dnes je 20.04.2019 a svátek má Marcela

Victoria's Secret přehlídka 2018 měla nejnižší sledovanost v historii

Přidat na Seznam.cz
Nejočekávanější přehlídka spodního prádla v čele s nejkrásnějšími ženami světa se propadla na nejnižší stupeň sledovanosti. Jaké jsou důvody?

Victoria's Secret show měla televizní premiéru 2.prosince a podle amerického časopisu Entertainment Weekly se setkala s nejnižší sledovaností v historii tv přenosu. Pouze 3,3 miliónů lidí se dívalo na přehlídku v televizi oproti 5 miliónům za minulý rok. Podle čísel každý rok ubývá nejméně milión diváků celosvětově, a to od roku 2016. Důvodů je hned několik.

Nečekaná změna

Mezi praktické důvody patří změna televizního kanálu u CBS to ABC kanál. ABC televizní stanice si nedala práci s propagací ani ukázkami, aby diváky nalákala. Čekali prostě, že se budou dívat. Druhým důvodem je změna dne vysílání. Místo úterý to poprvé tento rok byla neděle. Lidé o tom ani moc nevěděli. Minimální propagace klíčových informací drahé miliónové show vzala za své. 

Negativní komentáře

Třetím důvodem je kontroverzní prohlášení ředitele a mluvčího Eda Razeka krátce před přehlídkou. Odmítal přijmout fakt, že modelingový průmysl se mění a měl by do přehlídky zahrnout i modelky nadměrných velikostí a transgender modelky. Razek to vehementně odmítal a tím si zadělal v celém světě na velké problémy, kritiku a bojkotování od veřejnosti. Lidé se začali otáčet k celé přehlídce zády. A to se odrazilo na číslech sledovanosti. 

Nezájem veřejnosti

Čtvrtým důvodem byl obrovský mediální poplach kolem přehlídky v létě, ale velmi malá následná informovanost veřejnosti. Kromě začátku listopadu, kdy se na internetu dostaly ven některé detaily. Pak ale vznikla dlouhá čekací doba na přehlídku a opadl zájem, když už konečně došlo k jejímu vysílání. Veřejnost měla pocit, že už to prožila, když byla informována na Instagramu, Twitteru, Facebooku atd. měsíc předtím. Prostě už to jako by prožili a neměli zájem sledovat přehlídku v televizi. Po televizní premiéře se objevily i negativní komentáře na účet některých andílků, kteří si podle veřejnosti nezasloužili být ve VS show. Velká vlna kritiky se zvedla zejména na Instagramu proti Kendall Jenner a Belle Hadid. Kvůli jejich údajným chirurgickým a kosmetickým úpravám a protekci. 

Budoucnost?

Budoucnost pro mega značku Victoria's Secret je tedy nejistá. Buďto se hlavní mluvčí umoudří a zahrne do přehlídky typy žen, které tam chybí a veřejnost chce, nebo budou pokračovat ve svých kolejích a nezmění se nic. Kromě toho, že jim opět klesne sledovanost. Velkou škodou je, že se známá a jinak populární show netěšila velkému zájmu, protože se jednalo o poslední rok, kdy šla po mole andělsky nádherná Adriana Lima. Odchází totiž do modelingového důchodu. Ona byla také hlavním důvodem velké obliby celé show. 

teenvogue.com, refinery27.com, tvline.com

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA ZE SPOLEČNOSTI VS ANGELS VICTORIA´S SECRET ANDÍLCI VICTORIA´S SECRET

Související články

Modelka Grace Elizabeth je novým andílkem Victoria's Secret

Americká modelka Grace Elizabeth se stala oficiálním andílkem značky spodního prádla Victoria's Secret. Na instagramu to potvrdila nejen ona, ale i americká značka. Připojila se tak ke třem novým andílkům Alexině Graham, Barbaře Palvin a Leomie Anderson. 

Celý článek

Ponožky od babičky hřejí na nohou i na srdcích

Ponožky od babičky – to je název projektu, za kterým stojí organizace Elpida. BroňaHilliová v Elpidě vede kulturní projekty a značku jako takovu založila a Andrea Eržiaková, která je rukama a srdcem celého projektu, nám dnes pověděly více...

Celý článek

Jennifer Lopez obdrží nejprestižnější módní cenu za své ikonické outfity

Americký módní panel odmění Jennifer Lopez oceněním za její osobitý přínos módě a veřejnosti. Přes 450 návrhářů a dalších módních expertů v panelu se shodlo, že Jennifer si zaslouží obdržet významnou cenu v roce 2019.

Celý článek

Francouzské módní giganty přispěly na opravu Notre Dame 300 miliónů euro

Největší módní společnosti ve Francii Kering a LVMH Group přispívají částkou 300 miliónů euro na opravu Notre Dame. Devastující požár způsobil škody v pondělním incidentu, které se budou opravovat až 15 let.

Celý článek

Nesmí se to nikdy vzdát, říká úspěšná vizážistka Michelle Flores Mua

Pokud někdo rozumí líčení, tak je to sympatická Michelle Flores Mua. Patří k vycházejícím talentům mezi českými vizážisty. Její příběh je inspirativní stejně jako ona sama. 

Celý článek

Slavní muži, kteří zrají jako víno

Nejznámější muži světa se časem mění v ještě více atraktivní hvězdy a mají nezapomenutelné tváře i dnes! Na kterých se zub času podepsal pozitivně, si přečtěte v tomto článku. 

Celý článek

Devítiletá cílevědomá Dear Giana dobývá svět módy a designu

Mladá umělkyně a ctižádostivá návrhářka Dear Giana je nyní k vidění v nové kampani značek Nordstrom x Nike. Není však žádným nováčkem na poli módy, a rozhodně byste se o ní měli i vy dozvědět více.

Celý článek
Čarbičková bijoux

Čarbičková Bijoux: Čelenky, které dotvoří vaši osobnost

Peří, mušle, horolezecká lanka nebo elektrikářský pásek. Z toho a mnohem více vytváří Anna Čurlejová spolu s přítelem Vladimírem originální doplňky.

Celý článek