dnes je 23.09.2019 a svátek má Berta

Vetkněte si do vlasů květinu!

Přidat na Seznam.cz
Chcete být in? Květiny jsou letos v módě v nejrůznějších podobách a jednou z nich je i ta „účesová“ .

Květiny jsou letos v kurzu, a pokud chcete být in, stačí si vetknout do vlasů kytičku, která vám roste před domem. S květinou ve vlasech můžete jít na procházku, do práce, můžete se s ní vdávat nebo vyrazit na ples či na večírek. Barvu volíte podle zbytku oděvu a účes podle příležitosti. Pokud se chcete jen projít nebo jít do práce, stačí si dát květinu za ucho.

Ke společenskému oděvu se naopak hodí květinu zakomponovat do účesu. Použít lze květiny živé, což je finančně přijatelnější, nebo umělé hedvábné květiny, které můžete zakoupit v buticích nebo v obchodech s bižuterií. Pokud řešíte dilema, za jaké ucho si květinu dát, tahitská symbolika říká, že květina za pravým uchem znamená: jsem volná, za levým zase zadanost. Kromě toho lze květinu zapojit i do náročnějších účesů. Jednodušší účesy jistě zvládnete sama, s pomocí vlásenky a vhodně vybrané květiny. Složitější účesy raději svěřte do rukou kadeřníkovi.

 

Zdroj fotografií: Timeinc.net, Justmauied.com, Staceyhannandesigns.com

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY PLES ÚČES KVĚTINY PLES VEČÍREK ŽIVÉ KVĚTINY UMĚLÉ KVĚTINY

Související články

Česko-Slovenský ples 2020 - ve dvou se to lépe tančí

Sedmý ročník Česko-Slovenského plesu se koná 8. února 2020 v pražském Obecním domě.

Celý článek

Eco-friendly soutěžení s Móda.cz! Vyhrajte přírodní šampón a kondicionér Faith in Nature

To, že milujeme přírodní kosmetiku, není žádným tajemstvím. Díky našemu letnímu eco-friendly soutěžení navíc seznamujeme i mnohé naše čtenáře s blahodárnými účinky přírodních výrobků. Dnes je na řadě vlasová kosmetika Faith in Nature.

Celý článek

Rozhovor s holkou od potoka, který vám přiblíží, proč pěstovat květiny bez chemie!

Míla je holka od potoka, která se rozhodla vykácet křoví na zpustošeném poli, zorat jej a zasadit první květiny. Květiny bez chemie, s láskou a letitou rodinnou tradicí. Příběh, který sahá až do padesátých let, zamrazí i zahřeje.

Celý článek

Kadeřník Honza Kořínek představil novou kolekci účesů

Známý pražský kadeřník Honza Kořínek se nechal inspirovat tím nejčistším citem, který na světě je. Mateřskou láskou. Kolekci Pure Love nám ukazuje na čtyřech krásných a úspěšných ženách, které nás seznámí se svými neméně oslňujícími matkami a dcerami.

Celý článek

Mikádo pětkrát jinak, aneb jaký účes zvolit do práce či na oslavu?

Mikádo snad nikdy nevyjde z módy! Milujeme ho se vším všudy, je to jednoduchý, a přitom zatraceně šmrncovní sestřih. Jak si s ním pohrát, abyste neměla moc práce, a přitom vypadala dobře?

Celý článek

Pánské letní sestřihy

Že vaše vlasy nepotřebují změnu, pánové? Ale houby! Letní sestřihy v hollywoodském stylu. Zkuste se inspirovat dívčími lamači srdcí Ryanem Gosling nebo Davidem Beckham, ti vědi jak na to. 

Celý článek

Toto léto trošku jinak: Účesy pro horké dny

Léto v plném proudu a vás nebaví stále dokola nosit klasický culík? Máme pro vás několik tipů na letní lehké účesy, které pro vás budou skvělým módním doplňkem a zbaví vás starostí o vaše vlasy.

Celý článek

Trendy ve svatebních účesech nehledejte

Léto je vždy spojeno se svatebním boomem. Ani letos tomu není jinak. Jeden ze svých největších dnů v životě už má za sebou letos i spousta známých tváří. A proto nás zajímalo, zda jsou ve svatebních účesech nějaké žhavé trendy a jak by vůbec přípravy na svatební den měly vypadat. Odpovědi jsme hledali u kadeřníka Honzy Kořínka.

Celý článek