dnes je 25.04.2019 a svátek má Marek

Vévodkyně Kate inspirovala trend čelenek do vlasů

Přidat na Seznam.cz
Krásná vévodkyně si osvojila nošení čelenek při každé příležitosti. Stala se jejím osobitým stylem!

Oblíbený vlasový doplněk

Kate Middleton má svůj vlastní elegantní styl. Vévodkyně vypadá vždy reprezentativně a cokoliv si kdy oblékne, tak jí sluší. Již mnohokrát byla Kate za poslední 2 roky viděna s něčím novým. Mimo jiné začala nosit čelenky do vlasů. Nejdříve nosila typicky úzké, poté přešla na ozdobné při nejrůznějších oslavách a přestala nosit klasický klobouk. V poslední době volí čelenky objemné a široké, které se barevně a stylově hodí k jejímu outfitu.

Jednoduché nošení

Vévodkyně našla něco, co je nyní jen její. Dlouhé roky se hledala v rozmanitých stylech a experimentovala i s délkou vlasů, vlasovými doplňky či účesy. Čelenky si zamilovala pro jejich jednoduché nošení, které však dodá celkovému stylu na vážnosti, eleganci a doladí královský oděv k dokonalosti. Kate upřednostňuje čelenku i proto, že často zapomene, že ji má na hlavě. Jednoduché nošení nezatěžuje jako klasický klobouk. Kate se tak odlišuje i od ostatních žen v královské rodině, které čelenky nenosí.

Módní návrháři souhlasí

Trend čelenek se díky Kate rozšířil i mezi módní domy a návrháře. Skoro všechna zvučná jména představila na přehlídkách široké a pestré čelenky. Jen Dior zůstal u nenápadných béžových. Značky Miu Miu, Prada nebo Dolce & Gabbana ozdobily hlavy modelek nádhernými čelenkami od třpytivých po květinové. Kate Middleton tak udává nové trendy a inspiruje i v nejvyšších módních kruzích. 

Zdroj; vogue.co.uk, pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY ZE SPOLEČNOSTI VÉVODKYNĚ Z CAMBRIDGE KATE MIDDLETON

Související články

Kdy je vhodný věk začít s modelingem?

Modeling je splněný sen pro mnoho mladých dívek. Po dlouhou dobu však vyvstává otázka, kdy s ním začít, aby to nebylo příliš brzy. Jaký je názor Ameriky a Evropy?

Celý článek

Co by znamenal Brexit pro český módní průmysl?

S neustále přibližujícím se a oddalujícím se termínem Brexitu vyvstávají otázky ve smyslu, co se vlastně stane? Jaké změny by to znamenalo pro českou módu? 

 

Celý článek

Lednice na make-up: jak správně skladovat kosmetiku?

Jistě každý z nás má v lednici kromě ovoce a zeleniny také svůj oblíbený oční krém, sérum či jade roller na masáž obličeje. Ale napadlo vás mít malou lednici jen na vaše krémy a všechny zkrášlovací pomůcky?

Celý článek

Kdo je neobyčejný kadeřník Honza Kořínek?

Honza Kořínek patří mezi českou kadeřnickou špičku. Jeho kadeřnictví je jedním z nejvyhledávanějších nejenom v Praze, ale v celé České republice. Důležitá je pro něj především profesionalista, lidskost, empatie a píle.

Celý článek

Vše, co potřebujete vědět o blížící se Met Gala 2019

Jedna z největších módních událostí roku se blíží. Dne 6. května 2019 se uskuteční Met Gala, a proto jsme si pro vás připravili článek o všem, co potřebujete o blížící se události vědět. 

Celý článek

Soutěž Souboj nevěst připravuje nevěsty na to, jak se stát skvělou manželkou

Již osmý ročník Souboje nevěst přinesl devět finalistek, které soutěžily o svatební věno v hodnotě čtvrt milionu korun. Vítězkou se stala první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová.

Celý článek

Většina lidí v České republice zná pojem „slow fashion“ a zajímá se o udržitelnost módy

Výsledky, které vychází z dlouhodobého průzkumu Fashion (Re)search ukazují, že česká populace užívající internet napříč věkem vnímá důležitost původu oblečení i jeho dopad na naši planetu.

Celý článek

Modelka Grace Elizabeth je novým andílkem Victoria's Secret

Americká modelka Grace Elizabeth se stala oficiálním andílkem značky spodního prádla Victoria's Secret. Na instagramu to potvrdila nejen ona, ale i americká značka. Připojila se tak ke třem novým andílkům Alexině Graham, Barbaře Palvin a Leomie Anderson. 

Celý článek