dnes je 18.02.2019 a svátek má Gizela

Vánoční strom lásky v Londýně od Diane Von Furstenberg je hotovým uměleckým dílem!

Krásná myšlenka a poselství ve vánočním stromečku od slavné návrhářky je skleněnou pastvou pro oči. Co ji ke stromu lásky inspirovalo?

Londýnská Mayfair a hotel Claridge

Populární a velmi šik hotel Claridge v moderní Mayfair části Londýna je každým rokem domovem pro výjimečný vánoční strom. V minulosti se na návrhu nejsilnějšího symbolu Vánoc podílel i Dior, Lanvin nebo Karl Lagerfeld. Tento rok si trendový hotel vybral americkou návrhářku Diane Von Furstenberg. Diane spolupracovala s duem designerem Stefanem Beckman a umělcem Konstantinem Kakanias. Návrhářka vymyslela téma strom lásky, pod kterým se cítí bezpečně muži, ženy i děti.

Skryté symboly

8 000 ručně malovaných skleněných lístků, 150 ručně foukaných stříbrných srdcí a 6 skleněných zvířat pod stromem: sova je moudrost, holubice je mír, páv je krásou, jelen pro jemnost, kůň pro pohyb a myš je zvědavost. Skleněný strom a jeho modrá záře prostupují celou vstupní halou hotelu. Na stropě nad stromem se promítají všechny symboly znamení zvěrokruhu. Mírumilovná atmosféra tak prostupuje celý prostor a lidé žasnou při pohledu na krásný strom lásky. 

Láska ke všem stromům

Sama návrhářka miluje stromy a kdyby se měla znovu narodit, tak by chtěla jedním být. Podle ní je strom domovem pro ptactvo, jeho stín chrání děti a milencům slouží jako úkryt nebo přístřešek. Ve výsledku vzniklo něco krásného až magického, honosného a slavnostního. Vánoční strom, který je poselstvím energie, lásky, osvícenství, života a síly čeká, aby potěšil návštěvníky hotelu.

vogue.com, elledecor.com

ZE SPOLEČNOSTI DIANE VON FURSTENBERG VÁNOČNÍ STROM LONDÝN MAYFAIR CLARIDGE HOTEL VÁNOCE 2018

Související články

Jak se obléká trojnásobná maminka a herečka Michaela Maurerová?

Zastihnout trojnásobnou maminku, herečku a moderátorku, Míšu Maurerovou je téměř nadlidský úkon. Když se to však podaří, dozvíte se o její vášni k teniskám, o tom, jaké projekty jí opravdu baví i to, jak se udržuje v kondici.

Celý článek

Nový koncept oblékání od Diane von Furstenberg

DVF přichází se staronovým způsobem, jak obohatit dámský šatník a usnadnit výběr oděvu při ranním spěchu. Po 45 letech také slaví narozeniny známé zavazovací šaty!

Celý článek

Herečku Kristýnu Janáčkovou jsme zastihli na focení nové kolekce Ivety Paulerové

Být v souladu s přírodou, vnímat sebe i své okolí, ctít ženskou krásu a být spokojená sama se sebou, to jsou hlavní motta sympatické herečky Kristýny Janáčkové.

Celý článek

Červený koberec cen Grammy ovládla extravagance

LA bylo po roce opět svědkem přehlídky neskutečně exkluzivních šatů při předávání cen Grammy. Celebrity se tentokrát odvázaly a každý chtěl být za hvězdu.

Celý článek

Převratná kampaň Louis Vuitton mění pohled na módu

Kreativní ředitel Virgil Abloh představil svou první kampaň pro pánskou kolekci ve své funkci. Dojemná, promyšlená a převratná kampaň hýbe světem.

Celý článek

Český ples v Praze navštívil světově uznávaný dánský designér

Jannik Olander, známý designér a šperkař přijel do Prahy, aby byl součástí charitativní dražby zlatého šperku osázeného 300 diamanty.

Celý článek

Chiara Ferragni oslaví 10. výročí svého blogu dokumentárním snímkem

Jedna z nejznámějších a nejúspěšnějších módních bloggerek světa má nápadů na rozdávání. Pro svůj blog a zároveň i fanoušky po celém světě si pro letošek připravila velmi originální dárek.

Celý článek

Několik přehlídkových lokací, 20 tuzemských návrhářů a další novinky přinese březnový MBPFW

Jarní kolekce z rukou dvaceti českých a slovenských návrhářů, nový formát showroomu a kompletní program jarního pražského módního týdne jsou zásadní novinky, které by vám neměly uniknout.

Celý článek