dnes je 28.01.2022 a svátek má Otýlie

Vášeň, touha a láska ukryté v jednom srdci

Přidat na Seznam.cz
Milé dámy, jak to máte se šperky? Jak si je vybíráte? Jde o zcela impulzivní nákup, nebo koupi konkrétního kousku dlouho zvažujete?   

Zdroj: ALove

Stává se vám, že nakupujete i tzv. s přesahem? Máme pro vás tip na šperk, jehož nákupem získáte  - a nejen vy -  nevídané benefity. Není mnoho šperků, kterými můžete ozdobit hned tři partie těla. Znáte nějaký takový? Nebo ho dokonce máte doma? Paráda. Nicméně, my máme pro vás jeden ve tvaru srdce ve třech variantách zlata - bílé, žluté a růžové, na černém řemínku -  který můžete použít jako náramek na ruku, choker nebo si jím ozdobit kotník. To ale ještě není vše - tento má ještě další a rozhodně nezanedbatelný přínos. Uděláte totiž dobrý skutek. Kromě skvělého pocitu, jak jste úžasní, pomůžete i konkrétní mladé dámě, kterou život zkoušel o něco více než ostatní. 


Zdroj: ALove

Příběh jednadvacetileté Terezy Vargové vás může inspirovat statečností a láskou k životu.
Před deseti lety Tereza Vargová po vážném onkologickém onemocnění ochrnula na pravou polovinu těla a musela se znovu učit mluvit, číst a psát. V její léčbě jsou v současné době zásadní dvoutýdenní pobyty ve speciálním neurorehabilitačním centru Axis Medical Center v Piešťanech na Slovensku, které by měla absolvovat pravidelně 4x ročně. Jde o účinný, ale zároveň i nákladný druh rehabilitace v řádech tisíců Euro, který pojišťovna nehradí. 


Zdroj: ALove.cz

Přes svůj handicap Terka sportuje, věnuje se cyklistice a v atletickém klubu handicapovaných sportovců Atletika Bez Bariér i hodu diskem. V obou disciplínách se může pochlubit několika tituly mistra republiky včetně českého rekordu.

Česká klenotnická firma ALOve navázala letos na úspěšnou loňskou spolupráci se známou českou spisovatelkou Bárou Nesvadbovou. Zakoupením unikátního multifunkčního šperku ALOve Naděje by Bára Nesvadbová, pomůžete statečné Terezce Vargové na její cestě ke zdraví. Cena náramku je 4450 Kč, na pomoc Terezce poputuje 50 % z ceny náramku.


Zdroj: ALove.cz

„Terezka je pro mě důkazem, že naděje opravdu nikdy neumírá, a že láska je silnější než jakýkoli ošklivý ortel. Ať už je to láska maminky nebo láska Terky k životu,“ říká Bára Nesvadbová,

Zdroj: ALove.cz

Určitě jste někdy slyšeli: Dej a bude ti dáno. V tomto případě uděláte nákupem šperku dobrou a prospěšnou věc a pomůžete zlepšit kvalitu života jedné statečné mladé dámě. A (nejen ) vaše karma vám poděkuje.

.

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY ALOVE BARBORA NESVATBOVA NADACE ŠPERKY BARBARA NESVADBOVÁ

Související články

Pandora představuje valentýnskou kolekci, která vás chytne za srdce

Letošní valentýnská kolekce šperků značky Pandora se soustředí na drobné projevy lásky v okamžicích všedního života, které navždy zůstávají těmi nejcennějšími a uchováváme si je v paměti.

Celý článek

Kabelky, které ovládnou rok 2022

Mezi kabelkami nejsou trendy tak přechodné jako u samotné módy. Přesto se návrháři ve svých kolekcích přiklání k určitým představám. Podívejme se, které kabelky jsou podle nich pro rok 2022 jako stvořené.

Celý článek

Australská herečka Elizabeth Debicki zastupuje něžnost a krásu v kolekci šperků značky Dior

Debutová kampaň herečky Elizabeth Debicki v kolekci šperků Dior – La Rose Dior bere za své. Blonďatá herečka zastupuje něžnost a eleganci šperků na jedničku.

Celý článek

Stylový obal na notebook české značky FOLBEUR

Potěšil váš Ježíšek novým notebookem? Jednoznačně k němu oceníte kvalitní a designově propracovaný obal, který ho ochrání před znečištěním nebo poškrábáním.

Celý článek

3 tipy, jak zazářit na halloweenské party

Chystáte se na halloweenskou party a marně si lámete hlavu se svým lookem? Přinášíme inspiraci, díky které budete během tohoto strašidelného svátku nepřehlédnutelná, a to od hlavy až k patě.

Celý článek

K podzimním trendům jednoznačně patří tyto klobouky a čepice

Klobouky jsou jedním z nejjednodušších způsobů, jak do šatníku na podzim dostat rozměr a barvu. I přesto, že ve většině zemí jsou tyto pokrývky hlavy součástí běžného šatníku, u nás jsou klobouky z velké části opomíjené. Sladit je však není nic extra náročného.

Celý článek

Obroučky brýlí nemusí být jen rutinní záležitostí, najděte takové, které podtrhnou váš celkový outfit

Pokud vás zajímají módní novinky, stejně tak vás jistě nadchnou stylové doplňky, mezi nimi i brýle. Podívejte se, jaké trendy vládnou v brýlových obroučkách pro podzim a zimu 2021 / 2022.

Celý článek

Pandora ve své nové kolekci vsází na originalitu jedince

Největší světová šperkařská značka znovu uvedla svou kolekci Pandora ME, které ale dala úplně nový rozměr: porušování pravidel, odmítání toho, co se od nás očekává a nošení věcí tak, jak to komu vyhovuje.

Celý článek