dnes je 18.01.2021 a svátek má Vladislav

Vlasy jako Orlando?

Přidat na Seznam.cz
Jistě se nenajde nikdo, kdo by neměl alespoň v povědomí jméno Orlando Bloom. Jde o populárního anglického talentovaného herce, ale také o idol mnoha dívčích a ženských srdcí.

Fenomenální postavy jako je Legolas z Pána prstenů či Will Turner v Pirátech z Karibiku, právě za těmi stojí okouzlující Orlando Bloom, a nutno podotknout, že v nich skutečně zářil. O nic méně triumfální byly jeho výkony ve filmech Černý Jestřáb sestřelen, Trója či Království nebeské, a tak není divu, že je v současné době považován za jednoho z nejtalentovanějších herců a zástupy fanynek se jen prodlužují. Jakožto správná celebrita ale musí Orlando samozřejmě dbát o svůj zevnějšek, chodit stylově oblékán a obut a samozřejmě mít vždy perfektní vlasy.

Pokud jde o vlasy a účesy, Orlando se za svůj život poměrně úspěšně vyhýbal trendu zkracování, a s „ ježkem“ na hlavě ho v běžném denním životě určitě neuvidíte, naopak poctivě pečuje o své dlouhé, či chcete-li polodlouhé kadeře. Vlasy má od přírody vlnité, a nijak se to nesnaží měnit, nechává si je obvykle dorůst po uši a je to. A ani pokud jde o barvu, nesnažil se o násilné zásahy (pokud nešlo o klíčový efekt ve filmu), peroxid mu holt asi nesedí, ale to je jedině dobře, přirozená krása se cení stokrát více než ta vyumělkovaná.

Orlando navíc moc dobře ví, co mu sluší a kombinace zdánlivě ledabyle upravených vlasů a poutavě vyholené bradky je prostě k sežrání. Kromě krásných vlasů nadělila příroda Orlandovi také krásnou tvářičku, a tak se není čemu divit, že mají mnohé slečny své pokoje proměněny na „Orlandovy svatyně“ plné plakátů a obrázků.

Tenhle mladík je jednoduše „kus“, a každý film ve kterém se objeví, stojí aspoň za nakouknutí, když nic, tak se aspoň na chvíli podíváte na pěkného chlapa, no ne?

 

Zdroj fotografií: Medias.ados.fr, Orlando-bloom.com.ar, Xtraordinarypeople.com

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY VLASY KRÁSA CELEBRITA BRADKY ORLANDO BLOOM

Související články

Symbol ambiciózní ženy a jemné rebelky s romantickou duší najdete v novém parfému návrhářky Jitky Klett

Elegantní vůně vhodná pro dámy i pány omámí nejenom vaše smysly. Designový flakón, vůně oslavující ambiciózní ženu a podpis návrhářky Jitky Klett jsou spojením, které nás nenechává klidným.

Celý článek

3 skvělé způsoby, jak si navlnit a zároveň nezničit vlasy

Která žena by nechtěla krásné přirozené lokny přímo po probuzení? Pokud vás příroda neobdarovala dokonale kudrnatou kšticí, tak nezoufejte. Nádherné vlnky si můžete udělat i bez použití kulmy.

Celý článek

Natalie Portman v kampani na novou ikonickou rtěnku Dior

Natalie Portman se poprvé objevila v kampani řady rtěnek Rouge Dior v roce 2013. Nyní se vrací, aby představila aktuální novinky oblíbeného módního domu a jeho nejnovější beauty linie.

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Kočičí oči Barbry Streisandové

Okamžiky, na které nikdy nezapomeneme. Styl a vzhled, který se snažíme napodobit. Tento výčet by byl nekonečný, a přesto někde začneme a postupně vás provedeme stylem hvězdných osobností, který si budeme vždy pamatovat. Pro dnešní článek jsme vybrali dokonalost líčení očí zpěvačky a herečky Barbry Streisandové.

Celý článek

Face roller a guasha pro krásnou pleť

Kdy jindy se rozmazlovat než právě přes vánoční svátky? Ženy určitě tyto produkty již koutkem oka zahlédly na sociálních sítích, ale v čem tkví jejich tajemství a jak fungují? Opravdu jde o malý zázrak pro vaši pleť?

Celý článek

Dopřejte své pleti to nejlepší z přírody s novou řadou ORGANIC WEAR dekorativní kosmetiky PHYSICIANS FORMULA®

Zima je obdobím, které je pro naši pleť velmi náročné. Ranní mrazíky a přebíhání do vyhřátých kanceláří dávají pokožce zabrat. Proto je vhodné sama sobě dopřát péči z naprosto čisté přírody. Hýčkejte svou pleť a ona vám to ráda vrátí.

Celý článek

Trendy společenské účesy pro rok 2021

Přestože je současná doba velmi nejistá a nikdo neví, jak bohatý bude kulturní program v příštím roce, my věříme, že tipy na trendy společenské účesy se hodí vždy! V kurzu bude opět uhlazený minimalismus i romantický boho styl. V hlavní roli jsou čelenky, sponky a pozor – taky sušené květy a obilniny!

Celý článek

Jak na podzimní líčení? Široká paleta barev, přirozené obočí a karamelová rtěnka jako třešnička na dortu

Dnešní doba dovoluje podstatně více, než tomu bylo zvykem. Podzimní líčení už se dávno netočí jenom kolem barev spadaného listí. Radovat se budou čisté romantické duše stejně jako ženy s vyzývajícím stylem.

Celý článek