dnes je 03.07.2022 a svátek má Radomír

Vánoční program centra Westfield Chodov

Přidat na Seznam.cz
Westfield Chodov přenese své zákazníky na severní pól pomocí rozšířené i virtuální reality, videomappingu, fyzických a interaktivních 4D atrakcí.

Vánoční program centra Westfield Chodov letos staví na inovativních technologických prvcích. Cestu na severní pól, který je leitmotivem všech doprovodných atrakcí, zákazníci absolvují ve 4D modelu lokomotivy Vánočního expresu, při průletu nad zasněženou krajinou ve VR Santových sáních a v doprovodu postaviček z rozšířené reality. Přímo před centrem vyroste Mega Dome stan s videomappingem polární záře. 

Na severní pól 4D vlakem a na VR sáních

Westfield Chodov v rámci svého vánočního programu představí hned několik inovativních technologií na jednom místě. Už od pondělí 15. listopadu mohou návštěvníci nahlédnout do 4D modelu parní lokomotivy Vánočního expresu, který je díky video simulaci v pozadí doveze do zasněžené severní krajiny. Druhou klíčovou atrakcí s nevšedním technologickým přesahem jsou Santovy tažné sáně. Na první pohled obyčejný model se po nasazení headsetu s 360° virtuální realitou s celou posádkou „vznese do oblak“, a zprostředkuje tak netradiční zážitek z průletu nad severní točnou.

„Trávení času v obchodních centrech je čím dál více otázkou nabízeného zážitku než jen samotného nakupování. Náš letošní vánoční program je proto postavený na nejmodernějších technologiích, které kombinují fyzický zážitek s virtuální nebo rozšířenou realitou,“ vysvětluje Petra Valentová, marketingová manažerka Westfield Chodov, a dodává: „Stěžejní je podle nás možnost interakce zákazníků a jejich vtažení do děje. Konkrétní atrakce jsme v návaznosti na letošní téma volili tak, abychom oslovili děti i dospělé, a všem zákazníkům tak zpříjemnili návštěvu Westfield v jednom z nejexponovanějších období roku.“

Videomapping polární záře, mluvící schránka a postavičky skryté v rozšířené realitě

Vedle venkovního kluziště vyroste  stan Mega Dome s ledovým barem, na jehož stěny a strop se pomocí videomappingu bude promítat polární záře.

Hlavní část atrakcí zákazníci najdou na náměstíčku u prodejny Peek & Cloppenburg. Zatímco zmíněné Santovy sáně a Vánoční expres nikdo nepřehlédne, postavičky tučňáka, skřítka a Santy najdou děti v rámci soutěže o drobný dárek jen s pomocí aplikace #playmagic s rozšířenou realitou. Poslední interaktivní novinkou je mluvící poštovní schránka, do které mohou děti vhodit dopis se svým vánočním přáním.

Pohodlný nákup díky nadstandardním službám

I v předvánočním období Westfield Chodov nabídne praktické zákaznické služby, umožňující rychlejší a jednodušší nákup. Díky službě Donáška do auta, inspirované americkým systémem „curbside pickup“, mohou zákazníci objednávat zboží v e-shopu jednotlivých nájemců, a ještě ten den objednávku vyzvednout – ovšem bez nutnosti vystoupit z auta. Více informací o službě včetně seznamu zapojených prodejen je k dispozici na webu www.donaska-do-auta.cz. Prostřednictvím nové služby Line Pass je pak možné zarezervovat časový slot pro návštěvu vybrané prodejny, a vyhnout se tak čekání ve frontě z důvodu naplnění kapacity konkrétní jednotky. Tato služba je dostupná v mobilní aplikaci Westfield Chodov.

Mikulášská nadílka 

Tradiční mikulášské koledování v centru i na ledě - 5. prosince 2021

Night Shopping

Prodloužená otevírací doba obchodů až do 22.00 hodin. -  21., 22. a 23. 12. 2021

LEGO model Lamborghini Sián

Model sportovního vozu Lamborghini Sián v životní velikosti sestavený pouze z kostiček LEGO. - Od 3. 12. do 2. 1. 2022

Strom splněných přání

Vyplňte některé z přání seniorům zavěšené na Stromě splněných přání. - Od 22. 11. do 15. 12. 2021

Večeře pro znevýhodněné lidi z okolí 

Společná večeře pro lidi, kteří by svátky trávili možná o samotě. Více informací na stránkách stedryvecernachodove.cz. - 24. prosince 2021

 

 

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD VÁNOCE 2021 WESTFIELD CHODOV

Související články

Sebevědomá jako Christina Aguilera

Vždy byla svá a přesně věděla, co chce. Christina Aguilera nahrála ve čtrnácti letech svůj první singl, v devatenácti vydala první, veleúspěšné album a v sedmadvaceti uvedla na trh svůj první parfém. 

Celý článek

Nakupujte lokální potraviny od českých farmářů. Nikdy to nebylo tak snadné jako dnes

Ekonomické i ekologické dopady při nákupu lokálních potravin od českých farmářů jsou v porovnání nákupů běžných potravin nesrovnatelné. Rohlík.cz navíc dokazuje, že nemusí jít vždy o výrazně dražší potraviny. Nyní je čas zamyslet se nad tím, co svému tělu dopřáváte a za jakou cenu.

Celý článek

LÉK NA JARNÍ ÚNAVU? ROZHODNĚ DOBRÁ KÁVA!

Jaro má spoustu krás, kterými nás láká po dlouhé zimě ven, rozehrává paletu barev a vůní, ze kterých čerpáme novou dávku čerstvé energie. K jaru ale také neodmyslitelně patří únava – poradíme vám, jak nad ní letos vyzrát.

Celý článek

Univerzální módní doplněk: Dioptrické brýle na všechny výjimečné události

Brýle jsou objekty dvojího vnímání. Jednak jsou spojeny s těmi, kteří je musí nosit, protože mají jasné problémy s rozostřeným viděním, jednak jsou efektním a úhledným doplňkem oblečení. Využijte dioptrické brýle jako univerzální módní doplněk.

Celý článek

Rohlík představuje vlastní značku kávy s kompostovatelnými kávovými kapslemi

Vůbec první kompostovatelné kávové kapsle, které jsou šetrné k životnímu prostředí, již nejsou sci-fi. Přichází s nimi Rohlik.cz díky své privátní značce kávy UBOMI.

Celý článek

Pandora věří v hrdiny a představuje první Marvelovskou kolekci Marvel x Pandora 

Milujete všechny Avengery a nesmí vám uniknout ani jedna Marvelovka? Pak je nová a originální kolekce Marvel x Pandora přesně pro vás – nastal čas ztvárnit vaše hrdiny do podoby šperků.

Celý článek

Trendy v interiérech v roce 2022

Trendem roku 2022 bude útulnost, pocit bezpečí a vděčnost. Tyto pocity se budou prolínat do barev, vzorů i materiálů. Neopomenutelným prvkem také budou přírodní materiály a udržitelnost.

Celý článek

Hledáte dárek plný lásky? Najdete ho v Centru Černý Most

Svátek zamilovaných už klepe na dveře, a protože příležitostí k oslavě lásky a důvodů proč potěšit naše nejbližší, není nikdy dost, Centrum Černý Most připravilo pro své zákazníky tematickou soutěž, výzdobu i tipy na valentýnské dárky.

Celý článek