dnes je 27.10.2020 a svátek má Šarlota/Zoe

Versace Podzim/Zima 2015/2016 bez zdobení i barev

Přidat na Seznam.cz
Donatella se rozhodla, že tentokrát v její kolekci nenajdeme ani ozdoby ani výrazné barvy. Vše je jen o střihu a výsledné siluetě. 

Hlavním znakem celé kolekce jsou barvy. Neuvidíme tady žádnou, kterou nám neni schopna nabídnout sama příroda. Uměle vytvářené odstíny jdou tak pro Podzim/Zimu 2015/2016 u Versace úplně stranou. Ocitáme se tak uprostřed změti hnědých a béžových odstínů, tmavě modré, černé a bílé. Nevídané jsou i vzájemné kombinace barev - třeba tmavě modrá s hnědou působí úplně stejně zvláštně jako hnědá s černou.

Stejně tak jako tu nenajdeme široký rozsah barev, kolekce neobsahuje ani modely s výrazným zdobením. Zdobení Donatella sice vypustila, přesto je její rukopis zřetelný. Třeba na kožených kalhotech i bundách. Zřejmá je ale hra s detaily - pro příklad rozdílný materiál na vnitřku kabátu nebo zlaté kování na veškerých modelech. Stejně tak se můžeme pokochat pohledem na nádhernou pletenou módu, která mužům rozhodně sluší! 

Zdroj: style.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI PODZIM/ZIMA 2015/2016 VERSACE DONATELLA VERSACE MENSWEAR PODZIMNÍ KABÁTY PODZIMNÍ TREND KŮŽE PŘÍRODNÍ BARVA FASHION WEEK

Související články

Nejfotogeničtější módní trendy

Instagramové trendy dokážou být velkou vášní, a tak se nám ženám občas stává, že si koupíme nějaký kousek jen proto, že bude vypadat skvěle na fotkách. 

Celý článek

Hana Frisonsova: Nemám jasnou cílovku, spíše řeším, aby střihy slušely různým postavám a byly variabilní

HANA FRISONSOVA se vyznačuje nositelným oděvem, v nové kolekci pracuje s celoplošným potiskem a inspiruje se organickými tvary mimozemské krajiny. Na koho se soustředí a jaké má plány do budoucna, nám prozradila v dnešním rozhovoru.

Celý článek

Přechodové kabáty podle typů postavy: Který sedne vám?

Přichází překrásné období přechodových kabátků. A letos je opravdu z čeho vybírat. Vybere si i ta, které zrovna nevoní maxi styl, ze kterého čerpají aktuální módní trendy.

Celý článek

Česká návrhářka Gábina Páralová poprvé vyměnila společenské oděvy za sportovnější styl a sklízí úspěch

Nová módní kolekce s názvem KEEP DRY české módní návrhářky Gábiny Páralové úplně poprvé zahrnuje volnočasový oděv, který je určitou odpovědí na dobu strávenou v „domácí izolaci“ během jarní koronavirové krize. Oceňované společenské modely, které na míru šije například Táně Dykové, nyní návrhářka vyměnila za pohodlnější verzi.

Celý článek

Balenciaga na pařížském týdnu módy: Pařba v Paříži v jarní kolekci 2021

Pařba v Paříži, i tak by se dala nazvat nová letní a jarní kolekce 2021 značky Balenciaga. Tu představil módní návrhář Demna Gvasalia pomocí unikátního filmu, který se opravdu odehrává v noční Paříži. Sluneční brýle a ďábelský podtext jsou už pouhou třešňičkou na francouzském dortu.

Celý článek

Giorgio Armani nechal přehlídku své nové kolekce vysílat v italské národní televizi v hlavním vysílacím čase

V časech pandemie to nemá módní průmysl lehké. Z milánského Fashion Weeku se odhlásila většina učinkujících, a i sami organizátoři se velmi obávali toho, jak to v Miláně bude nebo nebude probíhat. Giorgio Armani, italský národní poklad, se ale rozhodl přiblížit svým lidem.

Celý článek

Nejnovější kolekce značky Dior odráží nový životní styl nakupujících

Maria Grazia Chiuri předvedla v rámci pařížského týdne módy kolekci domu Dior, která byla zaměřena na komfort a intimitu. Chiuri sbírkou zároveň oslavila kvalitní řemeslné zpracování.

Celý článek

Versace se v nostalgické kolekci ubírá pod hladinu moře

Objevte podmořský svět s názvem Versacepolis. Touto větou lákala kreativní ředitelka Donatella Versace diváky, aby zhlédli její nejnovější jarní a letní kolekci 2021 prezentovanou online z Milána. 

Celý článek