dnes je 30.11.2021 a svátek má Ondřej

Vášeň, touha a láska ukryté v jednom srdci

Přidat na Seznam.cz
Milé dámy, jak to máte se šperky? Jak si je vybíráte? Jde o zcela impulzivní nákup, nebo koupi konkrétního kousku dlouho zvažujete?   

Zdroj: ALove

Stává se vám, že nakupujete i tzv. s přesahem? Máme pro vás tip na šperk, jehož nákupem získáte  - a nejen vy -  nevídané benefity. Není mnoho šperků, kterými můžete ozdobit hned tři partie těla. Znáte nějaký takový? Nebo ho dokonce máte doma? Paráda. Nicméně, my máme pro vás jeden ve tvaru srdce ve třech variantách zlata - bílé, žluté a růžové, na černém řemínku -  který můžete použít jako náramek na ruku, choker nebo si jím ozdobit kotník. To ale ještě není vše - tento má ještě další a rozhodně nezanedbatelný přínos. Uděláte totiž dobrý skutek. Kromě skvělého pocitu, jak jste úžasní, pomůžete i konkrétní mladé dámě, kterou život zkoušel o něco více než ostatní. 


Zdroj: ALove

Příběh jednadvacetileté Terezy Vargové vás může inspirovat statečností a láskou k životu.
Před deseti lety Tereza Vargová po vážném onkologickém onemocnění ochrnula na pravou polovinu těla a musela se znovu učit mluvit, číst a psát. V její léčbě jsou v současné době zásadní dvoutýdenní pobyty ve speciálním neurorehabilitačním centru Axis Medical Center v Piešťanech na Slovensku, které by měla absolvovat pravidelně 4x ročně. Jde o účinný, ale zároveň i nákladný druh rehabilitace v řádech tisíců Euro, který pojišťovna nehradí. 


Zdroj: ALove.cz

Přes svůj handicap Terka sportuje, věnuje se cyklistice a v atletickém klubu handicapovaných sportovců Atletika Bez Bariér i hodu diskem. V obou disciplínách se může pochlubit několika tituly mistra republiky včetně českého rekordu.

Česká klenotnická firma ALOve navázala letos na úspěšnou loňskou spolupráci se známou českou spisovatelkou Bárou Nesvadbovou. Zakoupením unikátního multifunkčního šperku ALOve Naděje by Bára Nesvadbová, pomůžete statečné Terezce Vargové na její cestě ke zdraví. Cena náramku je 4450 Kč, na pomoc Terezce poputuje 50 % z ceny náramku.


Zdroj: ALove.cz

„Terezka je pro mě důkazem, že naděje opravdu nikdy neumírá, a že láska je silnější než jakýkoli ošklivý ortel. Ať už je to láska maminky nebo láska Terky k životu,“ říká Bára Nesvadbová,

Zdroj: ALove.cz

Určitě jste někdy slyšeli: Dej a bude ti dáno. V tomto případě uděláte nákupem šperku dobrou a prospěšnou věc a pomůžete zlepšit kvalitu života jedné statečné mladé dámě. A (nejen ) vaše karma vám poděkuje.

.

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY ALOVE BARBORA NESVATBOVA NADACE ŠPERKY BARBARA NESVADBOVÁ

Související články

3 tipy, jak zazářit na halloweenské party

Chystáte se na halloweenskou party a marně si lámete hlavu se svým lookem? Přinášíme inspiraci, díky které budete během tohoto strašidelného svátku nepřehlédnutelná, a to od hlavy až k patě.

Celý článek

K podzimním trendům jednoznačně patří tyto klobouky a čepice

Klobouky jsou jedním z nejjednodušších způsobů, jak do šatníku na podzim dostat rozměr a barvu. I přesto, že ve většině zemí jsou tyto pokrývky hlavy součástí běžného šatníku, u nás jsou klobouky z velké části opomíjené. Sladit je však není nic extra náročného.

Celý článek

Obroučky brýlí nemusí být jen rutinní záležitostí, najděte takové, které podtrhnou váš celkový outfit

Pokud vás zajímají módní novinky, stejně tak vás jistě nadchnou stylové doplňky, mezi nimi i brýle. Podívejte se, jaké trendy vládnou v brýlových obroučkách pro podzim a zimu 2021 / 2022.

Celý článek

Pandora ve své nové kolekci vsází na originalitu jedince

Největší světová šperkařská značka znovu uvedla svou kolekci Pandora ME, které ale dala úplně nový rozměr: porušování pravidel, odmítání toho, co se od nás očekává a nošení věcí tak, jak to komu vyhovuje.

Celý článek

NOVÁ KOLEKCE ŠPERKŮ CARTIER CLASH [UN]LIMITED JE REBELSKÁ A ODVÁŽNÁ JAKO NIKDY PŘEDTÍM

Francouzský šperkařský dům Cartier rozšiřuje úspěšnou kolekci Clash de Cartier a představuje Clash [Un]Limited, jedinečné šperky v kapsulové kolekci, které se vzpírají klasickým formám a jsou fascinující více než kdy dříve.

Celý článek

Objevte kouzlo módních doplňků

Zdá se vám, že nosíte stále pár kousků oblečení dokola a ráda byste svůj outfit oživila? Nemusíte nutně nakupovat nové a nové oblečení. Stačí zvolit vhodný doplněk, díky němuž vykouzlíte oděvu svěží vzhled.

Celý článek

Osvěžující spojení Veuve Clicquot se značkou trendy barevných pláštěnek K-WAY®

V jedné z neočekávaných spolupráci sezóny se setkalo slunce s deštěm. Šampaňský dům Veuve Clicquot, proslulý svou ikonicky žlutou vinětou připomínající sluneční záři, se spojil se značkou pestrobarevných trendy pláštěnek K-WAY®.

Celý článek

FASHION MUST HAVE: Září je měsícem módy!

Babí léto, láska, příroda, ale také největší módní týden v Praze. To vše vyjadřuje září. Připravte si lehké kabátky, načerpejte poslední sluneční paprsky a obklopte se láskou i módou. Nebo také láskou k módě.

Celý článek