dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

Věhlasná jména jako Giorgio Armani a Kate Moss poprvé na jedné lodi

Přidat na Seznam.cz
Opravdu je to poprvé, kdy se italský módní dům rozhodl spolupracovat s TOP modelkou Kate Moss. Podzimní kampaň tak dostane nový nádech.

Navzdory tomu, že se modelka Kate Moss pohybuje v módním rybníčku již pořádnou řádku let, ještě se nestalo, že by se značkou Giorgio Armani podepsala kontrakt na jakoukoliv kampaň. Ale vše je jednou poprvé…

Fotografové Mert Alas a Marcus Piggott, kteří modelku již v minulosti fotili, byli k realizaci podzimní kampaně přizvání, aby přiložili svůj díl práce k celkovému výsledku. Modelka má na fotkách velmi krátké, sexy blond mikádo. Fotografie jsou barevné i černobílé s důrazem na téma „Rhapsody in Blue“, jak kampaň po písni Gershwin nazval Armani.

Kostkovaný dámský kalhotový kostýmek, černé lesklé šaty ala mořská pana i modrá košile vyjadřují myšlenku módní domu: „Je čas na opětovnou eleganci“. Což kopíruje i skutečnost, že Kate Moss zde zastupuje ženu jedinečné krásy, jejíž osobnost a energie ji odlišují od ostatních. V pánské řadě modelů můžeme vidět Daisuke Ueda a Thijs Stenneberga.

giorgioarmani.com

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA KATE MOSS GIORGIO ARMANI ZE SPOLEČNOSTI KAMPAŇ 2019 PODZIM 2019

Související články

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek

Jane Fonda a JaQuel Knight vyzívají s novou sportovní značkou H&M MOVE celý svět k pohybu!

Společnost H&M si dala nový cíl, rozhýbat celý svět. Proto dnes celosvětově uvádí na trh svou novou značku H&M MOVE. Po jejím boku stojí i dvě americké hvězdy Jane Fonda a JaQuel Knight.

Celý článek

Vše, co byste měli vědět o zvonáčích

Existují módní kousky, které si budeme vždy spojovat s určitou dobou. Ne jinak je tomu u širokých nohavic neboli zvonáčů. Kde se tento styl vlastně vzal a proč?

Celý článek

Basic trička jsou must-have každého udržitelného šatníku

Patří mezi nepostradatelné a univerzální kousky, nejlépe v černé nebo bílé barvě a bez potisku. Hodí se k džínům, sukním nebo šortkám. Podívejte se na inspiraci, jak je nosit.

Celý článek

Svět fantazie a drzý humor spojuje Mimoně se značkou Levi’s

Chaotická skupinka malých žlutých mimoňů se v kinech právě teď pyšní svým novým filmem, který je zasazený do 70. let. Značka Levi’s se rozhodla tuto premiéru oslavit po mimoňovsku.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

Columbia přináší pohodovou kolekci oblečení na cesty a dobrodružný život ve vanu nebo kempu

Akční léto plné cest, dobrodružství a objevování krás pobytu v přírodě s přáteli či rodinou je rok od roku populárnější. Značka Columbia proto přináší ucelenou kolekci Camplife, díky které si užijete každý moment navzdory náladám počasí.  

Celý článek