dnes je 24.08.2019 a svátek má Bartoloměj

Věhlasná jména jako Giorgio Armani a Kate Moss poprvé na jedné lodi

Přidat na Seznam.cz
Opravdu je to poprvé, kdy se italský módní dům rozhodl spolupracovat s TOP modelkou Kate Moss. Podzimní kampaň tak dostane nový nádech.

Navzdory tomu, že se modelka Kate Moss pohybuje v módním rybníčku již pořádnou řádku let, ještě se nestalo, že by se značkou Giorgio Armani podepsala kontrakt na jakoukoliv kampaň. Ale vše je jednou poprvé…

Fotografové Mert Alas a Marcus Piggott, kteří modelku již v minulosti fotili, byli k realizaci podzimní kampaně přizvání, aby přiložili svůj díl práce k celkovému výsledku. Modelka má na fotkách velmi krátké, sexy blond mikádo. Fotografie jsou barevné i černobílé s důrazem na téma „Rhapsody in Blue“, jak kampaň po písni Gershwin nazval Armani.

Kostkovaný dámský kalhotový kostýmek, černé lesklé šaty ala mořská pana i modrá košile vyjadřují myšlenku módní domu: „Je čas na opětovnou eleganci“. Což kopíruje i skutečnost, že Kate Moss zde zastupuje ženu jedinečné krásy, jejíž osobnost a energie ji odlišují od ostatních. V pánské řadě modelů můžeme vidět Daisuke Ueda a Thijs Stenneberga.

giorgioarmani.com

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA KATE MOSS GIORGIO ARMANI ZE SPOLEČNOSTI KAMPAŇ 2019 PODZIM 2019

Související články

Značka Marc O’Polo plánuje mezinárodní růst, proto znovu vsadila na Annu Ewers

Podzim i zima pomaloučku začínají klepat na dveře. I kdybychom tuto skutečnost v myšlenkách ještě oddálili, možná bychom se mohli alespoň začít poohlížet po parádních sezónních kouscích. Například u značky Marc O’Polo.

Celý článek

Chanel zvažuje zrušení své Cruise show v Hong Kongu kvůli eskalujícím protestům

Před více než měsícem oznámila značka Chanel, že chystá speciální módní přehlídku Cruise 2020 v Hong Kongu. Přehlídka měla proběhnout 6. listopadu. Kvůli eskalujícím pouličním protestům však Chanel zvažuje, že přehlídku zruší.

Celý článek

Značka Noirs klade důraz na módu pro ženy, které se vzájemně podporují

Dost bylo rivality! Je potřeba se sjednotit a myslet alespoň v některých věcech podobně. Například o udržitelné módě, lásce k přírodě a ekologii. To vše a mnohem víc je cílem české značky Noirs.

Celý článek

Co jste nevěděli o Coco Chanel

Kdo by neznal geniální návrhářku, která předběhla svou dobu. Dala ženám nezávislost, sebevědomí i důležitost. Některá fakta však veřejnosti unikla. Pojďte se s námi podívat na 10 věcí, které jste nevěděli o Coco Chanel.

Celý článek

Queens a lokální móda jdou ruku v ruce! Společně s návrhářkou Michaelou Hriňovou připravuje týdenní pop up store

Spolupráce Queensu se slovenskou návrhářkou Michaelou Hriňovou, která vyvrcholí týdenním pop upem v Praze je tím, co nás v nadcházejících dnech čeká. Lokální podpora funguje v tomto směru na sto procent!  

Celý článek

Disney objevuje mladé návrhářské talenty

Není Disney jako Disney. Zatímco nejslavnější kreslené pohádky tvoří profesionálové v Disney Productions, hrané disneyovské pohádky můžete zhlédnout na Broadwayi. Právě zde dali šanci mladým návrhářským talentům, aby ukázali svou fantazii.

Celý článek

Modelka Cara Taylor v kampani Richard Allan x H&M inspirované šedesátými lety

Módní řetězec H&M se spojil s britskou značkou Richard Allan a vznikla kampaň silně inspirovaná šedesátými lety v hlavní roli s modelkou Carou Taylor. Snímky nafocené v ulicích Londýna působí hravým a bezstarostným dojmem. 

Celý článek

The White Shirt Project ke vzpomínce na Karla Lagerfelda

Kolegové, přátelé, rodina a příznivci, letos zesnulého módního návrháře a kreativního ředitele Chanel Karla Lagerfelda, se rozhodli na jeho počest vytvořit unikátní MeziThe White Shirt Project. Mezi hlavními iniciátory projektu je spoustu hvězdných jmen.

Celý článek