dnes je 26.01.2020 a svátek má Zora

Vibrační plošina vám pomůže vytvarovat postavu

Přidat na Seznam.cz
Blíží se Vánoce, spolu s nimi i období přibírání, a tak je na čase začít přemýšlet o tom, jak se udržíte v kondici. Tip se vám bude hodit i tehdy, jestli si jako novoroční předsevzetí dáte zhubnout. 

Máte ve svém okolí někoho, kdo pracuje na své postavě a hledáte pro něj vhodný dárek? Podívejte se na vibrační plošiny.

Vibrační plošiny jsou skvělým cvičebním nástrojem pro domácí použití. Pomáhají odbourávat tuky, tvarovat postavu, a také podporují relaxaci unaveného svalstva.

Kouzelné vibrace pracují za vás

Jak vyplývá z názvu, vibrační plošina využívá vibrace. Nepředstavujte si to tak, že si na ni stoupnete, ona bude vibrovat, a tím zhubnete. Takhle jednoduše ztráta tuku opravdu nefunguje. Na vibrační plošině se provádí nejrůznější cviky, ovšem ona vás u nich ještě navíc masíruje.

Vibrace mají velmi pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, uvolňují svaly a stimulují jejich vývoj. Zpevňují břicho, hýždě, nohy, prostě a jednoduše vám pomáhají přeměnit tuk ve svaly. Mnozí lidé totiž nejsou otylí, stačilo by jim jen trochu zpevnit tělo. K tomu jsou vibrační plošiny skvělým nástrojem.

Zacvičíte si třeba u televize

Když si vibrační plošinu pořídíte domů, nebudete se moct vymlouvat na nedostatek času na cvičení. Až trochu zvládnete techniku a naučíte se nějaké cviky, zacvičíte si třeba u televize. Vibrační plošiny většinu lidí baví mnohem více než obyčejný běžecký pás nebo tolik omílaný orbitrek. Můžete na něm provádět cviky ve stoje, v sedě i v leže. K plošině jsou připevněná dvě madla, takže procvičujete i ruce. Mnohé modely disponují LCD displejem, takže vám rovnou ukážou, kolik kalorií se vám povedlo spálit. Samozřejmě si nastavujete rychlost masáže, cvičební program. Typicky k podložce dostanete dálkový ovladač.

A jakou vibrační plošinu vybrat?

Nahlédněte například do e-shopu eFitness.cz a poohlédněte se tam. Vibrační plošiny jsou záležitostí několika tisíc korun.

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD VIBRAČNÍ PLOŠINA FITNESS BĚŽECKÝ PÁS EFITNESS.CZ ZDRAVÍ CVIČENÍ

Související články

Alžběta Mátyásová: Osobní stylista je opravdu pro každého

Její práci by jí mohl závidět leckdo. Stará se o to, abychom se my ostatní cítili dobře, abychom se dobře oblékali a abychom oboje mohli sladit v praktické i pohodlné řešení.

Celý článek

Nakupujte oblečení s odloženou platbou

Nakupování na internetu je pohodlné, jednoduché a často i levnější než v kamenné prodejně. A zejména u oblečení to platí dvojnásob. Proč byste si tak nekoupili ty krásné nové lodičky nebo tu úžasnou kabelku?

Celý článek

5 tipů, jak vybrat ten pravý diář

Ještě jste to také nestihli? Nevadí, nebudete první ani poslední. Mnozí z nás pořizují diáře a kalendáře na rok 2020 až v průběhu ledna, někdy i února… Přinášíme vám pět tipů, na co se při výběru toho své dokonalého diáře zaměřit.

Celý článek

Tři diáře, které vám v roce 2020 usnadní život a motivují vás k lepším zítřkům

Také byste bez diáře neudělali ani krok? Možná si ve výsledku ani neuvědomujeme, kolik času nám rozvážné a přesné plánování každého dne ušetří času. Vybrali jsme tři designové a praktické diáře, které vám nabídnou něco navíc.

Celý článek

Česká značka Bohempia - nejenom boty z konopí

Bohempia je česká inovativní značka, která se zaměřuje na práci s jedním z nejekologičtějších materiálů, a tedy technickým konopím. Vyrábějí nejenom dnes už známé tenisky, ale také oblečení a doplňky.

Celý článek

Jak zažít pravou vánoční atmosféru

Vánoce. Pro mnohé z vás je možná toto slovo synonymem pro shon, stres a hektičnost. Svátky ale nejsou jen o perfektně naklizených domech, dárcích a výzdobě. Není divu, že mnoho dospělých mezi tím vším tlakem nemohou najít ten “pravý duch Vánoc”. 

Celý článek

Vánoční dárky pro kamarádky

Jestliže máte to štěstí a po svém boku máte úžasnou kamarádku, která je vám oporou v dobrém i zlém, určitě i vy přemýšlíte, čím ji na Vánoce udělat radost. Máme pro vás pár tipů, kterými zaručeně potěšíte nejenom svou nejlepší kamarádku, ale také třeba zároveň i sebe…

Celý článek

Jak udržet v kondici svou imunitu i přes přibývající věk?

Nic není věčné, ani imunita si nedokáže udržet svou obranyschopnost na plné obrátky po celý život. Existují však jednoduché metody, jak jí s tím můžeme pomoct.

 

Celý článek