dnes je 08.03.2021 a svátek má Gabriela

Voňavý Halloween a Vánoce s kosmetikou Lush

Přidat na Seznam.cz
Čerstvá ručně vyráběná kosmetika Lush uvedla svou halloweenskou a vánoční kolekci. Do obchodu se vrátily ikonické produkty a přibylo hned několik novinek. 

Úplně poprvé je celá vánoční i halloweenská řada značky Lush zcela samo-konzervační. Nové inovace konečně dovolily vyrovnat množství vody či nahradit syntetické konzervanty přírodními alternativami. V nabídce nechybí obvyklé „nahaté“ tuhé produkty, které nepotřebují ani obaly, ani přidané konzervanty, a jsou v tomto období sváteční dárkové mánie obzvláště důležité. Všechny suroviny a esenciální oleje jsou získávány etickou cestou; naše obaly jsou recyklované a recyklovatelné; papíry a stužky získáváme od komunitních projektů po celém světě; nic není testováno na zvířatech; veškeré produkty jsou vegetariánské a máme rozsáhlou nabídku produktů vhodných pro vegany.


Věrné zákazníky Lush potěší návrat vánočních stálic, kterými jsou třeba populární Butterbear, nebo znovupoužitelné koupelové pěny na tyčince, kterými stačí zamávat pod proudem horké vody, a nejen že se rozplynou starosti, ale navíc vykouzlíte mnoho měkké a voňavé pěny. Neměli bychom ovšem zapomínat, že Lush není jen o koupeli, ale že umí i spoustu jiných produktů. Skvělá jsou třeba masážítka - v podstatě tuhé masážní oleje v základu z kakaového a bambuckého másla. Děti (a nejenom ty) pobaví ve vaně modelína nebo sprchové želé. 
LUSH

TIP: LUSH má i svou mobilní aplikaci. Stáhnout si ji můžete zdarma na Google Play pod názvem Lush Connect. 

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY LUSH KOUPELOVÉ BOMBDY VÁNOCE 2016 RUČNĚ VYRÁBĚNÁ KOSMETIKA.

Související články

Nákupní tip: příroda, bylinky i hojivé účinky v podobě přírodní kosmetiky

Jak už jsme avizovali na začátku února, sebeláska i láskám k druhým provází měsíc únor od začátku do konce. Nadělte si trošku radosti díky přírodní kosmetice.

Celý článek

Nákupní tip pro dámy i pány: dopřejte si nadstandardní péči

Perfektní péče o vlasy i vousy je tím, co nám často připadá jako základní standard. Ne s každým výrobkem však můžeme dosáhnout skvělých výsledků. S řadou Rowenta Ultimate Experience dosáhnete maxima!

Celý článek

10 účesů, které zvládnete i doma

Možná už vás nebaví každé ráno zamotat vlasy do drdolu nebo jen vyčesat culík. Dali jsme dohromady deset jednoduchých účesů, které zvládnete během chvíle i doma.

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek

Jak upravit ofinu doma

S ofinou to není lehké, ale co si budeme povídat, ten efekt stojí zato. Jednoduchá úprava ofiny ve vaší koupelně s výsledkem jako z kadeřnictví. Pojďte to zkusit s námi. 

Celý článek

5 trendy účesů, které ovládly Instagram

Řekněme si narovinu, že život v karanténě není úplná výhra. Ale na všem se dají najít pozitiva! Máme více času samy na sebe, a to můžeme skvěle využít v náš prospěch. Sociální sítě a zejména pak Instagram se začaly plnit novými trendy účesy, kterými se může inspirovat každá z nás. Díky nim po lockdownu zazáříte! 

Celý článek

Symbol ambiciózní ženy a jemné rebelky s romantickou duší najdete v novém parfému návrhářky Jitky Klett

Elegantní vůně vhodná pro dámy i pány omámí nejenom vaše smysly. Designový flakón, vůně oslavující ambiciózní ženu a podpis návrhářky Jitky Klett jsou spojením, které nás nenechává klidným.

Celý článek

3 skvělé způsoby, jak si navlnit a zároveň nezničit vlasy

Která žena by nechtěla krásné přirozené lokny přímo po probuzení? Pokud vás příroda neobdarovala dokonale kudrnatou kšticí, tak nezoufejte. Nádherné vlnky si můžete udělat i bez použití kulmy.

Celý článek