dnes je 01.07.2022 a svátek má Jaroslava

Vlny jako od moře během chvilky

Přidat na Seznam.cz
Letošním letním trendem ve vlasovém stylingu bude podle uznávaného kadeřníka Francka Provosta beach style. Objevte i vy kouzlo sexy vln jako od moře.

Také milujete ten pocit sexy vln, s kterými si při procházce po pláži pohrává teplý vánek. Přijdete si jako mořská panna, jejíž vlasy jsou silné, pevné a v pramínkách se neposedně vlní kolem tváře.

Přesně tento uvolněný styl bude podle francouzského kadeřníka a stylisty Francka Provosta trendem tohoto léta.

Dnes však už nemusíte strávit celý den na pláži, abyste tohoto beach stylu dosáhla. Samotný Franck Provost a mnozí další vytvořili jednoduchý způsob jak kouzelných vln dosáhnout – „mořské“ spreje.

Mořské spreje dodají vašim vlasům objem, strukturu a sílu a vy budete vypadat jako byste se právě vrátila z pláže. A to vše dokážou během pár vteřin. Stačí je lehce nastříkat do mokrých nebo suchých vlasů, prsty jemně promačkat a nechat uschnout či vyfénovat.

Nejen Ocean Brush sprej značky Franc Provost s mořskou solí poskytne vašim vlasům kromě plážového vzhledu také dostatečnou výživu a minerály.

 

Pro větší efekt doporučuje Franck Provost barvit vlasy ve stylu ombre nebo podpořit vlny tím, že je před uschnutím stočíme do šneka a na pár minut zafixujeme.

Beach style si můžete vytvořit i bez drahých přípravků. Stačí smíchat jeden hrnek vody a 5 lžiček soli, nalít do lahvičky s rozprašovačem a efekt bude velmi podobný. Ne ovšem tak šetrný.

Staňte se sexy nymfou i vy s novým beach stylem!

Zdroj: pinterest.com, franckprovost.com

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY BEACH STYLE VLNY JAKO OD MOŘE FRANCK PROVOST OMBRE MOŘSKÝ SPREJ LETNÍ TREND TREND 2014 TIPY DLOUHÉ VLASY SEXY ÚČESY

Související články

Barvíte si vlasy doma, ale není to jako ze salonu?

Trend barvení vlasů doma bez profesionální péče stoupá, k čemuž pandemie jen přispěla. Nedostatečná kvalita a především nešetrnost barev z drogerie vedla kadeřníka Libora Smrže k představení nové kolekce profesionálních barev na vlasy pro barvení v pohodlí domova.

Celý článek

Hit letošní sezóny? Široké kalhoty a saka

Široké kalhoty se staly must have kouskem každého ženského šatníku a je to zcela pochopitelné. Na světě by se totiž nenašla žena, které by tento módní kousek neslušel, a to i v případě, že se nepyšníte útlou postavou Kate Middleton nebo vosím pasem Angeliny Jolie.

Celý článek

Petra Měchurová se svým týmem představuje pánskou kolekci s názvem MATURE

I pánové mají své vlasové kolekce, důkazem toho je MATURE kolekce salónu Petry Měchurové, na kterém se podílel celý její tým. Co je aktuálně pro pány ve střizích a účesech trendy?

Celý článek

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Celý článek

Kadeřnická ikona Petra Měchurová o Royal Albert Hall, australském Vogue i svých dalších snech

Je první ženou na světě, která vyhrála jedno z nejprestižnějších kadeřnických ocenění, spolupracovala mimo jiné i s australským Vogue a v Royal Albert Hall vytvářela účesy, aby pomohla dětem s leukémií.

Celý článek

Petra Měchurová slaví 20 let od založení svého salonu novou kolekcí TO BE

Svůj salon otevřela v roce 2001. Nadšení pro kadeřnické řemeslo ji neopouští ani po dvaceti letech. Téma mezilidských vztahů odráží její nová kolekce s názvem TO BE.

Celý článek

Největší událost kadeřnického světa je tady v čele s Petrou Měchurovou

Jako každý rok i letos se koná největší světová kadeřnická událost – The Alternative Hair Show. Již 38 let slouží tento pozoruhodný projekt jako inspirující platforma pro výměnu kreativních vizí v oblasti kadeřnického umění a sdružuje vlasové vizionáře z různých koutů světa.

Celý článek

Vlasy na sklonku léta i začátkem podzimu potřebují extra hýčkání

Vrátily jste se z fantastické dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim také dopřát dovolenou…

Celý článek