dnes je 20.04.2019 a svátek má Marcela

Vyhlášení vítězů z řad mužů milujících luxusní pánské holičství přineslo výhru v podobě Harley Davidson

Přidat na Seznam.cz
Ve čtvrtek jsme se zúčastnili Slavnostního vyhlášení vítězů cen Gentlemen's Barber Clubu, přehlídky šperků i vystoupení zpěváka Jana Kopečného. Být v tomto klubu se pánům rozhodně vyplatí.

Slavnostní večer provázela nejenom přehlídka luxusních pánských a dámských šperků značky Nialaya, které uznávají osobnosti jako Madonna, Cristiano Ronaldo, Orlando Bloom, Tomáš Berdych či Jennifer Aniston. Tyto šperky je možné v Gentlemen's Barber Clubu zakoupit. „Spojení originální a nadčasové značky pánských a dámských šperků Nialaya a tohoto skvělého místa, kde se ve velkém stylu postarají o každého muže, který má zájem vypadat skvěle, bylo jasnou volbou,“ říká Petra Růžičková, zástupkyně značky Nialaya pro Čechy a Slovensko. Šperky předváděli modelka Veronika Chmelířová, Matyáš Hložek – Muž roku 2017 a Michal Gajdošek – Muž roku 2011 a Mr. Supernational 2017).

Hlavní událostí celého večera bylo vyhlášení hodnotných cen pro členy Gentlemens Barber Clubu. Hodnotné ceny jako Harley Davidson motorka v hodnotě 400 tisíc korun, dovolená v hodnotě 100 tisíc korun či luxusní šperky již zmíněné značky Nialaya v hodnotě 10 tisíc korun.

Večer provázelo vystoupení zpěváka Jana Kopečného z kapely Botox, kterého na kytaru doprovázel Petr Ryšavý, jeho hudebního kolega. Toužíte-li také zažít večer v duchu luxusu a vytříbeného vkusu společně s možností vyhrát jedinečné ceny, staňte se členy Gentlemen's Barber Clubu.

 

Foto: Dan Guttner

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY ZE SPOLEČNOSTI BARBERSHOP PÁNSKÉ HOLIČSTVÍ PÉČE O VOUSY HARLEY DAVIDSON C&A CZ

Související články

Jennifer Lopez obdrží nejprestižnější módní cenu za své ikonické outfity

Americký módní panel odmění Jennifer Lopez oceněním za její osobitý přínos módě a veřejnosti. Přes 450 návrhářů a dalších módních expertů v panelu se shodlo, že Jennifer si zaslouží obdržet významnou cenu v roce 2019.

Celý článek

Francouzské módní giganty přispěly na opravu Notre Dame 300 miliónů euro

Největší módní společnosti ve Francii Kering a LVMH Group přispívají částkou 300 miliónů euro na opravu Notre Dame. Devastující požár způsobil škody v pondělním incidentu, které se budou opravovat až 15 let.

Celý článek

Nesmí se to nikdy vzdát, říká úspěšná vizážistka Michelle Flores Mua

Pokud někdo rozumí líčení, tak je to sympatická Michelle Flores Mua. Patří k vycházejícím talentům mezi českými vizážisty. Její příběh je inspirativní stejně jako ona sama. 

Celý článek

Slavní muži, kteří zrají jako víno

Nejznámější muži světa se časem mění v ještě více atraktivní hvězdy a mají nezapomenutelné tváře i dnes! Na kterých se zub času podepsal pozitivně, si přečtěte v tomto článku. 

Celý článek

Devítiletá cílevědomá Dear Giana dobývá svět módy a designu

Mladá umělkyně a ctižádostivá návrhářka Dear Giana je nyní k vidění v nové kampani značek Nordstrom x Nike. Není však žádným nováčkem na poli módy, a rozhodně byste se o ní měli i vy dozvědět více.

Celý článek

Rozhovor s úspěšným kadeřníkem Michalem Zapomělem

Jeden z nejlepších českých kadeřníků odpovídá na otázky o své kariéře, přístupu ke klientům a v neposlední řadě radí našim čtenářům, jak k vlasům přistupovat a starat se o ně.

Celý článek
Čarbičková bijoux

Čarbičková Bijoux: Čelenky, které dotvoří vaši osobnost

Peří, mušle, horolezecká lanka nebo elektrikářský pásek. Z toho a mnohem více vytváří Anna Čurlejová spolu s přítelem Vladimírem originální doplňky.

Celý článek

Gigi Hadid na obálce květnového vydání československé Vogue

Modelka Gigi Hadid se objevila na titulní straně československé mutace magazínu Vogue. Fotografie pořídila topmodelka Helena Christensen a hlavní lokací se stala rodinná farma Gigi Hadid, která se nachází nedaleko New Yorku. 

Celý článek