dnes je 04.10.2022 a svátek má František

Velký návrat UGG boots a rovnou i s novou tváří kampaně

Přidat na Seznam.cz
Rok 2022 bude ve znamení velkých návratů. Tím prvním jsou boty značky UGG. Tentokrát ovšem v "mini" verzi a s novou tváří kampaně. Tou nemůže být nikdo jiný než ikonická Cher.

zdroj: ugg.com

Boty značky UGG, vytvořené australským surfařem při jižním pobřeží Kalifornie v roce 1978, se téměř okamžitě staly přímořskou klasikou a mezi Kaliforňany téměř nesmrtelnou obuví. Ale tak jak už to s módními trendy bývá, svůj čas slávy si nějakou dobu užijí, poté upadnou v zapomnění. Ovšem na všechny se zas tak úplně nezapomene a po nějaké době se opět objeví. Třeba v novém kabátě a opět plné života. UGG jsou tím pravým příkladem.

zdroj: ugg.com

Rok 2022 opět patří těmto botám z ovčí kůže a novou tváří této značky se stala ikonická Cher.

„Být ikonou znamená mít svobodu a odvahu prozkoumat svou vlastní cestu a individualitu,“ řekla Lindsey Dicola Dashoff, vrchní ředitelka Brand Communications & Public Relations ve společnosti UGG. "Cher je celosvětově známá svým odvážným a neomluvitelným způsobem života, s nímž UGG vždy souzní."

zdroj: ugg.com

Už by nás vlastně nemělo nic překvapit, protože co všechno se za poslední dva roky událo, ale UGG se skutečně vrátily do popředí módy – a musíme uznat, že si to zase rádi zopakujeme. A jak je vidět, je nás v tom víc. Emily Ratajkowski, Hailey Bieber, Bella Hadid nebo Kim Kardashian přispěly ke zvýšení poptávky, která se již v druhé polovině roku 2021, ještě před odhalením Cher, jako nové tváře této značky, zvýšila o 525 %. A jak to bylo dál? Pokud pochybujete o dopadu takové megahvězdy, která bezpochyby Cher je, možná vás překvapí, že za pouhých pár hodin od oznámení této spolupráce, vzrostla poptávka po botách UGG již o 1280 %. Skvělá práce!

 

 

Vzhledem k tomu, že celý svět zůstává už spoustu měsíců doma a v módě tak velice často a jednomyslně přijímáme jako základní požadavky na domácí oblečení, pohodlí a praktičnost, UGG jsou obuví, která se přímo nabízí. Můžete si tak vybrat od pantoflí až po vysoké válenky. Aktuálně je ovšem verze "mini UGG" tou nejoblíbenější.

zdroj: glamourmagazine.co.uk

zdroj: glamourmagazine.co.uk

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA INSPIRACE UGG VÁLENKY UGG BOOTS UGG BOTY STYLE STREET STYLE CHER EMILY RATAJKOWSKI

Související články

Sportovní značka BOGNER slaví 90. výročí a pro své zákazníky připravila nejedno překvapení

Příležitost k oslavám přináší rok 2022 společnosti BOGNER hned ve dvou významných jubileích. Kdysi malý lyžařský obchod dnes zastupuje významné místo na trhu.

Celý článek

Česká módní značka SegraSegra otevírá online sekáč

Udržitelnost hrála u značky SegraSegra vždy důležitou roli, proto spouští online second hand, v rámci kterého vykupuje své nošené kousky a dále je nabízí. Funkční oblečení navržené a šité v České republice tak můžete nově pořídit nošené za výhodnou cenu.

Celý článek
About You fashion week

ABOUT YOU FASHION WEEK 2022

Módní přehlídka ABOUT YOU slavnostně zahájila první mezinárodní ABOUT YOU Fashion Week v Miláně.

Celý článek

Návrhářka Anna Tejklová představila kolekci TOTEM

Na teplické kolonádě proběhl před pár dny Czech Fashion Week 2022. Novou kolekci s názvem TOTEM zde představila také návrhářka Anna Tejklová, poprvé i s mužskými modely.

Celý článek

Tipy, jak na nákup levného, a přitom kvalitního oblečení 

Nákup nového oblečení udělá radost mnohým ženám, pokud byl však zakoupený kousek k dostání za akční ceny, radost je o to vyšší. Jaké jsou tipy a triky, které byste měli dodržovat, chcete-li si pořídit stylové, kvalitní, avšak cenově co nejpříznivější oblečení pro každou příležitost?

Celý článek
Zalando kolekce nové generace

NEJNOVĚJŠÍ KAMPAŇ ZALANDO „PORTRÉTY NOVÉ GENERACE“

Exkluzivně pro Zalando vytvořil pařížský stylista Edem Dossou a jeho kreativní přátelé Justin French, Laurence Kleinknecht, Dourane a Melissa Bon nejnovější designérské trendy.

Celý článek

Kolekci ZARA X NARCISO RODRIGUEZ v aerodynamických pózách nafotila ruská modelka Natalia Vodianova

Natalia Vodianova přezdívaná Supernova je ruskou modelkou, filantropkou a příležitostnou herečkou. Nyní se stala tváří aktuální kampaně amerického návrháře Narciso Rodrigueze ve spolupráci se značkou Zara.

Celý článek
Cestovní zavazadla

PODZIM V NEW YORKU NEBO V ŘÍMĚ? VYBERTE S NÁMI CESTOVNÍ ZAVAZADLO

Podzim je velice příjemným obdobím pro cestování. V září také začíná obchodní rok a tím začíná ve velkém i cestování pracovní. Připravili jsme pro vás se Zalandem tipy na krásná, praktická a ikonická cestovní zavazadla.

Celý článek