dnes je 21.07.2019 a svátek má Vítězslav

Vévodkyně Kate inspirovala trend čelenek do vlasů

Přidat na Seznam.cz
Krásná vévodkyně si osvojila nošení čelenek při každé příležitosti. Stala se jejím osobitým stylem!

Oblíbený vlasový doplněk

Kate Middleton má svůj vlastní elegantní styl. Vévodkyně vypadá vždy reprezentativně a cokoliv si kdy oblékne, tak jí sluší. Již mnohokrát byla Kate za poslední 2 roky viděna s něčím novým. Mimo jiné začala nosit čelenky do vlasů. Nejdříve nosila typicky úzké, poté přešla na ozdobné při nejrůznějších oslavách a přestala nosit klasický klobouk. V poslední době volí čelenky objemné a široké, které se barevně a stylově hodí k jejímu outfitu.

Jednoduché nošení

Vévodkyně našla něco, co je nyní jen její. Dlouhé roky se hledala v rozmanitých stylech a experimentovala i s délkou vlasů, vlasovými doplňky či účesy. Čelenky si zamilovala pro jejich jednoduché nošení, které však dodá celkovému stylu na vážnosti, eleganci a doladí královský oděv k dokonalosti. Kate upřednostňuje čelenku i proto, že často zapomene, že ji má na hlavě. Jednoduché nošení nezatěžuje jako klasický klobouk. Kate se tak odlišuje i od ostatních žen v královské rodině, které čelenky nenosí.

Módní návrháři souhlasí

Trend čelenek se díky Kate rozšířil i mezi módní domy a návrháře. Skoro všechna zvučná jména představila na přehlídkách široké a pestré čelenky. Jen Dior zůstal u nenápadných béžových. Značky Miu Miu, Prada nebo Dolce & Gabbana ozdobily hlavy modelek nádhernými čelenkami od třpytivých po květinové. Kate Middleton tak udává nové trendy a inspiruje i v nejvyšších módních kruzích. 

Zdroj; vogue.co.uk, pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY ZE SPOLEČNOSTI VÉVODKYNĚ Z CAMBRIDGE KATE MIDDLETON

Související články

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Kolik vydělávají členky známého klanu Kardashian-Jenner?

Není žádným tajemstvím, že si rodina Kardashian - Jenner vydělává veliké sumy peněz. Kromě účinkování v reality show Keeping Up With The Kardashians má každý i svůj vlastní byznys. Jaké částky vydělávají členky tohoto klanu? 

Celý článek

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Eco-friendly soutěžení s Móda.cz! Vyhrajte oleje Pravájá s nejcennějšími složkami

Připravili jsme si pro vás další soutěž. Tentokrát o tři vzácné a blahodárné oleje, které jsou zcela přírodního složení, testované na skutečných ženách a přináší naší pleti víc než jen léčivé účinky...

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek