dnes je 23.09.2019 a svátek má Berta

Vítězové British Fashion Awards 2014

Přidat na Seznam.cz
Kdo jiný by se měl lépe oblékat než samotné módní ikony. Jestli svým outfitem tento status potvrdily, nebo se naopak vystajlovaly jako by vítězství rozhodně nečekaly, můžete posoudit s námi.

Nositelka titulu Brand Designer Victoria Beckham zvolila pro tuto příležitost černo-bílou klasiku ve velmi decentním provedení. Jednoduchý outfit zdobený jen velkým kovovým řetězem z její vlastní kolekce jí padl opravdu dokonale.

Modelka roku Cara Delevingne opět potvrdila, že pokud se obléknete do Burberry a obujete do Christiana Laboutaina, je téměř nemožné, abyste šlápla vedle.

 

Nicolas Ghesquière přišel na předávání v doprovodu topmodelky etiopského původu Liyi Kebede, která měla na sobě sexy červené šaty, samozřejmě od značky Louis Vuitton.

Nejstylovější Britce Emě Watson to velmi slušelo v smetanovém overalu a královsky modrém saku v pánském stylu od Mishy Nonoo.

 

Ocenění za celoživotní přínos módě si šéfredaktorka US Vogue Anna Wintour odnesla v krásných šatech od Johna Galliana pro Maison Martin Margiela.

Zdroj obrázků: vogue.co.uk

Přidat na Seznam.cz
BRITISH FASHION AWARDS 2014 ANNA WINTOUR CARA DELEVINGNE EMA WATSON NICOLAS GHESQUIÉRE VICTORIA BECKHAM

Související články

Victoria Beckham

Kolekce Victorie Beckham hýřila zářivými barvami za doprovodu tančících volánů

Victoria Beckham předvedla na londýnském fashion weeku svěží jarní kolekci inspirovanou sedmdesátými lety určenou pro vyrovnané, reálné a svobodné ženy.

Celý článek

The White Shirt Project ke vzpomínce na Karla Lagerfelda

Kolegové, přátelé, rodina a příznivci, letos zesnulého módního návrháře a kreativního ředitele Chanel Karla Lagerfelda, se rozhodli na jeho počest vytvořit unikátní MeziThe White Shirt Project. Mezi hlavními iniciátory projektu je spoustu hvězdných jmen.

Celý článek

Cara Delevingne představuje Dior make-up v rošťáckém vzhledu

Modelka mnoha tváří a stylů, tak by se dala nazvat jedna z nejžádanějších ve svém oboru. Cara aktuálně představuje kosmetické vychytávky v konceptu s názvem „Be Dior“ pro korejskou mutaci časopisu Vogue.

Celý článek

Nadčasové kabelky ze spolupráce Balmain a topmodelky Cary Delevingne jsou trendem i novodobou klasikou!

Anglická topmodelka vytvořila spolu s francouzským domem Balmain kabelky vhodné pro moderní ženu. Tři verze kabelek jsou pro rozmanité příležitosti, ale všechny v sobě nesou typické znaky módního domu Balmain, ale i osobnost Cary Delevingne. 

Celý článek

Šest modelek, které i přes svou nízkou výšku uspěly

Pro modelky je výška stále velmi podstatná. U žen se pohybuje většinou v rozmezí 175 - 180 centimetrů, pokud má některá méně, musí být velmi zajímavá. Některým modelkám se i přes nízkou výšku podařilo uspět a my vám je nyní představíme. 

Celý článek

Nová capsule kolekce od Victoria Beckham je plná šatů inspirovaných minulostí

Návrhářka vybrala do nové kolekce 11 šatů, které celý život nosila a milovala. Historické modely přizpůsobila svým zákaznicím dneška. Capsule kolekce je plná elegantních, ale i svůdných střihů vhodných na celý rok.

Celý článek

Těsně před porodem, ale přesto v modelech přímo z přehlídek! Meghan Markle je šik.

Za několik týdnů má porodit, ale to vévodkyni Meghan nebrzdí v tom, aby si oblékla ty nejkrásnější modely přímo z přehlídkových mol. Tentokrát zvolila kousky od Erdem a Victoria Beckham. 

Celý článek

V eklektické kolekci Louis Vuitton se mísila moderní pařížská architektura

Diváci, kteří byli pozváni na přehlídku módního domu Louis Vuitton, zažili zvláštní podívanou. Pod Louvrem se jim naskytla příležitost vidět repliku slavného Centre Pompidou, ale také to, jak kreativní ředitel Ghesquière vnímá módu.

Celý článek