dnes je 14.06.2021 a svátek má Roland

Vlasové trendy z přehlídkových mol

Přidat na Seznam.cz
3 hlavní vlasové trendy, které jsme zahlédli na módních molech i mezi návštěvníky, shrnuje aktuální článek.

1. Odrosty jako trend

Sice ne přímo přehlídkový trend, ale zato se ukázal ve front row. Během Fashion Weeků se několik slavných a půvabných žen dostavilo s blond krátkým účesem, u něhož daly důraz na tmavé odrosty u kořínků. Že by novinka, která teď silně poletí? Možná. Dalo by se totiž říci, že se jedná i o jistou formu trendu zesvětlování vlasů, jen namísto od poloviny tváří už pár centimetrů od pokožky hlavy. Proč ne.

Proč se stane novým trendem? Účes je snadno nositelný a neobtížný na styling. Perfektní na léto.

2. Mini drdůlky

Dva malé drdoly; na každé straně hlavy jeden. Rozcuchané, připomínající rychloúčes těsně před odchodem z domu. Takový styling předvedla značka Anna Sui a modelkám včetně Kendall Jenner, Gigi a Belly Hadid se účes tak zalíbil, že si ho nechaly i po skončení přehlídky.

Proč se stanou novým trendem? Dívčí, pohodlné, a přestože do kanceláře se úplně nehodí, víkendový look zvládnou s přehledem.

3. Mašle s nápisy

Nejelegantnější trend, který jsme během přehlídek zachytili. Bílé mašle s nápisem Dior a Chanel, z čehož už jasně vyplývá, jací návrháři ho přinesli na světlo světa. Luxusní mašle, kterými v daných obchodech balí koupené zboží, představují velmi jednoduchý krok, který obyčejný culík nebo drdol pozvedne na vyšší úroveň.

Proč se stanou novým trendem? Minimalistické, elegantní a dodávají pocit, že se v módě vyznáte. Ideální, ne?

byrdie.co.uk

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY MÓDNÍ PŘEHLÍDKY VLASOVÉ TRENDY JARO 2017 DÁMSKÉ ÚČESY DRDOL CULÍK ODROSTY

Související články

ROZHOVOR: Honza Kořínek o covidu, kadeřnickém byznysu i trendech

Pro kadeřníky (a nejen pro ně) nastal 3. května den, na který čekali doslova jako na spásu. Konečně mohli otevřít své salony a věnovat se tak práci, kterou milují. Mezi nimi byl i vyhlášený vlasový guru Honza Kořínek.

Celý článek

MICHAL ZAPOMĚL: Styl je odvaha být sám sebou

Pokud si myslíte, že když jdete dělat rozhovor s jedním z nejlepších kadeřníků této země, bude řeč hlavně o barvách a trendech, jste na omylu. Postupem času totiž zjistíte, že Michal Zapoměl je jiný. Jeho čistota a inspirativnost vás vtáhne a vy máte pocit, že každou jeho větu si musíte zapamatovat. 

Celý článek

Trendy krátké sestřihy na rok 2021 inspirované vaší oblíbenou celebritou

Taky se už těšíte na návštěvu svého kadeřníka? Abychom vám to nekonečné čekání zkrátili, připravili jsme tipy na trendy krátké sestřihy na jaro 2021. A inspiraci bereme od těch nejpovolanějších - celebrit.

Celý článek

Orámujte svoji krásu ofinou, je pořád v kurzu!

Ano, je to tu zase! Ofina je opět v kurzu. Ženy ofinu buď milují nebo nesnáší. Je pravdou, že ofina dokáže pěkně potrápit, ale může každé ženě vytvořit krásný vzhled. I když jsou kadeřnictví teď zavřená, tak to zvládnete i vy doma.

Celý článek

Zavřená kadeřnictví aneb první pomoc pro vaše vlasy

Zavřená kadeřnictví většinu žen trápí už několik měsíců. Máte nehezké odrosty, roztřepené konečky nebo zplihlé vlasy? Víme, jak tento problém vyřešit nebo alespoň částečně zamaskovat. Vše se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Nejlepší účesy z letošních Zlatých glóbů aneb v jednoduchosti je krása

Zlaté glóby se letos kvůli pandemii uskutečnily za zcela jiných podmínek, než jsme zvyklí. Největší herecké hvězdy se neprošly po červeném koberci, ale přenos sledovaly z domova a byly do něj zapojeny pouze virtuálně.

Celý článek

Trendy účesy, se kterými letos zazáříte

Blíží se jaro, a to je vždy skvělým časem na změnu účesu. Pomůžeme vám s vaším rozhodováním, abyste měly jasno, až se otevřou kadeřnictví. Našli jsme ty, které budou v letošním roce nejvíc trendy! Se správnými pomocníky je navíc snadno upravíte i doma.

Celý článek

Nákupní tip pro dámy i pány: dopřejte si nadstandardní péči

Perfektní péče o vlasy i vousy je tím, co nám často připadá jako základní standard. Ne s každým výrobkem však můžeme dosáhnout skvělých výsledků. S řadou Rowenta Ultimate Experience dosáhnete maxima!

Celý článek