dnes je 05.06.2020 a svátek má Dobroslav

Věhlasná jména jako Giorgio Armani a Kate Moss poprvé na jedné lodi

Přidat na Seznam.cz
Opravdu je to poprvé, kdy se italský módní dům rozhodl spolupracovat s TOP modelkou Kate Moss. Podzimní kampaň tak dostane nový nádech.

Navzdory tomu, že se modelka Kate Moss pohybuje v módním rybníčku již pořádnou řádku let, ještě se nestalo, že by se značkou Giorgio Armani podepsala kontrakt na jakoukoliv kampaň. Ale vše je jednou poprvé…

Fotografové Mert Alas a Marcus Piggott, kteří modelku již v minulosti fotili, byli k realizaci podzimní kampaně přizvání, aby přiložili svůj díl práce k celkovému výsledku. Modelka má na fotkách velmi krátké, sexy blond mikádo. Fotografie jsou barevné i černobílé s důrazem na téma „Rhapsody in Blue“, jak kampaň po písni Gershwin nazval Armani.

Kostkovaný dámský kalhotový kostýmek, černé lesklé šaty ala mořská pana i modrá košile vyjadřují myšlenku módní domu: „Je čas na opětovnou eleganci“. Což kopíruje i skutečnost, že Kate Moss zde zastupuje ženu jedinečné krásy, jejíž osobnost a energie ji odlišují od ostatních. V pánské řadě modelů můžeme vidět Daisuke Ueda a Thijs Stenneberga.

giorgioarmani.com

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA KATE MOSS GIORGIO ARMANI ZE SPOLEČNOSTI KAMPAŇ 2019 PODZIM 2019

Související články

Fashion must have: Udržitelnost vládne červnu

Červen je měsícem barev, slunce a pohody. Také odvahy a hravosti. Ne jinak je tomu v módním a designovém světě. A jak to vše spojit s udržitelností? Snadno!

Celý článek

Svatební den pod širým nebem – nový trend svatebních obřadů

Časy se mění. Trendy přicházejí a odcházejí, stejně jako krizové situace. Ta letošní s sebou přinesla nejen novinky ze světa hygieny a zdravotnictví, ale všichni jsme museli nebo budeme muset změnit svůj mindset. A na změny se musí připravit i nastávající nevěsty a ženichové.

Celý článek

Slovenská značka LULL tvoří již deset let s vášní k designu a respektem k udržitelné módě

Ten pocit, když si na sebe obléknete něco měkoučkého a pohodlné, přitom ale stylového a na každodenní nošení, je k nezaplacení.  S touto myšlenkou a s ohledem na planetu vyrábí své modely designérka Zuzana Bačkádyová pod značkou LULL.

Celý článek

Plavky nejenom pro štíhlé postavy aneb aktuální trendy na léto!

Plavky k létu jednoznačně patří a je jedno, jestli preferujete koupání na chatě u rybníka, na veřejném koupališti nebo u svého bazénu v pohodlí domova. Tak jako tak by vám neměly uniknout aktuální trendy v plavkách. Vybírali jsme ty, které jsou vhodné pro každou postavu!

Celý článek

Česká značka alešbáry přináší druhou edici „lokální“ limitované kolekce plavek ve spolupráci se značkou Cover Me Not

Léto se blíží a dřív než se nadějeme, budeme řešit, jaké plavky k bazénu zvolit. Pokud chcete něco aktuálního, a ještě z rukou talentovaného českého dua, zkuste se zaměřit na novou variaci plavek propojující look s aktuální oděvní kolekcí alešbáry.

Celý článek

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Must have: květen ve znamení splynutí s přírodou

Tíhnete k přírodě? V těchto dnech možná víc než kdy dřív. My vlastně také, proto jsme květnová must have zahalili do roušky přirozené krásy a pohodlí.

Celý článek

Vendula Pizingerová a její módní tváře

Česká média zaplavila radostná zpráva. Vendula Pizingerová oznámila, že je se svým manželem Josefem v očekávání. Podívali jsme se, jaké jsou módní tváře prezidentky nadace Kapka naděje a bývalé manželky známého zesnulého českého skladatele Karla Svobody.

Celý článek