dnes je 23.01.2022 a svátek má Zdeněk

Velký návrat UGG boots a rovnou i s novou tváří kampaně

Přidat na Seznam.cz
Rok 2022 bude ve znamení velkých návratů. Tím prvním jsou boty značky UGG. Tentokrát ovšem v "mini" verzi a s novou tváří kampaně. Tou nemůže být nikdo jiný než ikonická Cher.

zdroj: ugg.com

Boty značky UGG, vytvořené australským surfařem při jižním pobřeží Kalifornie v roce 1978, se téměř okamžitě staly přímořskou klasikou a mezi Kaliforňany téměř nesmrtelnou obuví. Ale tak jak už to s módními trendy bývá, svůj čas slávy si nějakou dobu užijí, poté upadnou v zapomnění. Ovšem na všechny se zas tak úplně nezapomene a po nějaké době se opět objeví. Třeba v novém kabátě a opět plné života. UGG jsou tím pravým příkladem.

zdroj: ugg.com

Rok 2022 opět patří těmto botám z ovčí kůže a novou tváří této značky se stala ikonická Cher.

„Být ikonou znamená mít svobodu a odvahu prozkoumat svou vlastní cestu a individualitu,“ řekla Lindsey Dicola Dashoff, vrchní ředitelka Brand Communications & Public Relations ve společnosti UGG. "Cher je celosvětově známá svým odvážným a neomluvitelným způsobem života, s nímž UGG vždy souzní."

zdroj: ugg.com

Už by nás vlastně nemělo nic překvapit, protože co všechno se za poslední dva roky událo, ale UGG se skutečně vrátily do popředí módy – a musíme uznat, že si to zase rádi zopakujeme. A jak je vidět, je nás v tom víc. Emily Ratajkowski, Hailey Bieber, Bella Hadid nebo Kim Kardashian přispěly ke zvýšení poptávky, která se již v druhé polovině roku 2021, ještě před odhalením Cher, jako nové tváře této značky, zvýšila o 525 %. A jak to bylo dál? Pokud pochybujete o dopadu takové megahvězdy, která bezpochyby Cher je, možná vás překvapí, že za pouhých pár hodin od oznámení této spolupráce, vzrostla poptávka po botách UGG již o 1280 %. Skvělá práce!

 

 

Vzhledem k tomu, že celý svět zůstává už spoustu měsíců doma a v módě tak velice často a jednomyslně přijímáme jako základní požadavky na domácí oblečení, pohodlí a praktičnost, UGG jsou obuví, která se přímo nabízí. Můžete si tak vybrat od pantoflí až po vysoké válenky. Aktuálně je ovšem verze "mini UGG" tou nejoblíbenější.

zdroj: glamourmagazine.co.uk

zdroj: glamourmagazine.co.uk

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA INSPIRACE UGG VÁLENKY UGG BOOTS UGG BOTY STYLE STREET STYLE CHER EMILY RATAJKOWSKI

Související články

Ta pravá investice ve vašem šatníku

Investice do klasických kousků, které vydrží ve vašem šatníku po dlouhá léta se vždy vyplatí. Díky kvalitě a nadčasovosti vám budou sloužit téměř do roztrhání. O které luxusní kousky se jedná?

Celý článek

5 módních trendů, které v roce 2021 hýbaly světem! 

Rok 2021 je za námi a nezbývá nic jiného než se ohlédnout za tím, co nám nabídl. Ať už to byly věci dobré nebo špatné, musíme uznat, že na módní trendy byl opravdu bohatý.

Celý článek

Hailey Bieber oblékla kašmírovou kolekci spodního prádla Victoria's Secret

Uvolněné pohledy supermodelky a andílka Victoria's Secret v nejnovější kampani Cashmere Collection 2021 odráží maximální pohodlí.

Celý článek

Nakupujte módu a design na Glami a zároveň přispějte na dobrou věc

Uvažujete, jak spojit nákup vánočních dárků, módy i přispění na dobrou věc? V GLAMI magazínu najdete hned několik tipů, které udělají radost vám i těm, kterým někdo nebo něco schází.

Celý článek

23 tipů na vánoční dárky pro vaši drahou polovičku

Rok se s rokem sešel a Vánoce jsou blíž, než by se mohlo zdát. Pokud nejste ještě úplně připravení a stále řešíte, čím udělat radost své drahé polovičce, máme pro vás několik tipů na vánoční dárky, které zaručeně potěší každou ženu a samozřejmě každého muže.

Celý článek

Oslavte Vánoce udržitelně a pohodlně

Lokální, udržitelná a především etická značka Circlle do své klíčové kolekce Power vítá novou barvu s názvem Shadow, která vás přesvědčí, že sportovní oblečení nemusíte nosit pouze do gymu.

Celý článek

Česko si zamilovalo tepláky od holek z advokacie, seznamte se se značkou Jamie Collection!

Jana Potůčková a Michala Smelíková spolu pracují v advokátní kanceláři a jsou zvyklé na vysoké nasazení. Během loňského lockdownu najednou zjistily, že mají trochu více volného času, a tak nelenily a založily vlastní značku volnočasového oblečení Jamie Collection.

Celý článek

Dědictví i inovaci přináší v nové zimní kolekci sportovní značka BOGNER

Klesající teploty a příval prvního sněhu připomínají kouzlo hor a lákají na první letošní lyžování. Připravte se na něj ve stylu BOGNER.

Celý článek