dnes je 21.02.2019 a svátek má Lenka

Vévodkyně Kate inspirovala trend čelenek do vlasů

Krásná vévodkyně si osvojila nošení čelenek při každé příležitosti. Stala se jejím osobitým stylem!

Oblíbený vlasový doplněk

Kate Middleton má svůj vlastní elegantní styl. Vévodkyně vypadá vždy reprezentativně a cokoliv si kdy oblékne, tak jí sluší. Již mnohokrát byla Kate za poslední 2 roky viděna s něčím novým. Mimo jiné začala nosit čelenky do vlasů. Nejdříve nosila typicky úzké, poté přešla na ozdobné při nejrůznějších oslavách a přestala nosit klasický klobouk. V poslední době volí čelenky objemné a široké, které se barevně a stylově hodí k jejímu outfitu.

Jednoduché nošení

Vévodkyně našla něco, co je nyní jen její. Dlouhé roky se hledala v rozmanitých stylech a experimentovala i s délkou vlasů, vlasovými doplňky či účesy. Čelenky si zamilovala pro jejich jednoduché nošení, které však dodá celkovému stylu na vážnosti, eleganci a doladí královský oděv k dokonalosti. Kate upřednostňuje čelenku i proto, že často zapomene, že ji má na hlavě. Jednoduché nošení nezatěžuje jako klasický klobouk. Kate se tak odlišuje i od ostatních žen v královské rodině, které čelenky nenosí.

Módní návrháři souhlasí

Trend čelenek se díky Kate rozšířil i mezi módní domy a návrháře. Skoro všechna zvučná jména představila na přehlídkách široké a pestré čelenky. Jen Dior zůstal u nenápadných béžových. Značky Miu Miu, Prada nebo Dolce & Gabbana ozdobily hlavy modelek nádhernými čelenkami od třpytivých po květinové. Kate Middleton tak udává nové trendy a inspiruje i v nejvyšších módních kruzích. 

Zdroj; vogue.co.uk, pinterest.com

KRÁSA VLASY A ÚČESY ZE SPOLEČNOSTI VÉVODKYNĚ Z CAMBRIDGE KATE MIDDLETON

Související články

Lenka Zahradnická: Dělám maximum proto, abych byla tou nejlepší mámou

Tato žena se s úsměvem na tváři nejspíš již narodila. Cítí velkou náklonnost k přírodě, stejně jako ke zvířatům. Má svého čtyřnohého parťáka, toho nejlepšího muže na světě a k dokonalosti jim nechybí ani nádherná dcera. Jak se daří herečce Lence Zahradnické?

Celý článek

Navždy odešla legenda v rukavičkách a tmavých brýlích, Karl Lagerfeld

Dnes, tedy 19. února, se Paříž a celý módní svět halí do černého hávu. V nemocnici na pařížském předměstí dnes naposledy vydechla legenda nejen oděvního průmyslu, nezapomenutelný a nenahraditelný Karl Lagerfeld. Zemřel ve věku 85 let.

 

Celý článek

Jak se obléká trojnásobná maminka a herečka Michaela Maurerová?

Zastihnout trojnásobnou maminku, herečku a moderátorku, Míšu Maurerovou je téměř nadlidský úkon. Když se to však podaří, dozvíte se o její vášni k teniskám, o tom, jaké projekty jí opravdu baví i to, jak se udržuje v kondici.

Celý článek

Když o sebe pečovat, tak jedině s bio kosmetikou

Milujeme přírodu, milujeme samy sebe a je pro nás nedílnou součástí tyhle dvě věci propojovat. Proto i krásu spojujeme s přírodou a bio kosmetikou.

Celý článek

Herečku Kristýnu Janáčkovou jsme zastihli na focení nové kolekce Ivety Paulerové

Být v souladu s přírodou, vnímat sebe i své okolí, ctít ženskou krásu a být spokojená sama se sebou, to jsou hlavní motta sympatické herečky Kristýny Janáčkové.

Celý článek

Červený koberec cen Grammy ovládla extravagance

LA bylo po roce opět svědkem přehlídky neskutečně exkluzivních šatů při předávání cen Grammy. Celebrity se tentokrát odvázaly a každý chtěl být za hvězdu.

Celý článek

Převratná kampaň Louis Vuitton mění pohled na módu

Kreativní ředitel Virgil Abloh představil svou první kampaň pro pánskou kolekci ve své funkci. Dojemná, promyšlená a převratná kampaň hýbe světem.

Celý článek

Český ples v Praze navštívil světově uznávaný dánský designér

Jannik Olander, známý designér a šperkař přijel do Prahy, aby byl součástí charitativní dražby zlatého šperku osázeného 300 diamanty.

Celý článek