dnes je 21.02.2019 a svátek má Lenka

Vyhlášení vítězů z řad mužů milujících luxusní pánské holičství přineslo výhru v podobě Harley Davidson

Ve čtvrtek jsme se zúčastnili Slavnostního vyhlášení vítězů cen Gentlemen's Barber Clubu, přehlídky šperků i vystoupení zpěváka Jana Kopečného. Být v tomto klubu se pánům rozhodně vyplatí.

Slavnostní večer provázela nejenom přehlídka luxusních pánských a dámských šperků značky Nialaya, které uznávají osobnosti jako Madonna, Cristiano Ronaldo, Orlando Bloom, Tomáš Berdych či Jennifer Aniston. Tyto šperky je možné v Gentlemen's Barber Clubu zakoupit. „Spojení originální a nadčasové značky pánských a dámských šperků Nialaya a tohoto skvělého místa, kde se ve velkém stylu postarají o každého muže, který má zájem vypadat skvěle, bylo jasnou volbou,“ říká Petra Růžičková, zástupkyně značky Nialaya pro Čechy a Slovensko. Šperky předváděli modelka Veronika Chmelířová, Matyáš Hložek – Muž roku 2017 a Michal Gajdošek – Muž roku 2011 a Mr. Supernational 2017).

Hlavní událostí celého večera bylo vyhlášení hodnotných cen pro členy Gentlemens Barber Clubu. Hodnotné ceny jako Harley Davidson motorka v hodnotě 400 tisíc korun, dovolená v hodnotě 100 tisíc korun či luxusní šperky již zmíněné značky Nialaya v hodnotě 10 tisíc korun.

Večer provázelo vystoupení zpěváka Jana Kopečného z kapely Botox, kterého na kytaru doprovázel Petr Ryšavý, jeho hudebního kolega. Toužíte-li také zažít večer v duchu luxusu a vytříbeného vkusu společně s možností vyhrát jedinečné ceny, staňte se členy Gentlemen's Barber Clubu.

 

Foto: Dan Guttner

VLASY A ÚČESY ZE SPOLEČNOSTI BARBERSHOP PÁNSKÉ HOLIČSTVÍ PÉČE O VOUSY HARLEY DAVIDSON C&A CZ

Související články

Lenka Zahradnická: Dělám maximum proto, abych byla tou nejlepší mámou

Tato žena se s úsměvem na tváři nejspíš již narodila. Cítí velkou náklonnost k přírodě, stejně jako ke zvířatům. Má svého čtyřnohého parťáka, toho nejlepšího muže na světě a k dokonalosti jim nechybí ani nádherná dcera. Jak se daří herečce Lence Zahradnické?

Celý článek

Navždy odešla legenda v rukavičkách a tmavých brýlích, Karl Lagerfeld

Dnes, tedy 19. února, se Paříž a celý módní svět halí do černého hávu. V nemocnici na pařížském předměstí dnes naposledy vydechla legenda nejen oděvního průmyslu, nezapomenutelný a nenahraditelný Karl Lagerfeld. Zemřel ve věku 85 let.

 

Celý článek

Jak se obléká trojnásobná maminka a herečka Michaela Maurerová?

Zastihnout trojnásobnou maminku, herečku a moderátorku, Míšu Maurerovou je téměř nadlidský úkon. Když se to však podaří, dozvíte se o její vášni k teniskám, o tom, jaké projekty jí opravdu baví i to, jak se udržuje v kondici.

Celý článek

Herečku Kristýnu Janáčkovou jsme zastihli na focení nové kolekce Ivety Paulerové

Být v souladu s přírodou, vnímat sebe i své okolí, ctít ženskou krásu a být spokojená sama se sebou, to jsou hlavní motta sympatické herečky Kristýny Janáčkové.

Celý článek

Červený koberec cen Grammy ovládla extravagance

LA bylo po roce opět svědkem přehlídky neskutečně exkluzivních šatů při předávání cen Grammy. Celebrity se tentokrát odvázaly a každý chtěl být za hvězdu.

Celý článek

Převratná kampaň Louis Vuitton mění pohled na módu

Kreativní ředitel Virgil Abloh představil svou první kampaň pro pánskou kolekci ve své funkci. Dojemná, promyšlená a převratná kampaň hýbe světem.

Celý článek

Český ples v Praze navštívil světově uznávaný dánský designér

Jannik Olander, známý designér a šperkař přijel do Prahy, aby byl součástí charitativní dražby zlatého šperku osázeného 300 diamanty.

Celý článek

Chiara Ferragni oslaví 10. výročí svého blogu dokumentárním snímkem

Jedna z nejznámějších a nejúspěšnějších módních bloggerek světa má nápadů na rozdávání. Pro svůj blog a zároveň i fanoušky po celém světě si pro letošek připravila velmi originální dárek.

Celý článek