dnes je 20.06.2019 a svátek má Květa

Vetkněte si do vlasů květinu!

Přidat na Seznam.cz
Chcete být in? Květiny jsou letos v módě v nejrůznějších podobách a jednou z nich je i ta „účesová“ .

Květiny jsou letos v kurzu, a pokud chcete být in, stačí si vetknout do vlasů kytičku, která vám roste před domem. S květinou ve vlasech můžete jít na procházku, do práce, můžete se s ní vdávat nebo vyrazit na ples či na večírek. Barvu volíte podle zbytku oděvu a účes podle příležitosti. Pokud se chcete jen projít nebo jít do práce, stačí si dát květinu za ucho.

Ke společenskému oděvu se naopak hodí květinu zakomponovat do účesu. Použít lze květiny živé, což je finančně přijatelnější, nebo umělé hedvábné květiny, které můžete zakoupit v buticích nebo v obchodech s bižuterií. Pokud řešíte dilema, za jaké ucho si květinu dát, tahitská symbolika říká, že květina za pravým uchem znamená: jsem volná, za levým zase zadanost. Kromě toho lze květinu zapojit i do náročnějších účesů. Jednodušší účesy jistě zvládnete sama, s pomocí vlásenky a vhodně vybrané květiny. Složitější účesy raději svěřte do rukou kadeřníkovi.

 

Zdroj fotografií: Timeinc.net, Justmauied.com, Staceyhannandesigns.com

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY PLES ÚČES KVĚTINY PLES VEČÍREK ŽIVÉ KVĚTINY UMĚLÉ KVĚTINY

Související články

Slavné tenisové culíky, copy a jiné účesy

Spolu s French Open se na tenisových kurtech objevují nadějné i nejlepší hvězdy tenisu. Po celá desetiletí mají jednotlivé sportovkyně své vlastní profesionální účesy, Jako jsou copy, ale hlavně culíky! Prozkoumejte s námi, co která tenistka ráda nosí.

Celý článek
OWAY

Zažijte detoxikační vlasový rituál s organickou kosmetikou OWAY

Dopřejte svým vlasům detoxikační rituál s organickou kosmetikou OWAY, která si vysloužila díky svým výtažkům z bylin označení „superpotrava“, a to nejen pro vaše vlasy, ale také pleť.

Celý článek

Ikonické svatební účesy napříč historií

Slavné krásky se na svůj velký den učesaly každá jinak. Všem slušely rozmanité svatební účesy a významně se tak i zapsaly do módní historie a to od Brigitte Bardot až po Claudii Schiffer. 

 

Celý článek

Kdo je neobyčejný kadeřník Honza Kořínek?

Honza Kořínek patří mezi českou kadeřnickou špičku. Jeho kadeřnictví je jedním z nejvyhledávanějších nejenom v Praze, ale v celé České republice. Důležitá je pro něj především profesionalista, lidskost, empatie a píle.

Celý článek

Řekněte to květinou!

Že jsou květiny klišé? V žádném případě! My ženy je milujeme a snad opravdu každá sníme o tom, že nám jednou u dveří doma nebo v práci zazvoní kurýr a přiveze nádhernou kytici…

Celý článek

Rozhovor s úspěšným kadeřníkem Michalem Zapomělem

Jeden z nejlepších českých kadeřníků odpovídá na otázky o své kariéře, přístupu ke klientům a v neposlední řadě radí našim čtenářům, jak k vlasům přistupovat a starat se o ně.

Celý článek
Čarbičková bijoux

Čarbičková Bijoux: Čelenky, které dotvoří vaši osobnost

Peří, mušle, horolezecká lanka nebo elektrikářský pásek. Z toho a mnohem více vytváří Anna Čurlejová spolu s přítelem Vladimírem originální doplňky.

Celý článek

Vlasový styling z MBPFW z pohledu Honzy Kořínka

Týden módy je vždy velkou událostí, návrháři se na něj chystají několik měsíců a nepodceňují žádné detaily. My se v tomto článku zaměříme na zajímavé vlasové kreace, které jsme mohli letos vidět. 

Celý článek