dnes je 03.07.2022 a svátek má Radomír

Vášeň, touha a láska ukryté v jednom srdci

Přidat na Seznam.cz
Milé dámy, jak to máte se šperky? Jak si je vybíráte? Jde o zcela impulzivní nákup, nebo koupi konkrétního kousku dlouho zvažujete?   

Zdroj: ALove

Stává se vám, že nakupujete i tzv. s přesahem? Máme pro vás tip na šperk, jehož nákupem získáte  - a nejen vy -  nevídané benefity. Není mnoho šperků, kterými můžete ozdobit hned tři partie těla. Znáte nějaký takový? Nebo ho dokonce máte doma? Paráda. Nicméně, my máme pro vás jeden ve tvaru srdce ve třech variantách zlata - bílé, žluté a růžové, na černém řemínku -  který můžete použít jako náramek na ruku, choker nebo si jím ozdobit kotník. To ale ještě není vše - tento má ještě další a rozhodně nezanedbatelný přínos. Uděláte totiž dobrý skutek. Kromě skvělého pocitu, jak jste úžasní, pomůžete i konkrétní mladé dámě, kterou život zkoušel o něco více než ostatní. 


Zdroj: ALove

Příběh jednadvacetileté Terezy Vargové vás může inspirovat statečností a láskou k životu.
Před deseti lety Tereza Vargová po vážném onkologickém onemocnění ochrnula na pravou polovinu těla a musela se znovu učit mluvit, číst a psát. V její léčbě jsou v současné době zásadní dvoutýdenní pobyty ve speciálním neurorehabilitačním centru Axis Medical Center v Piešťanech na Slovensku, které by měla absolvovat pravidelně 4x ročně. Jde o účinný, ale zároveň i nákladný druh rehabilitace v řádech tisíců Euro, který pojišťovna nehradí. 


Zdroj: ALove.cz

Přes svůj handicap Terka sportuje, věnuje se cyklistice a v atletickém klubu handicapovaných sportovců Atletika Bez Bariér i hodu diskem. V obou disciplínách se může pochlubit několika tituly mistra republiky včetně českého rekordu.

Česká klenotnická firma ALOve navázala letos na úspěšnou loňskou spolupráci se známou českou spisovatelkou Bárou Nesvadbovou. Zakoupením unikátního multifunkčního šperku ALOve Naděje by Bára Nesvadbová, pomůžete statečné Terezce Vargové na její cestě ke zdraví. Cena náramku je 4450 Kč, na pomoc Terezce poputuje 50 % z ceny náramku.


Zdroj: ALove.cz

„Terezka je pro mě důkazem, že naděje opravdu nikdy neumírá, a že láska je silnější než jakýkoli ošklivý ortel. Ať už je to láska maminky nebo láska Terky k životu,“ říká Bára Nesvadbová,

Zdroj: ALove.cz

Určitě jste někdy slyšeli: Dej a bude ti dáno. V tomto případě uděláte nákupem šperku dobrou a prospěšnou věc a pomůžete zlepšit kvalitu života jedné statečné mladé dámě. A (nejen ) vaše karma vám poděkuje.

.

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY ALOVE BARBORA NESVATBOVA NADACE ŠPERKY BARBARA NESVADBOVÁ

Související články

Letní kolekce šperků Pandora přináší esenci léta, mladistvou nespoutanost i motivy oblíbených postav od Disney

Na trhu se šperky vznikla nová unikátní spolupráce. Společnou kolekci vytvořila značka Pandora a Disney. V letní kolekci můžete sbírat pro své unikátní náramky přívěsky oblíbených Disney postav.

Celý článek

Kabelky z hladké kůže v luxusní kombinaci s černou srstí a černým lakováním české značky KRAS

Designérka Helena Krásová představuje dvě novinky značky KRAS, které vás potěší lehkou extravagancí i luxusem odlesků černého laku.

Celý článek

Anne Hathaway a Zendaya září v nové kolekci šperků značky Bulgari

Značka Bulgari vítá novou ambasadorku. Ke zpěvačce Zendaya se nyní přidala i herečka Anne Hathaway a obě krásné ženy prezentují oslnivé šperky.

Celý článek

Čas na sluneční brýle. Jak vybrat ty správné a ve kterých stylových kouscích letos zazáříte?

Zatímco při pobytu na sluníčku chráníme pokožku opalovacím krémem, vlasy pokrývkou hlavy, naše oči se neobejdou bez kvalitních slunečních brýlí. Jak tedy vybrat brýle, které váš pohled ochrání a zároveň dokážou podtrhnout váš styl i osobnost? Vsaďte na kvalitu, oči vám poděkují…

Celý článek

Bella Hadid v kampani Swarovski přináší jiskřičku navíc

Dynamické snímky známé šperkařské společnosti Swarovski společně s hvězdnou modelkou Bellou Hadid dohromady přináší velmi zajímavou kampaň.

Celý článek

Ženy ženám: kampaň spojující inspirativní ženy

Zpěvačka Olga Lounová, návrhářka Zuzana Lešák Černá i herečka Aneta Kernová jsou součástí projektu, který poukazuje na jedinečné životní příběhy každé ženy.

Celý článek

Nová kolekce kabelek značky Mybelka je nadčasová a voní létem

Pro Mybelku, českou značku kabelek na míru, je přání zákaznic na prvním místě. Splněné kabelkové sny jsou samotnou esencí tohoto brandu.

Celý článek

Nová metalická kolekce Robot značky FOLBEUR plná lesku a záře

Záře slunce, třpyt měsíce, nebo romantika červánků. Nová kolekce Robot české značky kožených doplňků FOLBEUR vás zve až ke hvězdám. Právem očekávejte víc. Víc lesku, víc možností, víc odvahy.

Celý článek