dnes je 22.07.2019 a svátek má Magdaléna

Victoria's Secret přehlídka 2018 měla nejnižší sledovanost v historii

Přidat na Seznam.cz
Nejočekávanější přehlídka spodního prádla v čele s nejkrásnějšími ženami světa se propadla na nejnižší stupeň sledovanosti. Jaké jsou důvody?

Victoria's Secret show měla televizní premiéru 2.prosince a podle amerického časopisu Entertainment Weekly se setkala s nejnižší sledovaností v historii tv přenosu. Pouze 3,3 miliónů lidí se dívalo na přehlídku v televizi oproti 5 miliónům za minulý rok. Podle čísel každý rok ubývá nejméně milión diváků celosvětově, a to od roku 2016. Důvodů je hned několik.

Nečekaná změna

Mezi praktické důvody patří změna televizního kanálu u CBS to ABC kanál. ABC televizní stanice si nedala práci s propagací ani ukázkami, aby diváky nalákala. Čekali prostě, že se budou dívat. Druhým důvodem je změna dne vysílání. Místo úterý to poprvé tento rok byla neděle. Lidé o tom ani moc nevěděli. Minimální propagace klíčových informací drahé miliónové show vzala za své. 

Negativní komentáře

Třetím důvodem je kontroverzní prohlášení ředitele a mluvčího Eda Razeka krátce před přehlídkou. Odmítal přijmout fakt, že modelingový průmysl se mění a měl by do přehlídky zahrnout i modelky nadměrných velikostí a transgender modelky. Razek to vehementně odmítal a tím si zadělal v celém světě na velké problémy, kritiku a bojkotování od veřejnosti. Lidé se začali otáčet k celé přehlídce zády. A to se odrazilo na číslech sledovanosti. 

Nezájem veřejnosti

Čtvrtým důvodem byl obrovský mediální poplach kolem přehlídky v létě, ale velmi malá následná informovanost veřejnosti. Kromě začátku listopadu, kdy se na internetu dostaly ven některé detaily. Pak ale vznikla dlouhá čekací doba na přehlídku a opadl zájem, když už konečně došlo k jejímu vysílání. Veřejnost měla pocit, že už to prožila, když byla informována na Instagramu, Twitteru, Facebooku atd. měsíc předtím. Prostě už to jako by prožili a neměli zájem sledovat přehlídku v televizi. Po televizní premiéře se objevily i negativní komentáře na účet některých andílků, kteří si podle veřejnosti nezasloužili být ve VS show. Velká vlna kritiky se zvedla zejména na Instagramu proti Kendall Jenner a Belle Hadid. Kvůli jejich údajným chirurgickým a kosmetickým úpravám a protekci. 

Budoucnost?

Budoucnost pro mega značku Victoria's Secret je tedy nejistá. Buďto se hlavní mluvčí umoudří a zahrne do přehlídky typy žen, které tam chybí a veřejnost chce, nebo budou pokračovat ve svých kolejích a nezmění se nic. Kromě toho, že jim opět klesne sledovanost. Velkou škodou je, že se známá a jinak populární show netěšila velkému zájmu, protože se jednalo o poslední rok, kdy šla po mole andělsky nádherná Adriana Lima. Odchází totiž do modelingového důchodu. Ona byla také hlavním důvodem velké obliby celé show. 

teenvogue.com, refinery27.com, tvline.com

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA ZE SPOLEČNOSTI VS ANGELS VICTORIA´S SECRET ANDÍLCI VICTORIA´S SECRET

Související články

Seriál Gossip girl (Super drbna) se vrací zpět!

Pro všechny milovnice módních seriálů, a především pro sledovatelky Super drbny, Gossip girl hlásí comeback! XOXO

Celý článek

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Fendi v podzimní kampani cílí na jistotu

Že je podzim daleko? Na to rozhodně nesází světové módní domy, které postupně představují své podzimní a zimní módní kampaně. Tedy způsob, jak nejlépe světu ukázat, že vám jejich oblečení bude slušet.

Celý článek

Kolik vydělávají členky známého klanu Kardashian-Jenner?

Není žádným tajemstvím, že si rodina Kardashian - Jenner vydělává veliké sumy peněz. Kromě účinkování v reality show Keeping Up With The Kardashians má každý i svůj vlastní byznys. Jaké částky vydělávají členky tohoto klanu? 

Celý článek

Podzimní kolekce Atelier Versace v hlavní roli se Stellou Maxwell a Meghan Roche

Sesterská značka Atelier Versace, která spadá pod módní dům Versace, představila novou podzimní kolekci. V hlavních rolích se objevily modelky Stella Maxwell a Meghan Roche.

Celý článek

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek