dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Vibrační plošina vám pomůže vytvarovat postavu

Přidat na Seznam.cz
Blíží se Vánoce, spolu s nimi i období přibírání, a tak je na čase začít přemýšlet o tom, jak se udržíte v kondici. Tip se vám bude hodit i tehdy, jestli si jako novoroční předsevzetí dáte zhubnout. 

Máte ve svém okolí někoho, kdo pracuje na své postavě a hledáte pro něj vhodný dárek? Podívejte se na vibrační plošiny.

Vibrační plošiny jsou skvělým cvičebním nástrojem pro domácí použití. Pomáhají odbourávat tuky, tvarovat postavu, a také podporují relaxaci unaveného svalstva.

Kouzelné vibrace pracují za vás

Jak vyplývá z názvu, vibrační plošina využívá vibrace. Nepředstavujte si to tak, že si na ni stoupnete, ona bude vibrovat, a tím zhubnete. Takhle jednoduše ztráta tuku opravdu nefunguje. Na vibrační plošině se provádí nejrůznější cviky, ovšem ona vás u nich ještě navíc masíruje.

Vibrace mají velmi pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, uvolňují svaly a stimulují jejich vývoj. Zpevňují břicho, hýždě, nohy, prostě a jednoduše vám pomáhají přeměnit tuk ve svaly. Mnozí lidé totiž nejsou otylí, stačilo by jim jen trochu zpevnit tělo. K tomu jsou vibrační plošiny skvělým nástrojem.

Zacvičíte si třeba u televize

Když si vibrační plošinu pořídíte domů, nebudete se moct vymlouvat na nedostatek času na cvičení. Až trochu zvládnete techniku a naučíte se nějaké cviky, zacvičíte si třeba u televize. Vibrační plošiny většinu lidí baví mnohem více než obyčejný běžecký pás nebo tolik omílaný orbitrek. Můžete na něm provádět cviky ve stoje, v sedě i v leže. K plošině jsou připevněná dvě madla, takže procvičujete i ruce. Mnohé modely disponují LCD displejem, takže vám rovnou ukážou, kolik kalorií se vám povedlo spálit. Samozřejmě si nastavujete rychlost masáže, cvičební program. Typicky k podložce dostanete dálkový ovladač.

A jakou vibrační plošinu vybrat?

Nahlédněte například do e-shopu eFitness.cz a poohlédněte se tam. Vibrační plošiny jsou záležitostí několika tisíc korun.

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD VIBRAČNÍ PLOŠINA FITNESS BĚŽECKÝ PÁS EFITNESS.CZ ZDRAVÍ CVIČENÍ

Související články

Užijte si ještě pohodlnější a udržitelnější nakupování a méně času v obchoďáku

Už nemusíte složitě plánovat, jestli budete mít čas skočit na nákup a už vůbec se nemusíte tlačit ve frontách v obchoďáku! Objevte svět nakupování bez obav za skvělé ceny a užijte si báječný sortiment na jednom místě. Tak hoďte starosti za hlavu a užijte si více času s vašimi blízkými. Jsou tady Rohlik síly!

Celý článek
Matrix vlasová kosmetika

PROBUĎTE SVÉ VLASY K ŽIVOTU S MATRIX INSTACURE

Kdyby vlasy uměly mluvit, co by asi řekly? Pro všechny vlasy, které volají o pomoc, vytvořila značka Matrix speciální pečující vlasovou řadu Instacure.

Celý článek

Usnadněte návrat do školy sobě i svým dětem. Víme, jak na to!

“Těšíte se do školy?” a „Máte už nakoupené všechny věci?“ Podobné věty slýchávají děti i rodiče často, hlavně v druhé půlce prázdnin a zejména pak budoucí prvňáčci, pro které je škola něčím novým.

Celý článek

Jak se obléknout na brunch? Inspirujte se u známých osobností ve Varech

Existuje spousta společenských akcí s jasně daným dress code. Pokud jde o to, co si vzít na brunch, pravidla jsou méně přísná, avšak pokud ještě váháte, podívejte se, jak probíhal brunch v Karlových Varech.

Celý článek

Sebevědomá jako Christina Aguilera

Vždy byla svá a přesně věděla, co chce. Christina Aguilera nahrála ve čtrnácti letech svůj první singl, v devatenácti vydala první, veleúspěšné album a v sedmadvaceti uvedla na trh svůj první parfém. 

Celý článek

Nakupujte lokální potraviny od českých farmářů. Nikdy to nebylo tak snadné jako dnes

Ekonomické i ekologické dopady při nákupu lokálních potravin od českých farmářů jsou v porovnání nákupů běžných potravin nesrovnatelné. Rohlík.cz navíc dokazuje, že nemusí jít vždy o výrazně dražší potraviny. Nyní je čas zamyslet se nad tím, co svému tělu dopřáváte a za jakou cenu.

Celý článek

LÉK NA JARNÍ ÚNAVU? ROZHODNĚ DOBRÁ KÁVA!

Jaro má spoustu krás, kterými nás láká po dlouhé zimě ven, rozehrává paletu barev a vůní, ze kterých čerpáme novou dávku čerstvé energie. K jaru ale také neodmyslitelně patří únava – poradíme vám, jak nad ní letos vyzrát.

Celý článek

Univerzální módní doplněk: Dioptrické brýle na všechny výjimečné události

Brýle jsou objekty dvojího vnímání. Jednak jsou spojeny s těmi, kteří je musí nosit, protože mají jasné problémy s rozostřeným viděním, jednak jsou efektním a úhledným doplňkem oblečení. Využijte dioptrické brýle jako univerzální módní doplněk.

Celý článek