrum Černý Most

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD DÁRKOVÉ KARTY CENTRUM ČERNÝ MOST JITKA BOHO DVA TÁTOVÉ VÁNOCE 2021

Související články

Jak se obléknout na brunch? Inspirujte se u známých osobností ve Varech

Existuje spousta společenských akcí s jasně daným dress code. Pokud jde o to, co si vzít na brunch, pravidla jsou méně přísná, avšak pokud ještě váháte, podívejte se, jak probíhal brunch v Karlových Varech.

Celý článek

Sebevědomá jako Christina Aguilera

Vždy byla svá a přesně věděla, co chce. Christina Aguilera nahrála ve čtrnácti letech svůj první singl, v devatenácti vydala první, veleúspěšné album a v sedmadvaceti uvedla na trh svůj první parfém. 

Celý článek

Nakupujte lokální potraviny od českých farmářů. Nikdy to nebylo tak snadné jako dnes

Ekonomické i ekologické dopady při nákupu lokálních potravin od českých farmářů jsou v porovnání nákupů běžných potravin nesrovnatelné. Rohlík.cz navíc dokazuje, že nemusí jít vždy o výrazně dražší potraviny. Nyní je čas zamyslet se nad tím, co svému tělu dopřáváte a za jakou cenu.

Celý článek

LÉK NA JARNÍ ÚNAVU? ROZHODNĚ DOBRÁ KÁVA!

Jaro má spoustu krás, kterými nás láká po dlouhé zimě ven, rozehrává paletu barev a vůní, ze kterých čerpáme novou dávku čerstvé energie. K jaru ale také neodmyslitelně patří únava – poradíme vám, jak nad ní letos vyzrát.

Celý článek

Univerzální módní doplněk: Dioptrické brýle na všechny výjimečné události

Brýle jsou objekty dvojího vnímání. Jednak jsou spojeny s těmi, kteří je musí nosit, protože mají jasné problémy s rozostřeným viděním, jednak jsou efektním a úhledným doplňkem oblečení. Využijte dioptrické brýle jako univerzální módní doplněk.

Celý článek

Rohlík představuje vlastní značku kávy s kompostovatelnými kávovými kapslemi

Vůbec první kompostovatelné kávové kapsle, které jsou šetrné k životnímu prostředí, již nejsou sci-fi. Přichází s nimi Rohlik.cz díky své privátní značce kávy UBOMI.

Celý článek

Pandora věří v hrdiny a představuje první Marvelovskou kolekci Marvel x Pandora 

Milujete všechny Avengery a nesmí vám uniknout ani jedna Marvelovka? Pak je nová a originální kolekce Marvel x Pandora přesně pro vás – nastal čas ztvárnit vaše hrdiny do podoby šperků.

Celý článek

Trendy v interiérech v roce 2022

Trendem roku 2022 bude útulnost, pocit bezpečí a vděčnost. Tyto pocity se budou prolínat do barev, vzorů i materiálů. Neopomenutelným prvkem také budou přírodní materiály a udržitelnost.

Celý článek