dnes je 23.01.2022 a svátek má Zdeněk

Vánoční program centra Westfield Chodov

Přidat na Seznam.cz
Westfield Chodov přenese své zákazníky na severní pól pomocí rozšířené i virtuální reality, videomappingu, fyzických a interaktivních 4D atrakcí.

Vánoční program centra Westfield Chodov letos staví na inovativních technologických prvcích. Cestu na severní pól, který je leitmotivem všech doprovodných atrakcí, zákazníci absolvují ve 4D modelu lokomotivy Vánočního expresu, při průletu nad zasněženou krajinou ve VR Santových sáních a v doprovodu postaviček z rozšířené reality. Přímo před centrem vyroste Mega Dome stan s videomappingem polární záře. 

Na severní pól 4D vlakem a na VR sáních

Westfield Chodov v rámci svého vánočního programu představí hned několik inovativních technologií na jednom místě. Už od pondělí 15. listopadu mohou návštěvníci nahlédnout do 4D modelu parní lokomotivy Vánočního expresu, který je díky video simulaci v pozadí doveze do zasněžené severní krajiny. Druhou klíčovou atrakcí s nevšedním technologickým přesahem jsou Santovy tažné sáně. Na první pohled obyčejný model se po nasazení headsetu s 360° virtuální realitou s celou posádkou „vznese do oblak“, a zprostředkuje tak netradiční zážitek z průletu nad severní točnou.

„Trávení času v obchodních centrech je čím dál více otázkou nabízeného zážitku než jen samotného nakupování. Náš letošní vánoční program je proto postavený na nejmodernějších technologiích, které kombinují fyzický zážitek s virtuální nebo rozšířenou realitou,“ vysvětluje Petra Valentová, marketingová manažerka Westfield Chodov, a dodává: „Stěžejní je podle nás možnost interakce zákazníků a jejich vtažení do děje. Konkrétní atrakce jsme v návaznosti na letošní téma volili tak, abychom oslovili děti i dospělé, a všem zákazníkům tak zpříjemnili návštěvu Westfield v jednom z nejexponovanějších období roku.“

Videomapping polární záře, mluvící schránka a postavičky skryté v rozšířené realitě

Vedle venkovního kluziště vyroste  stan Mega Dome s ledovým barem, na jehož stěny a strop se pomocí videomappingu bude promítat polární záře.

Hlavní část atrakcí zákazníci najdou na náměstíčku u prodejny Peek & Cloppenburg. Zatímco zmíněné Santovy sáně a Vánoční expres nikdo nepřehlédne, postavičky tučňáka, skřítka a Santy najdou děti v rámci soutěže o drobný dárek jen s pomocí aplikace #playmagic s rozšířenou realitou. Poslední interaktivní novinkou je mluvící poštovní schránka, do které mohou děti vhodit dopis se svým vánočním přáním.

Pohodlný nákup díky nadstandardním službám

I v předvánočním období Westfield Chodov nabídne praktické zákaznické služby, umožňující rychlejší a jednodušší nákup. Díky službě Donáška do auta, inspirované americkým systémem „curbside pickup“, mohou zákazníci objednávat zboží v e-shopu jednotlivých nájemců, a ještě ten den objednávku vyzvednout – ovšem bez nutnosti vystoupit z auta. Více informací o službě včetně seznamu zapojených prodejen je k dispozici na webu www.donaska-do-auta.cz. Prostřednictvím nové služby Line Pass je pak možné zarezervovat časový slot pro návštěvu vybrané prodejny, a vyhnout se tak čekání ve frontě z důvodu naplnění kapacity konkrétní jednotky. Tato služba je dostupná v mobilní aplikaci Westfield Chodov.

Mikulášská nadílka 

Tradiční mikulášské koledování v centru i na ledě - 5. prosince 2021

Night Shopping

Prodloužená otevírací doba obchodů až do 22.00 hodin. -  21., 22. a 23. 12. 2021

LEGO model Lamborghini Sián

Model sportovního vozu Lamborghini Sián v životní velikosti sestavený pouze z kostiček LEGO. - Od 3. 12. do 2. 1. 2022

Strom splněných přání

Vyplňte některé z přání seniorům zavěšené na Stromě splněných přání. - Od 22. 11. do 15. 12. 2021

Večeře pro znevýhodněné lidi z okolí 

Společná večeře pro lidi, kteří by svátky trávili možná o samotě. Více informací na stránkách stedryvecernachodove.cz. - 24. prosince 2021

 

 

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD VÁNOCE 2021 WESTFIELD CHODOV

Související články

Mýty o vánočních tradicích: Kde se vzaly naše typické české Vánoce?

Blíží se nejkrásnější svátky v roce a všechny ulice září ozdobami a voní dobrou náladou. Zároveň si ovšem nejde nevšimnout, že se zejména v posledních letech míchají dohromady různé tradice, některé zvyky se zapomínají, a zároveň je nahrazují ty nové.

Celý článek

NOVÁ PRODEJNA VERMONT VZNIKALA VE VIRTUÁLNÍ REALITĚ

Když se spojí nové technologie a prémiová móda, je zážitek zaručen. Módní skupina Vermont již brzy otevře svoji zbrusu novou multibrandovou prodejnu v pražském Westfield Chodov a v plzeňské Olympii.

Celý článek

Jak na úklid šatníku, aniž by to příliš bolelo?

Nemáte co na sebe, a přitom ze skříně po každém otevření oblečení vypadává? Naordinujte si 100% očistu. Bude to sice brutální, ale výsledek potěší. Jak na to? Čtěte dál.

Celý článek

Originální i praktické dárky pro ženy

Chcete svou partnerku, dceru, sestru nebo maminku letos obdarovat něčím originálním či alespoň skutečně praktickým? Vybrali jsme pro vás pár dárků pro ženy, které se v žádné domácnosti rozhodně neztratí.

Celý článek

Dokonalý make-up? Takový, který je jako druhá vrstva pokožky, radí Oriflame make-up artistka 

Pro každou ženu, která se ráda cítí upravená, je zkrášlování každodenní a nepostradatelnou součástí beauty rutiny. Problém však nastává ve chvíli, kdy na dosažení okouzlujícího efektu není moc času. Inspirujte se radami od Lussi, Oriflame make-up artistky, která radí, jak si každé ráno snadno a rychle nalíčit euforickou pleť.

Celý článek

Miss Lucie Šlégrová doslova září

Miss Lucie Šlégrová doslova září. A má své důvody. Se svým mužem Jiřím Šlégrem užívají předvánoční dny v novém domě, který stihli za tři čtvrtě roku z hrubé stavby předělat v zařízený domov.

Celý článek

Nákupy bez dlouhých front a stresu? Užijte si Vánoce v klidu

Nakoupit dárky, cukroví i běžné potraviny bez zbytečného čekání, a hlavně bezpečně, je snadnější než kdy dříve. V Globusu na vás čeká pestrá nabídka i efektivní a bezpečné služby.  

Celý článek

Vánoční dárky vám zabalí celebrity. Lucie Benešová, Jitka Boho, Petra Špindlerová a Dva tátové se vystřídají na charitativní akci v Centru Černý Most

Těsně před svátky si zákazníci Centra Černý Most mohou nechat zabalit vánoční dárky od ambasadorů centra Michala a Davida Vaníčkových, známých jako Dva tátové, zpěvačky Jitky Boho nebo hereček Lucie Benešové a Petry Špindlerové.

Celý článek