dnes je 10.12.2019 a svátek má Julie

Vetkněte si do vlasů květinu!

Přidat na Seznam.cz
Chcete být in? Květiny jsou letos v módě v nejrůznějších podobách a jednou z nich je i ta „účesová“ .

Květiny jsou letos v kurzu, a pokud chcete být in, stačí si vetknout do vlasů kytičku, která vám roste před domem. S květinou ve vlasech můžete jít na procházku, do práce, můžete se s ní vdávat nebo vyrazit na ples či na večírek. Barvu volíte podle zbytku oděvu a účes podle příležitosti. Pokud se chcete jen projít nebo jít do práce, stačí si dát květinu za ucho.

Ke společenskému oděvu se naopak hodí květinu zakomponovat do účesu. Použít lze květiny živé, což je finančně přijatelnější, nebo umělé hedvábné květiny, které můžete zakoupit v buticích nebo v obchodech s bižuterií. Pokud řešíte dilema, za jaké ucho si květinu dát, tahitská symbolika říká, že květina za pravým uchem znamená: jsem volná, za levým zase zadanost. Kromě toho lze květinu zapojit i do náročnějších účesů. Jednodušší účesy jistě zvládnete sama, s pomocí vlásenky a vhodně vybrané květiny. Složitější účesy raději svěřte do rukou kadeřníkovi.

 

Zdroj fotografií: Timeinc.net, Justmauied.com, Staceyhannandesigns.com

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY PLES ÚČES KVĚTINY PLES VEČÍREK ŽIVÉ KVĚTINY UMĚLÉ KVĚTINY

Související články

Kadeřnice celebrit Lussi Bugner: krásné vlasy v zimě nemusí být problém

Koloběh péče o vlasy vlastně nikdy nekončí. Na jaře a na podzim nám častěji padají, v létě dostávají zabrat od slunce a vody a v zimě na ně čekají nástrahy, o kterých jste možná ani netušila. Jak úspěšně udržet tempo se svými vlasy nám poradila kadeřnice celebrit Lussi Bugner.

Celý článek

Podzimní vlasové kreace, aneb jak vlasy upravit, když fouká a prší

Podzim nám svým sychravým počasím už jasně dává najevo, že je zde a v plné síle. To se bohužel o vlasech v tomto větrném a deštivém období říci nedá. Jak si poradit s neposednými loknami nebo rozcuchanou kšticí? Máme pro vás několik osvědčených tipů.

Celý článek

Dámská platinová blond a jak ji nosit

Platinová blond je opět na výsluní. Nebudeme vám lhát i nám se tento trend líbí. Pokud i vy toužíte po změně, máme pro vás inspiraci, jak hvězdně tuto barvu nosit.

Celý článek

Mariana Prachařová opět v roli modelky

Zpěvačka, influencerka a herečka Mariana Prachařová navštívila město módy – samotnou Paříž, aby se stala modelkou svému dvornímu kadeřníkovi Honzovi Kořínkovi.

Celý článek

Beauty trendy pařížského fashion weeku

Nejlepší beauty trendy z přehlídkových mol pařížského fashion weeku, které si zamilujete, ale také hravě vykouzlíte i v domácích podmínkách. Slibujeme!

Celý článek

Česko-Slovenský ples 2020 - ve dvou se to lépe tančí

Sedmý ročník Česko-Slovenského plesu se koná 8. února 2020 v pražském Obecním domě.

Celý článek

Eco-friendly soutěžení s Móda.cz! Vyhrajte přírodní šampón a kondicionér Faith in Nature

To, že milujeme přírodní kosmetiku, není žádným tajemstvím. Díky našemu letnímu eco-friendly soutěžení navíc seznamujeme i mnohé naše čtenáře s blahodárnými účinky přírodních výrobků. Dnes je na řadě vlasová kosmetika Faith in Nature.

Celý článek

Rozhovor s holkou od potoka, který vám přiblíží, proč pěstovat květiny bez chemie!

Míla je holka od potoka, která se rozhodla vykácet křoví na zpustošeném poli, zorat jej a zasadit první květiny. Květiny bez chemie, s láskou a letitou rodinnou tradicí. Příběh, který sahá až do padesátých let, zamrazí i zahřeje.

Celý článek