dnes je 19.06.2021 a svátek má Leoš

Vlasy jako Orlando?

Přidat na Seznam.cz
Jistě se nenajde nikdo, kdo by neměl alespoň v povědomí jméno Orlando Bloom. Jde o populárního anglického talentovaného herce, ale také o idol mnoha dívčích a ženských srdcí.

Fenomenální postavy jako je Legolas z Pána prstenů či Will Turner v Pirátech z Karibiku, právě za těmi stojí okouzlující Orlando Bloom, a nutno podotknout, že v nich skutečně zářil. O nic méně triumfální byly jeho výkony ve filmech Černý Jestřáb sestřelen, Trója či Království nebeské, a tak není divu, že je v současné době považován za jednoho z nejtalentovanějších herců a zástupy fanynek se jen prodlužují. Jakožto správná celebrita ale musí Orlando samozřejmě dbát o svůj zevnějšek, chodit stylově oblékán a obut a samozřejmě mít vždy perfektní vlasy.

Pokud jde o vlasy a účesy, Orlando se za svůj život poměrně úspěšně vyhýbal trendu zkracování, a s „ ježkem“ na hlavě ho v běžném denním životě určitě neuvidíte, naopak poctivě pečuje o své dlouhé, či chcete-li polodlouhé kadeře. Vlasy má od přírody vlnité, a nijak se to nesnaží měnit, nechává si je obvykle dorůst po uši a je to. A ani pokud jde o barvu, nesnažil se o násilné zásahy (pokud nešlo o klíčový efekt ve filmu), peroxid mu holt asi nesedí, ale to je jedině dobře, přirozená krása se cení stokrát více než ta vyumělkovaná.

Orlando navíc moc dobře ví, co mu sluší a kombinace zdánlivě ledabyle upravených vlasů a poutavě vyholené bradky je prostě k sežrání. Kromě krásných vlasů nadělila příroda Orlandovi také krásnou tvářičku, a tak se není čemu divit, že mají mnohé slečny své pokoje proměněny na „Orlandovy svatyně“ plné plakátů a obrázků.

Tenhle mladík je jednoduše „kus“, a každý film ve kterém se objeví, stojí aspoň za nakouknutí, když nic, tak se aspoň na chvíli podíváte na pěkného chlapa, no ne?

 

Zdroj fotografií: Medias.ados.fr, Orlando-bloom.com.ar, Xtraordinarypeople.com

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY VLASY KRÁSA CELEBRITA BRADKY ORLANDO BLOOM

Související články

5 tipů na letní pedikúru

Lehký krok a krásná chodidla, tak i o tom je pedikúra. Jak připravit naše nohy na letní obuv, abychom se cítily sebevědomě? Jak pravidelně pečovat o chodidla a jaké barvy jsou letos trendy?

Celý článek

Novou globální ambasadorkou L’Oréal Paris je herečka Kate Winslet

Držitelka Oscara chce inspirovat ostatní ženy, aby se i v podobném věku cítily dobře. Prostřednictvím spolupráce s L’Oréal Paris k tomu má perfektně našlápnuto.

Celý článek

Dior do své kampaně vybral transgender celebritu Jin Xing

Jin Xing je bývalým plukovníkem v armádě, aktuálně úspěšnou tanečnicí a významnou transgender osobností v Číně. Od čtvrtka je také součástí kampaně módního domu Dior.

Celý článek

MINISERIÁL OBLIČEJOVÉ JÓGY: Pravidelnost přináší velké výsledky

Do třetice všeho dobrého, to platí i o našem miniseriálu, který se věnuje cvikům i celkové filozofii obličejové jógy. Pojďte si s námi dnes přečíst, co vám face yoga přinese, kolik lekcí potřebujete, abyste si ji osvojili a mnoho dalšího.

Celý článek

PŘIROZENĚ KRÁSNÁ BEZ CHEMIE

Lidí, kteří se zajímají nejen o kvalitu jídla, ale zároveň kladou důraz na složení přípravků určených k péči o tělo, je stále více. Více lidí začíná číst etikety a zajímá se o potenciálně škodlivé látky, které se vyskytují v krémech, šamponech, mýdlech či v zubních pastách.

Celý článek

Připravte svou pleť na léto, začít můžete s těmito kosmetickými tipy

Léto je za rohem a všechno nasvědčuje tomu, že si ho budeme moct užít plnými doušky. Připravte svou pleť na pořádnou dávku vitamínů, hydratace a ochrany, bez které se v létě rozhodně neobejde.

Celý článek

ROZHOVOR: Honza Kořínek o covidu, kadeřnickém byznysu i trendech

Pro kadeřníky (a nejen pro ně) nastal 3. května den, na který čekali doslova jako na spásu. Konečně mohli otevřít své salony a věnovat se tak práci, kterou milují. Mezi nimi byl i vyhlášený vlasový guru Honza Kořínek.

Celý článek

Videohovor na poslední chvíli? Máme pro vás SOS líčení, na které stačí 5 minut a 5 produktů

Poslední měsíce způsobují, že své pleti dáváme více volnosti. Jsou však chvíle, kdy potřebujeme vypadat perfektně, s čímž nám pomůže krátký beauty tutoriál od vizážistky Dermacol Silvie Sieger spolu se známou influencerkou Nikol Trojanovou.

Celý článek