dnes je 06.06.2020 a svátek má Norbert

Vibrační plošina vám pomůže vytvarovat postavu

Přidat na Seznam.cz
Blíží se Vánoce, spolu s nimi i období přibírání, a tak je na čase začít přemýšlet o tom, jak se udržíte v kondici. Tip se vám bude hodit i tehdy, jestli si jako novoroční předsevzetí dáte zhubnout. 

Máte ve svém okolí někoho, kdo pracuje na své postavě a hledáte pro něj vhodný dárek? Podívejte se na vibrační plošiny.

Vibrační plošiny jsou skvělým cvičebním nástrojem pro domácí použití. Pomáhají odbourávat tuky, tvarovat postavu, a také podporují relaxaci unaveného svalstva.

Kouzelné vibrace pracují za vás

Jak vyplývá z názvu, vibrační plošina využívá vibrace. Nepředstavujte si to tak, že si na ni stoupnete, ona bude vibrovat, a tím zhubnete. Takhle jednoduše ztráta tuku opravdu nefunguje. Na vibrační plošině se provádí nejrůznější cviky, ovšem ona vás u nich ještě navíc masíruje.

Vibrace mají velmi pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, uvolňují svaly a stimulují jejich vývoj. Zpevňují břicho, hýždě, nohy, prostě a jednoduše vám pomáhají přeměnit tuk ve svaly. Mnozí lidé totiž nejsou otylí, stačilo by jim jen trochu zpevnit tělo. K tomu jsou vibrační plošiny skvělým nástrojem.

Zacvičíte si třeba u televize

Když si vibrační plošinu pořídíte domů, nebudete se moct vymlouvat na nedostatek času na cvičení. Až trochu zvládnete techniku a naučíte se nějaké cviky, zacvičíte si třeba u televize. Vibrační plošiny většinu lidí baví mnohem více než obyčejný běžecký pás nebo tolik omílaný orbitrek. Můžete na něm provádět cviky ve stoje, v sedě i v leže. K plošině jsou připevněná dvě madla, takže procvičujete i ruce. Mnohé modely disponují LCD displejem, takže vám rovnou ukážou, kolik kalorií se vám povedlo spálit. Samozřejmě si nastavujete rychlost masáže, cvičební program. Typicky k podložce dostanete dálkový ovladač.

A jakou vibrační plošinu vybrat?

Nahlédněte například do e-shopu eFitness.cz a poohlédněte se tam. Vibrační plošiny jsou záležitostí několika tisíc korun.

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD VIBRAČNÍ PLOŠINA FITNESS BĚŽECKÝ PÁS EFITNESS.CZ ZDRAVÍ CVIČENÍ

Související články

Martina Marková radí jak na cvičení doma. Odhalila i své nejoblíbenější recepty

Pětkrát se stala mistryní ČR v tanci, byla označována jako nejhezčí tanečnice historie StarDance a založila svou firmu BodyHunters. To je úžasná Martina Marková, která si na nás udělala čas, i když neví kam dřív skočit. Odhalila nám své tipy a triky nejen ohledně cvičení ale také stravy
 

Celý článek

Instanews: jak tráví svůj čas české celebrity

Zůstat pár dní doma a odpočinout si od zajetého stereotypu může být fajn pro naše tělo i mysl, ale opravdu jen pár dní, protože jestli stejně jako my nedokážete sedět jen doma, začnete vymýšlet, jak svůj čas vyplnit. Výjimkou nejsou ani české celebrity.

Celý článek

Jak nakupovat oblečení online jako profesionál?

Sociální izolace nás staví před nové výzvy a možnosti a směřuje nás více než kdy jindy do virtuálního světa online nákupů. Jak ale nakupovat chytře, bezpečně a ekonomicky?

Celý článek

Oblečení plné oblíbené vůně i neuvěřitelná síla páry

Jednou rukou během několika vteřin zvládnete zničit až 99,9 % bakterií, a ještě své prádlo provonět svým oblíbeným parfémem.

Celý článek

Designová skleněná lízátka, která nekazí zuby, ocení zejména maminky, říká jejich autorka Kateřina Macháčková

Co by to bylo za život, kdybychom si občas nemohli zamlsat. Nejenom cukrová, pečená nebo skleněná lízátka jsou tím, čím se Mgr. Kateřina Macháčková se svou značkou Šumavská skleněnka již třetím rokem zabývá. Připravili jsme pro vás rozhovor se ženou, která dělá cukroví krásnější a zdravější.

Celý článek

Letní kolekce značky TONAK přináší lásku k tradici, řemeslu i přírodě

Nová kolekce spojuje klasické kořeny řemesla s aktuálním tématem udržitelnosti, etiky a celkového pojetí SLOW fashion.

Celý článek

Češi nevěří, že cesta ke zdravému tělu může být vydlážděná i bílou moukou a cukry, říká výživová poradkyně

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s výživovou poradkyní a influencerkou Hedvikou Hejdukovou. Jak zachovat zdravé tělo i mysl v době karantény? Jde vůbec jíst zdravě, rychle a levně zároveň? A co Češi dělají ve výživě špatně? Prozradíme v článku.

Celý článek

Ruční napařovač prádlo dezinfikuje, zbaví ho pachů a perfektně upraví za pár vteřin

Už žádné nežádoucí záhyby na oblečení! Je tu snadné řešení, jak si za 15 vteřin upravit pomačkanou halenku, košili nebo třeba vlněný kabát!

Celý článek