dnes je 01.07.2022 a svátek má Jaroslava

Velký módní bazar podpoří seniory

Přidat na Seznam.cz
Nezisková organizace Domov Sue Ryder pořádá unikátní módní bazar! Přijďte si pro modely z dílen českých módních návrhářek, užijte si vlasový styling, nehtovou modeláž a udělejte dobrou věc!

Nezisková organizace Domov Sue Ryder, která pečuje o seniory, pořádá v úterý 20. května již 10. charitativní módní bazar v pražské kavárně Mama Coffee.

Za skvělé ceny nakoupíte modely od předních českých návrhářek, designové doplňky, šperky i originální retro kousky z dobročinných obchodů, které Domov Sue Ryder provozuje. Kromě výhodných nákupů se můžete těšit na dobrou kávu z produktů Fair Trade, vlasový styling vizážistky Barbory Potužníkové a nehtovou modeláž Evy Kocmanové.

Své úžasné modely bazaru věnovala například návrhářka Tatiana Kovaříková, Ivana Follová, Kateřina Prokešová, Pavel Berky, dále La femme MiMi, společnosti Steilmann Praha, LERROS Fashion a mnoho dalších.

Akci podpoří svojí účastí také herečky Naďa Konvalinková a Dana Batulková.

Výtěžek z bazaru bude určen na financování kvalitní a důstojné péče pro seniory, kterou zajišťuje Domov Sue Ryder. 

Kdy: úterý 20. května 2014 od 8.00 do 20.00 hod.
Kde: Mama Coffee, Vodičkova 6, Praha 1

Zdroj: sue-ryder.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI BAZARY MODNI MÓDNÍ BAZAR CHARITA CHARITATIVNÍ BAZAR DOMOV SUE RYDER MAMA COFFEE CHARITATIVNÍ AKCE TATIANA KOVAŘÍKOVÁ IVANA FOLLOVÁ LA FEMME MIMI FAIR TRADE

Související články

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek

Kandidát na prezidenta Karel Diviš. Jaká móda se mu líbí na ženách?

Mají muži a ženy na módu podobný názor? Jak moc je pro muže důležitý první dojem a ženský outfit? Zeptali jsme se pražského podnikatele s osobitým stylem, Karla Diviše, jak to vidí on.

 

Celý článek

Orsay končí v Česku

S odkazem na dobře informovaný zdroj oznámil magazín Forbes odchod německé společnosti Orsay z českého trhu. Podle dostupných informací se na odchod chystají i další oděvní společnosti.

Celý článek

Úředníci by tu měli být pro nás, ne naopak, říká marketingová ředitelka Mattel Czech Republic

Lenka Helena Koenigsmark je marketingová ředitelka slavné společnosti, která stojí za slavnou Barbie. Jaké trendy společnost reflektuje s novými trendy a hrají si dnešní děti ještě vůbec? Dozvíte se v exkluzivním rozhovoru.

Celý článek

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

Celý článek

Královna Alžběta II. má svou vlastní panenku Barbie. Se svým pravnukem Louisem tento týden oslavila hned několik událostí

Na počest královniných 96. narozenin vznikla originální panenka Barbie od Mattela. Nejdéle panující britská monarcha letos nebude mít o pocty nouzi. V červnu uběhne 70 let od jejího usednutí na trůn.

Celý článek

Karel Diviš, český dvojník Richarda Geera sází na klasiku

I čeští muži mají styl! Podnikatel nápadně podobný hollywoodskému herci, Karel Diviš, sází na klasiku. Do společnosti vyráží zásadně v obleku. Klasické kousky však kombinuje netradičním způsobem.

Celý článek

Co jsme se dozvěděli o manželce nejbohatšího fotbalisty světa Georgině Rodríguez z nového seriálu Netflix

V únoru zveřejnil Netflix sérii s názvem I am Georgina. Úspěšná minisérie pojednává o ženě nejbohatšího fotbalisty světa. Takže kdo je vlastně opravdová Georgina Rodríguez?

 

Celý článek